Antoniego MajaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Maja, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Maja, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Maja, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Maja, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Maja, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Maja. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Maja
Urodzi si ( 23.05.1946 )23 maja 1946
Reigate, Surrey , Anglia
Zawód Aktor
Stronie internetowej www.anthonymay.net

Anthony May (ur. 23 maja 1946) to angielski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Szkoli si w RADA od 1965 do 1967.

ycie i kariera

May urodzi si w Reigate , Surrey . Gra w Wick David Halliwell s Maej Malcolm w Royal Court Theatre w National Youth Theatre. Nastpnie Zigger w Zigger Zagger , który przeniós si do Strand Theatre , za który zosta nominowany do nagrody Variety Award dla najbardziej obiecujcego debiutanta.

W swoim pierwszym penometraowego filmu, gra mody poeta w Karel Reisz s Isadora (1968). Nastpnie pojawiy si role w telewizji, w tym The Tenant of Wildfell Hall dla BBC i rodowa sztuka No Trams to Lime Street (wersja muzyczna). Potem film w Czechosowacji , Michael Kohlhaas - Der Rebell (1969), z Davidem Warnerem i Ann Karin , wyreyserowany przez nagrodzonego Oscarem reysera Volkera Schlöndorffa .

Zagra u boku Judy Huxtable w kultowym filmie krótkometraowym Les Bicyclettes de Belsize z 1968 roku , w reyserii Douglasa Hickoxa . onierz w Brendan Behan s zakadnika , w reyserii Richarda Eyre, nastpia wycieczk po Dalekim Wschodzie gra ksicia Hala w Henryku IV , cz 1 i 2. Pojawi si jako Richard Cromwell w Cromwell (1970) z Richardem Harrisem i Alec Guinness , jak Pirie w Cornel Wilde s No dbo trawy (1970), i mia gocinnie rol w serialu dla dzieci, tutaj Przyjd autobusów pitrowych . By dyrektorem Senta Productions, który wyprodukowa w 1972 roku film Potrójne Echo , w którym wystpili Glenda Jackson i Oliver Reed , wyreyserowany przez Michaela Apteda . Wystpi take w brytyjskich filmach komediowych, takich jak The Sex Thief (1973) i Three for All (1975).

Odtwarzanie Sloane w Joe Orton s Atrakcje dla pana Sloane w Kings Head Theatre poprzedzona wycieczki z London Shakespeare Grupy Makbeta z Iraku , Bangladeszu , Korei Poudniowej , Japonii i Afryce , gdzie gra do Masajów wojownicy u podnóa Mt Kilimandaro . Gra Macduffa w Young Vic Theatre Franka Dunlopa, gdzie przez lata rozwina si duga wspópraca. Ta produkcja odbya tournée po Meksyku , koczc na Festiwalu Guanahato. Inne sztuki w Young Vic to Król Lear , Prawdziwy Inspektor Pies , Czowiek na wszystkie pory roku , Ryszard II , Gloo Joo i Cezar w Antonim i Kleopatrze . W Bristol Old Vic zagra Leonidika w Obietnicy Arbuzova oraz w innej produkcji Makbeta , tym razem w roli Banquo , w reyserii Richarda Cottrella . Film o Zinotchce Czechowa . Australijskiego filmu Biegli przed wiatrem , nakrcony w Oceania , w którym Anthony gra Fletcher Christian w opowieci o tym, co si stao po Bunt na Bounty . Nastpnie zagra Bobby'ego w American Buffalo w National Theatre w reyserii Billa Brydena, a take zagra w amerykaskim filmie dokumentalnym o Kubie Rozpruwaczu . Anthony by take w filmie Kuby Rozpruwacza Murder by Decree (1979) z Jamesem Masonem i Christopherem Plummerem . Gra Hamleta w Northcott Theatre . Inne role tam to Kapitan Plume w Oficer Rekrutacji i Sir Thomas Overbury w nowej sztuce Favors . Anthony pracowa take z Mikiem Hodgesem przy napisanym przez Toma Stoppardzie filmie Kwadratura koa w 1984 roku.

Byo wiele wystpów telewizyjnych, w tym Z-Cars , Casualty , Juliet Bravo , Dickens of London , The Bill , London's Burning , Anna Lee , The Paradise Club , El Cid , Bulman , Between the Lines , Softly , Softly , Rockliffe's Babies , Minder , All Quiet on the Preston Front , Chandler and Co , Boon , Coronation Street , The Dream Team , The Hutton Inquiry , The Ice House i Messiah , wspópracujcy z reyserami Adrianem Shegoldem, Anthonym Minghell , Martinem Campbellem, Stephenem Poliakoffem i Timem Fywellem. Inne sztuki teatralne to Richard II , Gloo Joo , Symptomy wycofania , Chór dezaprobaty , Marino Faliero , Rosencrantz i Guildenstern to Dead , The Launderette , A Last Belch for the Great Alk i The Nuns , które wyreyserowa równie w Roundhouse.

By gosem Króla Umarych we Wadcy Piercieni: Powrót Króla . W 2011 roku zagra Bootstrapa Billa w grze wideo Piraci z Karaibów , Thompsona w grze wideo Tin Tin i Dicksona w Xenoblade Chronicles . Niedawno gra w Queen Elizabeth Hall, czytajc poezj Rumiego, i pojawi si jako szlachcic w filmie fantasy Maleficent z 2014 roku z Angelin Jolie .

Filmografia

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Arkadiusz Michalski

Artykuł o Antoniego Maja jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Paul Kosiński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Daniel Domański

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Oliwia Bartczak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antoniego Maja jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Jack Zawadzki

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antoniego Maja i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.