Antoniego HickoxaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Hickoxa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Hickoxa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Hickoxa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Hickoxa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Hickoxa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Hickoxa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Hickoxa
Urodzi si ( 01.01.2019 )1 stycznia 1959
Narodowo jzyk angielski
Zawód Reyser filmowy, reyser telewizyjny, producent filmowy, scenarzysta
Znany z Waxwork
Hellraiser III: Pieko na ziemi
Ksi Valiant

Anthony Hickox (ur. 30 stycznia 1959) to angielski reyser , producent , aktor i scenarzysta .

Najbardziej znany jest ze swojej pracy w gatunku horroru , z filmami takimi jak Woskowa i jej sequel , Woskowa II: Zagubieni w czasie , Zachód soca: Wampir w odwrocie , Hellraiser III: Pieko na ziemi i Warlock: Armageddon . W 1997 roku wyreyserowa filmow adaptacj dugoletniego komiksu Prince Valiant , w którym gówn rol gra Stephen Moyer .

Biografia

Anthony Tony Hickox urodzi si w 1959 roku w Hampstead w Londynie w rodzinie filmowców. Jest najstarszym synem reysera Douglasa Hickoxa i nagrodzonej Oscarem montaystki Anne V. Coates oraz starszym bratem montaystki Emmy E. Hickox i Jamesa DR Hickoxa. Jest take wielkim siostrzecem Lorda J. Arthura Ranka, który przez wiele lat kontrolowa brytyjski przemys filmowy.

Po tym, jak zacz jako promotor klubu w Londynie, przyjecha do Los Angeles w 1986 roku i zosta scenarzyst/reyserem w pónych latach 80-tych i 90-tych. Jego styl wizualny czsto wykorzystuje technik podwójnego ogniskowania, w której twarz jednej osoby zajmuje wikszo ekranu z profilu, a druga osoba jest pokazana w drugiej poowie ekranu w tle.

Nastpnie zacz reyserowa filmy akcji po licie dobrze znanych horrorów z lat 90., w tym trzeciej pozycji z serii Hellraiser . Doprowadzio to do tego, e HBO zatrudnio go do stworzenia swojej pierwszej akcji / horroru Full Eclipse, która zrodzia pitkowy automat akcji, który trwa ponad 5 lat i do którego Hickox wniós jeszcze kilka wkadów. W tym samym czasie kontynuowa swój kontrakt w Universal, gdzie krci pilotów do Extreme, Two , Stanu Wojennego i New York Undercover .

Po pracy z Natascha McElhone i William Hurt ( Zanieczyszczone Man ), uda si do kierowania Katherine Heigl i Stephen Moyer w adaptacji penometraowego o Ksi Valiant komiksu. Film zosta opisany przez jednego z jego aktorów, Warwicka Davisa , jako katastrofa od pocztku do koca, która zostaa premiera, spukana i zbombardowana. Obwinia za to Hickoxa, który, jak mówi, wydawa si mie na celu imprezowanie przez ca noc i dawanie ról swoim przyjacioom.

Nastpnie wyreyserowa Stevena Seagala w Submerged i Eddiego Griffina w Blast , obaj zarobili ponad 15 milionów dolarów kady dziki bezporedniemu przekazowi wideo . W 2008 roku ukoczy brytyjski horror Knife Edge .

Zasiada w zarzdzie rozwizanej obecnie firmy dystrybucyjnej Seven Arts Pictures, prowadzonej przez Petera Hoffmana, byego prezesa Carolco, oraz firmy produkcyjnej Medient Studios, prowadzonej przez indyjskiego producenta filmowego Manu Kumarana. W 2011 Medient wspófinansowany Nick Cassavetes ' óty i Noel Clarke ' s przechowywania 24 . On i Caitlin Fowler zakoczyli swój zwizek w 2012 roku.

Niedawno polubi rumusk aktork Madalin Ane.

Wanie ukoczyem Underdogs Rising z Chrisem Pangiem (Crazy rich Asians) i Infamous 6, które nakrcono w Hongkongu, dla PopLife Global, którego wacicielem jest Ex Chatman z Disney China.

Obecnie pracuje nad biofotografi Felliniego i krceniem Oblubienicy w Hiszpanii.

Filmografia

Filmy z fabu

Telewizja

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Beata Nawrocki

Podane informacje o zmiennej Antoniego Hickoxa są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Kris Skowroński

Dzięki za ten post na Antoniego Hickoxa, właśnie tego potrzebowałem

Ryszard Stankiewicz

To dobry artykuł dotyczący Antoniego Hickoxa. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.