Antoniego Michaela HallaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Michaela Halla, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Michaela Halla, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Michaela Halla, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Michaela Halla, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Michaela Halla, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Michaela Halla. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Michael Hall
Anthony Michael Hall autorstwa Gage Skidmore.jpg
Hala w 2017 r.
Urodzi si
Michael Anthony Hall

( 14.04.1968 )14 kwietnia 1968
West Roxbury , Massachusetts , Stany Zjednoczone
Zawód Aktor, komik, producent, reyser, piosenkarz
lata aktywnoci 1977-obecnie
Wzmacniacz) Lucia Oskerova (zarczyny 2019)
Strona internetowa www .manhattan .film

Michael Anthony Hall (ur. 14 kwietnia 1968), znany zawodowo jako Anthony Michael Hall , jest amerykaskim aktorem najbardziej znanym ze swoich filmów z Johnem Hughesem , które obejmuj klasyki dla nastolatków Sixteen Candles , The Breakfast Club i Weird Science .

Zrónicowa swoje role, aby unikn stania si typow postaci geeka, doczajc do obsady Saturday Night Live (1985-1986) i wystpujc w filmach takich jak Out of Bounds (1986), Johnny Be Good (1988), Edward Noycorki (1990) oraz Sze stopni separacji (1993). Po serii ról Mniejszych w 1990 roku zagra Microsoft s Bill Gates w 1999 film telewizyjny Piraci z Krzemowej Doliny . W latach 2002-2007 gra gówn rol w serialu The Dead Zone USA Network . W 2008 roku wystpi w mniejszej roli w Mrocznym rycerzu . W 2020 roku pojawi si w ABC s The Goldbergs . Ponadto wystpuje w slasherowym filmie Halloween Kills , który ukaza si 15 padziernika 2021 roku.

Wczesne ycie

Hall urodzi si w Niedziel Wielkanocn, 14 kwietnia 1968 roku, w West Roxbury , dzielnicy Bostonu w stanie Massachusetts . Jest jedynym dzieckiem z pierwszego maestwa piosenkarki blues-jazzowej Mercedes Hall. Rozwioda si z ojcem Halla, Larrym, wacicielem warsztatu samochodowego, gdy ich syn mia sze miesicy. Kiedy Hall mia trzy lata, on i jego matka przenieli si na Zachodnie Wybrzee, gdzie znalaza prac jako piosenkarka. Po pótora roku wrócili na Wschód, ostatecznie przenoszc si do Nowego Jorku, gdzie dorasta Hall. Pochodzenie Halla jest irlandzkie i woskie . Ma jedn przyrodni siostr, Mary Chestaro, z drugiego maestwa matki z Thomasem Chestaro, menederem show-biznesu. Jego przyrodnia siostra kontynuuje karier jako piosenkarka pod imieniem Mary C. Hall uywa imienia Anthony, a nie Michael. Przetransponowa swoje imi i drugie imi, kiedy wszed do show-biznesu, poniewa by inny aktor o imieniu Michael Hall, który by ju czonkiem Gildii Aktorów Ekranowych . Hall uczszcza do St. Hilda's & St. Hugh's School w Nowym Jorku, po czym przeniós si do Manhattan 's Professional Children's School . Hall rozpocz karier aktorsk w wieku omiu lat i kontynuowa j przez cae liceum. Nie poszedem na studia, powiedzia, ale jestem zapalonym czytelnikiem w cigym procesie uczenia si. W latach 80. matka Halla zarzdzaa jego karier, ostatecznie zrzekajc si tej roli na rzecz swojego drugiego ma.

Kariera zawodowa

1970-1980

W wieku siedmiu lat Hall rozpocz karier w reklamie. By dzieckiem zbó Honeycomb i pojawi si w kilku reklamach zabawek i Bounty . Na scenie zadebiutowa w 1977 roku, kiedy wcieli si w posta modego Steve'a Allena w na wpó autobiograficznej sztuce Allena Wake . Nastpnie pojawi si w produkcji w. Joanny z mikrofonu na Lincoln Center Festival oraz w sztuce z Woodym Allenem . W 1980 roku zadebiutowa na ekranie w nagrodzonym Emmy filmie telewizyjnym The Gold Bug , w którym zagra modego Edgara Allana Poe . W 1981 roku rozpocz jako Huck Finn w Rascals i zodziei: The Secret Adventures of Tom Sawyer i Huckleberry Finn , ale nie byo a do wydania z 1982 Kenny Rogers filmowej szeciopaku , który zyska prawdziw wypowiedzenia.

