Antoniego NiedopakamiWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Niedopakami, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Niedopakami, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Niedopakami, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Niedopakami, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Niedopakami, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Niedopakami. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Butts (urodzony 28 lipca 1969 roku w Detroit , Michigan ), amerykaski poeta .

ycie

Ukoczy Wayne State University z tytuem licencjata, Western Michigan University z MFA oraz University of Missouri z doktoratem.

Wykada na University of Dayton oraz Carnegie Mellon University . By onaty z dziennikark Leah Samuel (ur. 1970) w latach 2004-2009.

Nagroda

Pracuje

  • Zbieracze orzechów, Amerykaskie Towarzystwo Poezji
  • Zote Podziemie . Wydawnictwo Uniwersytetu Stanowego Wayne'a. 2009. ISBN 978-0-8143-3389-1.
  • Mae Niskie Niebo . Nowe wydania/Western Michigan University. 2003. ISBN 978-1-930974-26-5.
  • Nastpna generacja (CMU Press, 2000)
  • Ewolucja . Sutton Hoo Prasa. 1998.
  • Pity sezon . New Issues Press, Western Michigan University. 1997. ISBN 978-0-932826-53-4.
  • Prayer w czasopimie literackim Lines + Stars http://www.linesandstars.com/spring-2014/anthy-butts/prayer/

Antologie

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Wioletta Filipiak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Antoniego Niedopakami.

Irmina Kulesza

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Monika Janiak

Ten artykuł o zmiennej Antoniego Niedopakami przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Gerard Skiba

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.