Antoniego KleanthousaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Kleanthousa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Kleanthousa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Kleanthousa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Kleanthousa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Kleanthousa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Kleanthousa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Andrew Kleanthous (ur. w styczniu 1966) to angielski biznesmen i obecny prezes Barnet Football Club . Zosta najmodszym prezesem futbolu, który wszed do Football League, kiedy w wieku 28 lat kupi klub w 1994 roku.

Wczesne ycie

Rodzina Kleanthous przeniosa si do Londynu z Cypru, a Tony Kleanthous urodzi si w Finsbury Park w pónocnym Londynie w 1966 roku. Uczy si w szkole w Highgate, a nastpnie w college'u w Waltham Forest, gdzie studiowa inynieri pojazdów samochodowych.

Kariera zawodowa

Kleanthous zaczyna w brany motoryzacyjnej, a nastpnie zaj si petrochemi. W wieku 21 lat zaoy firm telekomunikacyjn o nazwie NAG Telecom. gdzie zdoby kilka nagród branowych jako jeden z najwikszych dystrybutorów telefonów komórkowych firmy Cellnet (obecnie O2 ). W 1994 roku kupi Barnet FC, rozpoczynajc karier pikarsk. W 1996 roku kupi Samsung Telecom jako prezes Service Direct UK PLC, tworzc wówczas najwikszego wówczas niezalenego dostawc i konserwatora systemów telefonicznych w Wielkiej Brytanii. Kleanthous jest dzi wacicielem wartej 250 milionów funtów grupy ponad 30 firm w Wielkiej Brytanii i Europie, dziaajcych w sektorach nieruchomoci, rozrywki, piki nonej i medycyny.

Pika nona

Kleanthous by najmodszym dyrektorem Football League i najmodszym w historii dyrektorem Zwizku Piki Nonej, a take zasiada w Profesjonalnej Radzie Gier i zasiada w kilku komisjach ds. zarzdzania pik non w Wielkiej Brytanii. By pierwszym dyrektorem FA mianowanym reprezentantem Ligi w Komitecie Superligi Kobiet FA (obecnie Zarzd) i by zaangaowany w inauguracj rozgrywek Super Ligi Kobiet . Trzykrotnie peni funkcj dyrektora Konferencji Pikarskiej i by odpowiedzialny za zmian nazwy zawodów na Lig Narodow. Zaoy i przewodniczy National League Broadcasting, która szkolia studentów w zakresie technik filmowania kamer i sportem, które nastpnie zostay wykorzystane do produkcji pokazów BT Sport .

Kleanthous widzia Barnet FC osign swoje najdalsze pozycje w FA Cup , Puchar Ligi i EFL Trophy , a take czterokrotnie kwalifikacyjna dla baraach. Po spadku klubu z Football League w 2001 roku nastpi awans, ale klub potrzebowa nowego, nowoczesnego domu. Kupi Barnet Cricket Club, przylegajcy do istniejcego stadionu klubu pikarskiego, Underhill Stadium , poniewa uwaa, e bdzie to idealne miejsce na budow wikszego stadionu. Jednak Rada Barnet, która nie chciaa ekspansji; po tym, jak nie udao mu si przekona Barnet Council do wsparcia planów ekspansji klubu, ostatecznie przeniós klub do swojego kompleksu rekreacyjnego w The Hive w ssiedniej londyskiej dzielnicy Harrow .

By pionierem kobiecego futbolu i adoptowa Barnet Ladies w 1995 roku, wczajc je w struktur Barnet FC, pierwszego kobiecego klubu pikarskiego w peni zintegrowanego z mskim klubem ligowym. Nastpnie w 2013 roku utworzy now kobiec druyn pikarsk London Bees , która zdobya licencj na gr w FA Women's Super League. The London Bees doczyy do Barnet FC w The Hive.

Wypoczynek

Kleanthous by odpowiedzialny za planowanie, budow i otwarcie The Hive na boiskach ksicia Edwarda, w Edgware, Middlesex . Pocztkowo zainwestowa 11 milionów funtów w 44-akrow (180 000 m 2 ) dziak, aby zagospodarowa kilka boisk astroturfowych, 10 boisk trawiastych, 14 szatni, sal do fizjoterapii i sal konferencyjnych. Zostao otwarte jako centrum pikarskiej doskonaoci 15 grudnia 2009 r. przez Fabio Capello i Sir Trevora Brookinga . Nastpnie zainwestowa ponad 50 milionów funtów, aby przeksztaci witryn w midzynarodowy uznany wiatowej klasy obiekt treningowy i stadion z najnowoczeniejszymi obiektami medycznymi i naukowymi.W kompleksie rekreacyjnym Hive gociy midzynarodowe druyny z Brazylii, Niemiec, Hiszpanii, Woch, Peru, Szwecji i wielu innych czoowych zagranicznych klubów, a take rónych reprezentacji Anglii. Stao si baz dla reprezentacji Nigerii i gocio London Broncos , Oxford Cambridge Varsity Finals, puchar hrabstwa i wiele innych. er finay klubowych pucharów mczyzn i kobiet.

Rozwój na tym terenie jest w toku, a plany przyznane w 2018 roku na budow Akademii, hali krytej, rozbudowy stadionu i wielopoziomowych parkingów kosztoway okoo 20 milionów funtów w cigu dwóch lat, co daje warto kompleksu do ponad 150 milionów funtów.

Medyczny

Kleanthous nawiza wspóprac z Toshiba Medical Systems (obecnie Canon Medical ), aby stworzy pierwsz akademi obrazowania medycznego w Wielkiej Brytanii i ogosi, e w 2020 roku na Glasgow Caledonian University zostanie otwarta kolejna placówka edukacyjna . Jest wacicielem kilku firm zajmujcych si skanowaniem medycznym i diagnostyk, które dziaaj pod mark TIC Health i zarzdza flot kilkunastu zaawansowanych technologicznie przenonych urzdze skanujcych, które s rozmieszczone w szpitalach w Wielkiej Brytanii pod mark TIC Mobile. W 2017 roku otworzy Centrum Obrazowania w The Hive, które kosztowao prawie 8 milionów funtów i jest najbardziej zaawansowanym sportowym medycznym urzdzeniem skanujcym w Europie. Zgodnie z jego filozofi najlepszego dostpnego dla wszystkich, centrum to jest otwarte na lokaln spoeczno, a take zapewnia obrazowanie wysokiej wydajnoci elitarnym sportowcom. W 2019 r. centrum z powodzeniem wsparo Royal Free Hospital w zmniejszeniu liczby trudnych skanów onkologicznych. W tym samym roku TIC Health przejo równie Cardio Direct i Cooper Health w Harley Street, a teraz wiadczy usugi przesiewowych bada kardiologicznych dla FA oraz klubów Premier i Football League.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Urszula Marzec

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Antoniego Kleanthousa, jest to bardzo dobra opcja.

Andrzej Cieślik

Informacje o zmiennej Antoniego Kleanthousa są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.