W nastpnym roku Hall dosta rol Rusty'ego Griswolda, Chevy Chase'a i syna Beverly'ego D'Angelo w filmie National Lampoon's Vacation , przykuwajc uwag scenarzysty filmu Johna Hughesa , który mia zamiar zaj si reyseri. Pomylaem, e dla [Hall] wystawienie Chevroleta na scen byo niezwykym osigniciem dla 13-letniego dziecka powiedzia Hughes. Film by znaczcym hitem kasowym w 1983 roku, przynoszc w Stanach Zjednoczonych ponad 61 milionów dolarów. Po wakacjach Hall przeniós si do innych projektów i odmówi powtórzenia swojej roli w sequelu z 1985 roku.

Przeomowa rola Halla miaa miejsce w 1984 roku, kiedy zosta obsadzony jako Farmer Ted, chudy, noszcy aparaty ortodontyczne geek, który ciga posta Molly Ringwald w reyserskim debiucie Johna Hughesa Sixteen Candles . Hall stara si unika stereotypów geeków. Nie graem z nim ze 100 dugopisami wystajcymi z kieszeni powiedzia. Po prostu tam wszedem i zagraem jak prawdziwy dzieciak. Ten maniak jest typowym pierwszoroczniakiem. Hall wyldowa w materiaach promocyjnych wraz ze wspógwiazd Ringwald. Recenzje filmu byy pozytywne dla Halla i jego wspópracowników, a jeden dla People Weekly twierdzi nawet, e wystp Halla podkrad [ed] film z Ringwald. Pomimo osignicia jedynie umiarkowanego sukcesu w kasie, film nakrci z dnia na dzie gwiazdy Ringwalda i Halla.

W 1985 roku Hall wystpi w dwóch dodatkowych filmach skierowanych do nastolatków, napisanych i wyreyserowanych przez Hughesa. Zosta obsadzony jako Brian Johnson, mózg w The Breakfast Club , u boku Emilio Estevez , Judda Nelsona , Ally Sheedy i Molly Ringwald . Krytyk filmowy Janet Maslin pochwali Halla, stwierdzajc, e 16-letni aktor i Ringwald byli wyróniajcymi si wykonawcami filmu. Hall i koleanka, Molly Ringwald, spotykali si przez krótki czas po nakrceniu The Breakfast Club . Póniej w tym samym roku Hall wcieli si w Gary'ego Wallace'a, kolejnego sympatycznego odmieca, w Weird Science . Krytyczka Sheila Benson z Los Angeles Times powiedziaa, e Hall by najwyszym wzorem do naladowania dla tej postaci, ale przyznaa równie, e [on] wyrós z roli i [nie musia] posiada patentu na bachora. bystry dzieciak. Weird Science odniosa umiarkowany sukces w kasie, ale ogólnie zostaa dobrze przyjta przez krytyków. Dziki tym rolom sta si w latach 80. kujonem z wyboru, a take czonkiem hollywoodzkiego Brat Pack . Hall, który wcieli si w alter ego Hughesa w Szesnastu wieczkach , Klubie niadaniowym i Weird Science , przyznaje, e reyser umieci go na mapie i da mu te moliwoci jako dziecko. Miaem najlepszy czas w moim yciu powiedzia. Rozwaabym [ponown prac z Hughesem] kadego dnia tygodnia.

