Antoniego MandleraWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Mandlera, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Mandlera, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Mandlera, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Mandlera, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Mandlera, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Mandlera. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Mandler
Urodzi si ( 18.04.1973 )18 kwietnia 1973
Zawód Reyser filmowy, reyser teledysków, reyser reklam telewizyjnych, fotograf
lata aktywnoci 1998-obecnie
Maonka(e)
( m.  2013)
Dzieci 2
Strona internetowa BlackHandKino

Anthony Mandler (ur. 18 kwietnia 1973) to amerykaski reyser filmowy, reyser teledysków, reyser reklam telewizyjnych i fotograf. Jako reyser teledysków, jego najbardziej znanym i czstym wspópracownikiem jest Rihanna . Oboje pracowali razem nad szesnastoma teledyskami przez ca jej karier, zaczynajc od Unfaithful w 2006 roku, a ostatnio Diamenty w 2012 roku. Napisa równie i wyreyserowa teledyski dla wielu innych wybitnych artystów, w tym Spice Girls , Jay Z , Beyonce , Eminem , Usher , Shakira , Taylor Swift , The Killers , Selena Gomez , Justin Bieber , Christina Aguilera , 50 Cent , Ne-Yo , Nicki Minaj , Drake , Snoop Dogg , Lenny Kravitz , Cheryl Cole , MIA , Mary J. Blige , zabawa. i Lana Del Rey .

Rozpoczynajc karier jako fotograf, prace Mandlera pojawiay si na okadkach gównych magazynów, takich jak Entertainment Weekly , GQ , Esquire , Men's Health i ESPN The Magazine . Jego portrety gwiazd to m.in. David Beckham , Colin Farrell , James Franco , Heath Ledger , Ryan Phillippe , Eva Mendes , LeBron James , Taylor Lautner , Andrew Garfield , Kiefer Sutherland i Katie Holmes . W przypadku reklam wspópracowa z midzynarodowymi klientami, takimi jak Nike, Inc. , Motorola , Duracell i Cîroc .

W filmie Mandler mia zadebiutowa jako reyser w filmie fabularnym Tokyo Vice, opartym na ksice Jake'a Adelsteina o tym samym tytule. Scenariusz zapewni JT Rogers , z Danielem Radcliffe w roli gównej. Mandler ostatecznie zadebiutowa filmem Monster z 2018 roku .

ycie osobiste

Mandler urodzi si w Los Angeles w Kalifornii. Oeni si z aktork Denise Vasi w padzierniku 2013 roku. Maj córk Lennox Mae Mandler, która urodzia si w lutym 2015 roku.

Jest ydem.

Filmografia

Wideografia

2000

2001

2003

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2018

2019

2021

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Kaja Smoliński

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Antoniego Mandlera, daje dużo pewności.

Romuald Nowacki

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoniego Mandlera jest tym, którego szukałem.

Aleksander Zakrzewski

Ten artykuł o zmiennej Antoniego Mandlera przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Agnes Kacprzak

Podane informacje o zmiennej Antoniego Mandlera są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Magdalena Krupa

Artykuł o Antoniego Mandlera jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.