Antoniego MangnallaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Mangnalla, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Mangnalla, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Mangnalla, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Mangnalla, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Mangnalla, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Mangnalla. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Mangnalla

Oficjalny portret Anthony'ego Mangnalla MP crop 2.jpg
Czonek parlamentu
dla Totnes
Objcie urzdu
12 grudnia 2019 r.
Poprzedzony Sarah Wollaston
Wikszo 12 724 (24,4%)
Dane osobowe
Urodzony ( 1989-08-12 )12 sierpnia 1989
Partia polityczna Konserwatywny
Alma Mater Uniwersytet Exeter

Anthony James Holland Mangnall (ur. 12 sierpnia 1989) to polityk brytyjskiej Partii Konserwatywnej , który od wyborów powszechnych w 2019 roku peni funkcj posa do parlamentu (MP) dla Totnes . Przed karier parlamentarn Mangnall pracowa w maklerstwie okrtowym i jako specjalny doradca.

Wczesne ycie

Wczesne dziecistwo Mangnall spdzi w Zimbabwe i Irlandii Pónocnej . Mangnall prywatnie wyksztaconych w Szkole Shrewsbury w Shrewsbury , Shropshire . Nastpnie spdzi trzy miesice jako pasterz w posiadoci Lochbuie na wyspie Mull w Szkocji . Mangnall studiowa nastpnie histori, polityk i socjologi na Uniwersytecie w Exeter . Podczas studiów pracowa jako badacz w parlamentarnym biurze byego posa Richmond (Yorks) i ministra spraw zagranicznych Williama Hague'a .

Mangnall przeniós si do Singapuru w 2012 roku do pracy jako porednik dla shipbroking firmy Braemar ACM. Doczy do Poten and Partners w Londynie w 2014 roku. Mangnall wróci do polityki w 2016 roku i pracowa w biurze Hagi jako specjalny doradca.

Kariera parlamentarna

Mangnall zosta wybrany na kandydata konserwatystów Totnes 20 lipca 2019 r. Przed wyborem pracowa jako specjalny doradca ówczesnego sekretarza stanu Walii , Aluna Cairnsa . Wczeniej zakwestionowa hipotetycznie bezpieczne Pracy okrgu o Warley w West Midlands w wyborach 2017 r . Mangnall zosta wybrany w wyborach powszechnych w 2019 r. wikszoci 12 724 gosów. Mandat ten by wczeniej reprezentowany przez Sarah Wollaston, która w lutym opucia konserwatystów, by doczy do Change UK , a nastpnie kandydowaa jako kandydatka Liberalnych Demokratów w okrgu wyborczym.

Jako przewodniczcy wielopartyjnej grupy parlamentarnej dziaajcej na rzecz brytyjskiej inicjatywy zapobiegania przemocy seksualnej w konfliktach, Mangnall otwarcie sprzeciwi si ciciom w brytyjskiej pomocy zagranicznej. W 2020 roku napisa artyku dla Konserwatystów Jednego Narodu (kaucus) badajcy, jak efektywniej wydawa pomoc.

Mangnall jest równie czonkiem Komitetu ds. Reformy Regulacji od marca 2020 r. i zosta wybrany do Komitetu ds. Handlu Midzynarodowego 9 listopada 2020 r.

W 2020 r. Mangnall przedstawi projekt ustawy, zgodnie z któr wszyscy posowie, którzy zmienili partie polityczne, wystpili w wyborach uzupeniajcych uzasadniajcych swoj decyzj wyborcom. Argumentowa, e jest to konieczne ze wzgldu na zmian partii w 2019 r. przez 17 posów, w tym jego poprzednika, który, jak twierdzi, skutecznie pozbawi ich 1,2 mln wyborców na czas trwania tego Parlamentu.

Bibliografia

Linki zewntrzne

Parlament Wielkiej Brytanii
Poprzedza go
Sarah Wollaston
Czonek parlamentu dla Totnes
2019 -present
Beneficjant

Opiniones de nuestros usuarios

Hania Kopeć

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antoniego Mangnalla.

Tatiana Chojnacki

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Antoniego Mangnalla

Ala Wilk

Ten wpis o Antoniego Mangnalla był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Jolanta Barański

W tym poście o Antoniego Mangnalla dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.