Hall doczy do obsady Saturday Night Live (SNL) w sezonie 1985-86 w wieku 17 lat. By i pozostaje najmodszym czonkiem obsady w historii serialu. Jego powracajcymi postaciami w serialu byli Craig Sundberg, Idiota Savant, inteligentny, utalentowany nastolatek o pustym wyrazie twarzy i sztywnej mowie, oraz Fed Jones, poowa zwykle wysokich, gorliwych handlarzy znanych jako The Jones Brothers. Art Garfunkel , Edd Byrnes , Robert F. Kennedy i Daryl Hall byli jednymi z podszywajcych si pod celebrytów Hall. Hall podziwia serial i jego gwiazdy jako dziecko, ale stwierdzi, e rodowisko SNL jest o wiele bardziej konkurencyjne, ni sobie wyobraa. Przez ten rok nie miaem adnych przeomowych postaci i nie robiem rzeczy, o których marzyem, powiedzia, ale mimo to wiele si nauczyem i doceniam to. Zawsze bd dumny o tym, e byem czci jego historii. Hall by jednym z szeciu czonków obsady (pozostali to Joan Cusack , Robert Downey, Jr. , Randy Quaid i Terry Sweeney ), którzy zostali zwolnieni pod koniec tego sezonu.

Aby unikn bycia typow, Hall odrzuci role napisane dla niego przez Johna Hughesa w Wolnym dniu Ferrisa Buellera ( Cameron Frye ) i Pretty in Pink ( Phil Duckie Dale ), oba w 1986 roku. Zamiast tego zagra w filmie z 1986 roku Out of Bounds , pierwsza wycieczka Halla w thriller i gatunek akcji. Film zarobi tylko 5 milionów dolarów w kraju i by krytycznym i finansowym rozczarowaniem. Krytyk Roger Ebert opisa Out of Bounds jako wybuch w fabryce frazesów, a Caryn James z The New York Times twierdzi, e nawet Hall, który sprawia, e frajerzy wydawali si sympatyczni w filmach Johna Hughesa Szesnacie wiec i Klub niadaniowy , [nie móg ] zrobi wiele, aby pogodzi odmienne tematy filmu.

Hallowi zaproponowano gówn rol w filmie Full Metal Jacket z 1987 roku w rozmowie ze Stanleyem Kubrickiem , ale po omiomiesicznych negocjacjach nie udao si osign porozumienia finansowego. To bya trudna decyzja, poniewa w cigu tych omiu miesicy przeczytaam o nim wszystko, co mogam, i byam nim naprawd zafascynowana powiedzia Hall, zapytany o film. Chciaem by czci tego filmu, ale nic z tego nie wyszo. Ale kryy róne historie, na przykad na planie, kiedy zostaem zwolniony, albo byem na niego wkurzony za zbyt dugie krcenie. prawda." Zosta zastpiony przez Matthew Modine'a . Jego nastpny film by 1988 za Johnny Be Good , w którym pracowa z Uma Thurman i kolega Saturday Night Live czonkiem obsady Robert Downey Jr. Film by krytyczny bd, a niektórzy recenzenci cukrem wydajno Halla jako szkoy pikarskiej gwiazdy, stwierdzajc, e on, panujcy geek filmów, zosta le obsadzony w tej roli. Recenzja dla The Washington Post twierdzia, e film by beznadziejny, wulgarny i nieustannie martwy mózg.

1990

Po dwuletniej przerwie spowodowanej problemem z piciem, Hall powróci do aktorstwa, wystpujc u boku Johnny'ego Deppa i Winony Ryder w przeboju Tima Burtona z 1990 roku Edward Noycorki , tym razem jako czarny charakter filmu. W tym czasie, majc 20 lat, przeniós si do bardziej dojrzaych ról, próbujc ugruntowa swoj pozycj dorosego aktora. Po Noycorkich wystpi w serii niskobudetowych filmów, w tym w komedii Into the Sun z 1992 roku , w której wystpi jako celebryta z wizyt w wojskowej bazie lotniczej. Krytyk filmowy Janet Maslin pochwali jego wystp, piszc, e Hall, którego wczeniejsze wystpy (w filmach takich jak Wakacje w National Lampoon i Szesnacie wiec ) byy znacznie bardziej gupkowate, pozostaje chodno zabawny i dziki tej roli przechodzi na subtelniejsze formy komedii. W nastpnym roku zagra geja, który uczy wygupiaego Willa Smitha, jak oszukiwa bogatych ludzi w uznanym przez krytyków filmie Sze stopni separacji ; Hall twierdzi, e bya to najtrudniejsza rola, jak kiedykolwiek mia.

