Antoniego KimminsaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Kimminsa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Kimminsa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Kimminsa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Kimminsa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Kimminsa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Kimminsa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Martin Kimmins

Anthony Kimmins.jpg
Zdjcie: Anthony Buckley
Urodzi si ( 1901-11-10 )10 listopada 1901
Harrow, Londyn , Anglia
Zmar 19 maja 1964 (w wieku 62)
Zawód Reyser / producent , dramaturg , scenarzysta , aktor

Anthony Martin Kimmins , OBE (10 listopada 1901 19 maja 1964) by angielskim reyserem , dramatopisarzem , scenarzyst , producentem i aktorem.

Biografia

Kimmins urodzi si w Harrow w Londynie 10 listopada 1901 roku jako syn dziaaczy spoecznych Charlesa Williama Kimminsa i Grace Kimmins . Suy w Royal Navy , a po opuszczeniu marynarki zosta aktorem. W 1932 napisa sztuk komediow Podczas gdy rodzice pi, która miaa dug tradycj na West Endzie . W 1935 wystawiono kolejn jego sztuk Chase the Ace .

Jego pierwszym zadaniem reyserskim byo Keep Fit (1937). z Georgem Formbym . Kimmins napisa i wyreyserowa wiele najlepszych komedii Formby'ego. W czasie II wojny wiatowej powróci do Marynarki Wojennej osigajc stopie dowódcy. W 1941 roku bra udzia w operacji Claymore, udanym nalocie komandosów na Norwegi. Wedug Johna Durnforda-Slatera , podczas udanego nalotu Kimmins pojecha na nartach na pobliskim stoku z nudów . Póniej prowadzi gazet British Pacific Fleet w Sydney podczas wojny na Pacyfiku. Kimmins otrzyma OBE w 1946 roku.

Po wojnie wyprodukowa eklektyczn mieszank filmów, takich jak thriller psychologiczny Mine Own Executioner (1947), Bonnie Prince Charlie (1948) i Mr. Denning Drives North (1951). W latach pidziesitych prace Kimminsa obejmoway komedi Sir Aleca Guinnessa The Captain's Paradise oraz seri filmów dla dzieci Smiley . Jego ostatni film jako reyser nawiza do wczesnych lat bya to wersja jego sukcesu scenicznego The Amorous Prawn (US: Playgirl and the War Minister , 1962).

By tematem This Is Your Life w 1961 roku, kiedy zosta zaskoczony przez Eamonna Andrewsa w Teatrze Telewizji BBC . Jego syn, Simon Kimmins , gra w krykieta pierwszej klasy w latach pidziesitych, gównie dla Kent County Cricket Club .

Zmar w 1964 roku w swoim domu w Hurstpierpoint w West Sussex w wieku 62 lat.

Kredyty

Filmografia

Wybierz kredyty teatralne

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Lukas Podgórski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Hanna Wieczorek

Ten wpis na Antoniego Kimminsa sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Greg Nowicki

Bardzo ciekawy ten post o Antoniego Kimminsa.

Jacek Urbaniak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Antoniego Kimminsa, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.