W 1994 roku Hall zagra i wyreyserowa swój pierwszy film fabularny, niskobudetow komedi Showtime zatytuowan Zdrowa Cezara o niedoszej gwiedzie rocka, która pracuje w fabryce gumek do oówków. W filmie zagrali take Samuel L. Jackson , Robert Downey Jr. i Judd Nelson . Ponadto wyprodukowa ciek dwikow do filmu z kompozytorem Herbie Tribino. W filmie znalazy si piosenki napisane i wykonane przez Halla.

Po serii wystpów w niskobudetowych filmach i gocinnych rolach w serialach telewizyjnych w poowie i pod koniec lat 90. ponownie zwróci na siebie uwag mediów w nominowanym do nagrody Emmy w 1999 r. oryginalnym filmie TNT Piraci z Doliny Krzemowej , z Noah Wyle jako Apple. komputer jest Steve Jobs . Hall by powszechnie chwalony za rol miliardera Microsoft, Billa Gatesa . Naprawd walczyem o t rol, poniewa wiedziaem, e bdzie to rola ycia powiedzia Hall. To by dreszczyk emocji i zniechcajce wyzwanie zagra kogo o jego postawie i byskotliwoci. Hall opisa swój wygld fizyczny jako 20-letni Gates to the San Francisco Chronicle :

"Po pierwsze, musisz straci szyj." Wydaje si, e górne sze cali jego krgosupa znika. Schodzisz w dó, w dó. Tracisz ciao, masz bardziej mikkie ramiona, opadasz, tworzysz mae wntrznoci. Jest prawie na miejscu. Potem wyduasz szyj i robisz may spacer kaczk. Przechodzi przez pokój. Dodaj le dopasowane ubrania, uczesane na mop wosy, par za duych okularów i zimne spojrzenie, a personifikacja jest kompletna.

2000s

Po tym, jak pojawi si jako on sam w komedii z 2000 roku Happy Accidents , Hall pojawi si w kilku filmach wyprodukowanych dla telewizji. Zagra u boku Sheryl Lee jako zdradzajcy m w filmie kablowym USA Network Hitched z 2001 roku . W tym samym roku zagra znanego producenta muzycznego Roberta Mutta Lange w filmie VH1 Hysteria: The Def Leppard Story i zagra legendarnego lewostronnego miotacza baseballowego Whiteya Forda w wysoko ocenianym filmie HBO Billy'ego Crystala 61* .

Na duym ekranie Hall wcieli si w role drugoplanowe w tajemniczym dramacie Walentynka jaskiniowca (2001) u boku Samuela L. Jacksona , krytycznie sfilmowanym Freddy Got Fingered (2001) u boku Toma Greena oraz komedii akcji All About the Benjamins ( Wszystko o Benjaminie). 2002) naprzeciwko Ice Cube .

Hall rozpocz swoj pierwsz regularn rol w serialu w 2002 roku, wystpujc jako Johnny Smith w nadprzyrodzonym dramacie USA Network The Dead Zone , serialu telewizyjnym bdcym adaptacj bestsellerowej powieci Stephena Kinga . Zosta obsadzony w serialu po tym, jak producent wykonawczy Michael Piller zobaczy jego wystp w Piraci z Doliny Krzemowej . Program zadebiutowa 16 czerwca 2002 r. i zdoby wysze oceny za premier ni jakikolwiek inny serial kablowy w historii telewizji z 6,4 milionami widzów. The Dead Zone szybko zyska lojaln publiczno, a show i Hall otrzymay dobre recenzje. The Pittsburgh Tribune-Review napisa, e Hall's Johnny pokazuje cechy komiczne wyczucie czasu, wspaniay wyraz twarzy które uczyniy go gwiazd w filmach z lat 80. Szesnacie wiec i Klub niadaniowy . Martwa strefa , powiedzia Hall, zmienia moj karier. Program okaza si jednym z najlepszych programów USA Network i jednym z najwyej ocenianych programów na podstawowym kablu.

W czoówce Dead Zone Hall jest koproducentem (sezony 1-3), producentem (sezony 5) i koproducentem wykonawczym (sezon 6). Hall wyreyserowa take odcinek z trzeciego sezonu, The Cold Hard Truth, z gocinnym udziaem komika Richarda Lewisa . ['The Cold Hard Truth'], moim zdaniem, to moja najlepsza praca jako reyser, poniewa miaem wspania ekip, która mnie dobrze zna i pracuje ze mn powiedzia Hall. Miaem te najlepszy scenariusz, jaki miaem okazj wyreyserowa. Szósty i ostatni sezon serialu mia swoj premier 17 czerwca 2007 roku. USA Network oficjalnie odwoao The Dead Zone w grudniu 2007 roku.

Hall pojawi si w epizodzie dziesita Criss Angel Mindfreak ' czwartego sezonu s.

Hall rozwija projekty filmowe i telewizyjne pod szyldem swojej firmy produkcyjnej AMH Entertainment. Hall zagra w Aftermath , niezalenym dramacie kryminalnym z 2010 roku, z Tonym Danz i Frankiem Whaleyem . W 2008 roku Hall pojawi si jako reporter telewizyjny / kotwica w Gotham City Mike Engel w Mrocznym rycerzu .

2010-obecnie

Hall wystpi gocinnie w dwóch odcinkach sitcomu Community .

Hall ponownie wcieli si w rol Rusty'ego Griswolda w 2012 roku w serii wakacyjnych reklamówek Old Navy z udziaem rodziny Griswoldów. W 2011 roku zagra gównego antagonist w trzecim sezonie Warehouse 13 . Zagra Waltera Sykesa, czowieka, który kiedy czerpa korzyci z uycia artefaktu, ale ywi gboko zakorzenion zo do Magazynu i jego agentów, gdy artefakt mu zabrano (odcinki 3.09, 3.11, 3.12). Wystpi take gocinnie w Z Nation w roli Gideona, byego menedera ds. komunikacji, kierujcego grup ocalaych z apokalipsy zombie (tylko odcinek 2.11).

W 2016 roku Hall wciela si w rol klienta obsugiwanego w reklamie AT&T Mobile. W tym samym roku Hall zosta obsadzony w powracajcej roli w serialu TNT Morderstwo w pierwszym .

Hall pomaga zagroonej modziey poprzez swój program alfabetyzacji, Klub Literacki Anthony Michael Hall, we wspópracy z Chapman University . Klub daje uczniom moliwo doskonalenia umiejtnoci czytania i pisania poprzez eksploracj gatunków, które zwykle nie s uywane do zwikszania umiejtnoci czytania i pisania, takich jak filmy, muzyka i teksty, scenariusze i powieci z dwikiem. Zgodnie z rodzinn tradycj Hall realizuje swoj drug pasj, muzyk. Jest wokalist i autorem piosenek w swoim zespole Hall of Mirrors, zaoonym w 1998 roku. Zespó wyda album Welcome to the Hall of Mirrors za porednictwem wasnej wytwórni Hall, RAM Records w 1999 roku, we wspópracy z byym gitarzyst Guns N' Roses Gilby Clarke i byy klawiszowiec Prince'a Tommy Barbarella .

W dniu 26 sierpnia 2019 roku ogoszono, e Hall doczy do obsady jako Tommy Doyle w Halloween sequelu, Halloween Kills .

Hall pojawi si jako Rusty ochroniarz (pierwotna rola Johna Candy'ego) w parku rozrywki odwiedzanym przez rodzin Goldbergów w serialu The Goldbergs w ich premierze parodii National Lampoon's Vacation w 2019 roku .

W mediach

Hall sta si staym tematem tabloidów po tym, jak nowojorski magazyn nazwa go czonkiem Brat Pack , grupy modych aktorów, którzy stali si sawni w latach 80. i czsto wystpowali razem. Pod koniec lat 80. problem z piciem Halla, który zacz si ju jako nastolatek, trafi na pierwsze strony gazet. Hall w kocu rzuci picie i sta si cakowicie trzewy w 1990 roku. Prawda jest taka, e miaem swoje wieczory imprezowe, ale nigdy tak naprawd nie podskoczyem na dole powiedzia. Nigdy nie poszedem na odwyk Byem w stanie zarzdza sob i kontynuowa swoj prac.

W 1990 roku fizyczny wygld Halla w Edwardzie Noycorkim zaskoczy publiczno. Jego bardziej uminiony wizerunek wywoa pogoski o sterydach, ale Hall powiedzia póniej, e przyrost masy ciaa by naturalny.

Rola Halla w filmie z 1993 roku Sze stopni separacji wywoaa wiadomoci nie z powodu tego, co wydarzyo si na ekranie, ale raczej tego, co si nie wydarzyo. Hall gra gejowskie zainteresowanie Willem Smithem , który wczeniej zgodzi si na scen pocaunku midzy nimi. Jednak w dniu zdj Smith wycofa si. Smith powiedzia prasie, e zadzwoni po rad do Denzela Washingtona , który powiedzia mu, e pocaunek tej samej pci na ekranie to zy ruch w karierze. Zapytany o incydent podczas wywiadu, Hall powiedzia: Nie obchodzio mnie to. Ja te nie czuem si z tym komfortowo i ostatecznie uylimy sztuczki z kamer.

Uznanie

Film z 2001 roku Nie jest to kolejny film dla nastolatków skada hod licznym wystpom Halla w zorientowanych na modzie filmach komediowych z lat 80., które zostay parodiowane przez film. Krótkie ujcie znaku nad drzwiami stoówki w szkole redniej ujawnia, e obiekt nosi nazw Anthony Michael Dining Hall. W 2006 roku Hall zaj 4. miejsce na licie VH1 100 najwikszych gwiazd nastolatków i 41. w rankingu 100 najwikszych gwiazd dla dzieci.

W czerwcu 2005 roku The Breakfast Club zosta nagrodzony Silver Bucket of Excellence Award na MTV Movie Awards z okazji dwudziestej rocznicy powstania filmu. W serialu MTV próbowao zjednoczy oryginaln obsad. Sheedy, Ringwald i Hall pojawili si razem na scenie, a Paul Gleason wrczy nagrod swoim byym kolegom z obsady. Estevez nie móg uczestniczy z powodu zobowiza rodzinnych, a Nelson pojawi si wczeniej na czerwonym dywanie, ale wyszed przed spotkaniem na scenie z nieznanych powodów. Hall artowa, e obaj byli w Afryce z Davem Chappelle .

2016 zarzuty szturmowe

17 listopada 2016 r. prokurator okrgowy w Los Angeles oskary Hall o napa z powanymi obraeniami ciaa po konfrontacji 13 wrzenia z ssiadem w kompleksie mieszkaniowym Playa del Rey w Hall.

ycie osobiste

Hall mieszka w Playa del Rey w Kalifornii .

Hall jest ojcem chrzestnym syna Roberta Downeya Jr. Indio Falconera Downeya.

Hall zarczya si z aktork Luci Oskerov 7 wrzenia 2019 roku.

Filmografia

Film

Rok Tytu Rola Uwagi
1982 Szeciopak Doc
1983 Wakacje National Lampoon Russell Rusty Griswold
1984 Szesnacie wieczek Farmer Ted (Maniak)
1985 Klub niadaniowy Brian R. Johnson
Dziwna nauka Gary Wallace
1986 Poza zakresem Klatka Daryla
1988 Johnny bd dobry Johnny Walker
1990 Edward Noycorki Jim
Gnom o imieniu Gnorm Casey Gallagher
Cokolwiek si stao z Masonem Reese Mason Reese Gos; krótki film
1992 W stron soca Tom Slade
1993 Sze stopni separacji Trent Conway
1994 Zdrowa Cezarze Juliusz Cezar McMurty Równie reyser
Kogo mam zabi Przyjaciel Jimmy'ego Kevin Friedland
1995 Marszczy Marshall Gray
1996 Wyjd na czerwono Nacicie
Grób Travis
1997 wojna trojaska Kierowca autobusu
Zimna noc w wit Eddie Rodgers
1999 2 mae, 2 spónione Pan Burggins
Zemsta Brian Cutler
Kupiec brudu Jeffry Alan Spacy
2000 Szczliwe wypadki samego siebie Kamea
Fotograf Greg
2001 Walentynki Jaskiniowca Pion
Freddy dosta palcami Pan Dave Davidson
Histeria - Historia Def Leppard Robert Mutt Lange
2002 Wszystko o Benjaminach Lil J
2005 mieszne Walentynki Josh Równie wspóproducent
2007 LA Blues Larry
2008 Mroczny rycerz Mike Engel
2011 Ostatni stojcy mczyzna Nick Collins
2013 Nastpstwa Tom Fiorini Równie producent
Zmarli w nagrobku Czerwony Cavanaugh
2014 Foxcatcher Jacek
2015 Wyniki Grigorij
2016 Naturalna selekcja Pan Ray Stevenson
yj noc Gary Smith
2017 Learowie Glenn Lear
Machina wojenna Genera Hank Pulver
Ciaa Profesor Merkin
2021 Halloween zabija Tommy Doyle

Telewizja

Rok Tytu Rola Uwagi
1980 Zoty Robak Mody Edgar Allan Poe film telewizyjny
1981 Podró Jennifer Micha serial telewizyjny
1982 Rascals and Robbers: Sekretne przygody Toma Sawyera i Hucka Finn Huckleberry Huck Finn film telewizyjny
1985-1986 Sobotnia noc na ywo Róny Czonek obsady
1993 Opowieci z krypty Reggie Skulnick Odcinek: Creep Course
1994 Teksas Jamesa A. Michenera Yancey Quimper film telewizyjny
1995 NYPD niebieski Hanson Riker Odcinek: Podróe z Andym
Zabójcze gry Chuck Manley / Doradca obozowy Odcinek: Doradca obozowy Pt. 1 i 2
Wiadro Krwi Walter Paisley film telewizyjny
1996 Morderstwo, napisaa Les Franklin Odcinek: To, czego nie wiesz, moe ci zabi
Dotknity przez Anioa Thomas Prescott Odcinek: Ciao i krew
Porwany: Lot 285 Peter Cronin film telewizyjny
1997 Szopka Claude'a krótki
Pokaz Jamiego Foxxa Tim Odcinek: Zrób waciw rzecz
Diagnoza: Morderstwo Dr Johnson Odcinek: Wygld moe zabi
1998 Poltergeist: Dziedzictwo John Griffin Odcinek: Dug Honorowy
1999 Dotknity przez Anioa Thomas Prescott Odcinek: Pene koo
Wrona: schody do nieba Oficer Reid Truax Odcinek: Dead to Rights
Piraci z Doliny Krzemowej Bill Gates film telewizyjny
Dotyk nadziei Dziekan Kraft film telewizyjny
2001 Zwizany Ted Robbins film telewizyjny
61* Biay Ford film telewizyjny
20022007 Strefa mierci Johnny Smith Wiodc rol; równie producent
2007 Otoczenie samego siebie Odcinek: Pierwsze cicie jest najgbsze
Ostateczne podejcie Greg Gilliad film telewizyjny
2009-2011 Spoeczno Mike Chilada 2 odcinki
2010 CSI: Miami Dr James Bradstone Odcinek: Na wietrze
2011 Nie zwyka rodzina Roy Minor Odcinek: Nie zwyka propozycja
Magazyn 13 Walter Sykes Powracajca rola
Amerykaski tata! Tomek Odcinek: Stanny Boy and Fantastic
2013 Niezrczny Pan Hart Powracajca rola (sezon 3)
Psychologia Pstrg Harrisa 3 odcinki
Noc zombie Patryk film telewizyjny
2015 Z naród Gedeon Gould Odcinek: Corporate Retreat
palisander Detektyw Willet Odcinek: Pilot
2016 Morderstwo w pierwszym Paul Barnes Powracajca rola (sezon 3)
2018 Riverdale Gówny Pióro Odcinek: Rozdzia trzydziesty dziewity: The Midnight Club
2019 Amerykaski tata! (gos) Odcinek: Twinanigans
Agenci tarczy Panie Kitson Odcinek: Toldja
Goldbergowie Rusty ochroniarz Odcinek: Wakacje
2020 Czarna lista Robby Ressler 2 odcinki (sezon 7)
2020-2021 Goldbergowie Pan Perott 4 odcinki (sezony 78)

Bibliografia

Bibliografia

  • Holmstrom, John. The Moving Picture Boy: Midzynarodowa Encyklopedia od 1895 do 1995 . Norwich, Michael Russell, 1996, s. 372.

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Michael Cichoń

Ładny artykuł z _zmienna.

Tomasz Kania

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Antoniego Michaela Halla, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Bart Filipiak

Bardzo ciekawy ten post o Antoniego Michaela Halla.

Krzysztof Czajkowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.