Antoniego OgogoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Ogogo, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Ogogo, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Ogogo, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Ogogo, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Ogogo, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Ogogo. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Ogogo
Kariera bokserska
Vijender Singh z medalem Wspólnoty Narodów (przycite).jpg
Statystyka
Waga(i) Waga rednia
Wzrost 5 stóp 11+1 / 2  w (182)
Narodowo jzyk angielski
Urodzi si Anthony Osejua Ojo Ogogo 24 listopada 1988 Lowestoft , Suffolk , Anglia
( 1988-11-24 )
Rekord bokserski
Razem walki 12
Wygrane 11
Zwycistwa KO 7
Straty 1
Maonka(e)
Casey Wicks
( m.  2017)
Imi (imiona) piercionka Antoniego Ogogo
Wysoko rozliczeniowa 6 stóp 0 cali (183 cm)
Rozliczona waga 220 funtów (100 kg)
Wyszkolony przez Cody Rhodes
Dustin Rhodes
QT Marshall
Ricky Knight
Saraya Knight
Debiut 23 lutego 2019

Anthony Osejua Ojo Ogogo (ur. 24 listopada 1988) to angielski zawodowy zapanik i byy zawodowy bokser podpisany do All Elite Wrestling (AEW). Jako bokser startowa w latach 2013-2016 jako zawodowiec i zdoby brzowy medal w wadze redniej na Igrzyskach Olimpijskich 2012 jako amator . W 2015 roku Ogogo udzia w serii 13 z Strictly Come Dancing .

Wczesne ycie

Ogogo urodzi si dla matki Angielki i ojca Nigeryjczyka.

W modoci uczszcza na wiele kursów Football in the Community prowadzonych przez Norwich City , co zaowocowao zaproszeniem go na prób w klubie i gr w ich modzieowej druynie.

Amatorska kariera bokserska

Olimpiada Juniorów 2004

Po rozpoczciu boksu w wieku 12 lat, Ogogo zdoby zoty medal w finale Olimpiady Juniorów w 2004 roku, która odbya si w Teksasie .

Mistrzostwa wiata Kadetów 2005 IABA

W 2005 roku Ogogo zdoby zoto na Mistrzostwach wiata Kadetów IABA w kategorii 70 kg, pokonujc w finale Rusana Derbieniewa z Rosji. Tum liczcy ponad 1000 widzów obserwowa walk w St George's Hall w Liverpoolu.

Igrzyska Wspólnoty Narodów 2010

Ogogo bra udzia w Igrzyskach Wspólnoty Narodów 2010 w Delhi w Indiach w wadze redniej (75 kg) i zdoby srebrny medal po pokonaniu w finale z Eamonnem O'Kane z Irlandii Pónocnej wynikiem 16-4.

Igrzyska Olimpijskie 2012

Ogogo zapewni sobie miejsce w GB Boxing druyny na Igrzyska Olimpijskie 2012 w Trabzon , Turcja w kwietniu 2012 roku Ogogo by pierwszym z brytyjskich bokserów, aby ich debiut olimpijski na 28 lipca, otwarcie z 32 rundzie walki przeciwko Junior Castillo z Dominikana , który pokona przez wynikiem 13-6. W swojej turze 16 walki, Ogogo wszed najwiksz walk, przed mistrzem wiata i wiatowej numer jeden, ukraiski , Jewhen Chytrow . Po wylosowaniu wyniku sdziów i odliczeniu wyniku 5252 nie oddzielajcym zawodników, sdziowie podjli decyzj o naciniciu niebieskiej lub czerwonej podkadki w oparciu o ich opini, kto zasuy na decyzj. Wikszo z piciu urzdników wybraa Ogogo. Jedna walka z brzowym medalem, Ogogo walczy Niemcy s Stefan Härtel w wierfinale. Ogogo kontynuowa swoj udan form odnoszc zwycistwo 15:10. W pófinale pokona Brazylijczyka Esquiv Falcão Florentino, ale jego przeciwnik okaza si dla niego zbyt silny. Ogogo przegra walk 16:9, zdobywajc brzowy medal. Skrzynka pocztowa w swoim rodzinnym miecie Lowestoft (na Rectory Road) zosta namalowany brz na cze tego wyniku, ale od tamtej pory ponownie pomalowane na czerwono.

Zawodowa kariera bokserska

Wczesne walki i kontuzje

W grudniu 2012 roku Ogogo podpisa swój pierwszy profesjonalny kontrakt z firm promocyjn Golden Boy Promotions z Los Angeles .

Wygra swoj pierwsz zawodow walk z Kieronem Grayem, zatrzymujc go w drugiej rundzie.

Po 7 profesjonalnych walkach, Ogogo by nieobecny przez rok po operacji z powodu kontuzji cigna Achillesa.

Powrót i walka o tytu midzynarodowej wagi redniej

Podczas walki o powrót z Ruslanem Schelevem w lipcu 2015 r. zwichn bark w drugiej rundzie, ale podj jednogon decyzj do koca szeciu rund. 29 maja 2016 Ogogo potrzebowa mniej ni trzech rund, aby odzyska swój powrót po kontuzji. Po jednostronnych dwóch i pó rundach róg Gary'ego Coopera rzuci rcznik, aby nagrodzi Ogogo udanym powrotem z 10-miesicznej nieobecnoci. Cooper, który by zastpc Niemca Chrisa Herrmanna w Glasgow w 11. godzinie gry w walce o superlekki tytu Super WBA Ricky'ego Burnsa.

10 czerwca ogoszono, e Ogogo po raz pierwszy zmierzy si w O2 Arena na podstawie karty Anthony Joshua kontra Dominic Breazeale 25 czerwca. Byaby to cz karty zoonej z George'a Grovesa , Martina Murraya , Chrisa Eubanka Jr , Conora Benna i Dilliana Whyte'a . Ogogo pokona Frane Radnic (11-2, 10 KOs), po tym jak pokona Radnica z lewej strony w 1. rundzie. Radnic nie wróci do drugiej rundy. Ogogo walczy po raz trzeci w cigu zaledwie siedmiu tygodni z dowiadczonym 37-letnim Bronislavem Kubinem (19-20-2, 12 KO) w Berlinie w walce o tytu mistrza wagi super redniej . Ogogo wygra walk przez TKO w 2 rundzie. Kubin zosta znokautowany dwa razy w pierwszej rundzie i cztery razy w drugiej rundzie, gdy sdzia odprawi walk.

Ogogo ogoszono pierwszy mecz o tytu, który odbdzie si 22 padziernika na Barclaycard Arena w Birmingham w ramach walki Frankie Gavin vs. Sam Eggington . Ogogo walczy z Craigiem Cunninghamem (16-1, 3 KO) o wakujcy tytu WBC International wagi redniej. Ogogo poniós swoj pierwsz porak od czasu przejcia na zawodowstwo, zosta odrzucony przez Cunninghama w 2 rundzie, który nastpnie kontrolowa pozosta cz walki. Trener Tony Sims wycign Ogogo z walki podczas 8. rundy po przerwie sdziego Iana Johna Lewisa z powodu niewyranego widzenia. Ogogo by równie zdumiony celnym kontratakiem Cunninghama w rundach czwartej i pitej. Po walce potwierdzono, e Ogogo zama sobie oczodo i bdzie nieobecny do koca 2017 roku. W styczniu 2017 roku promotor Ogogo Nisse Sauerland powiedzia, e dobrze si regeneruje i powróci w drugiej poowie 2017 roku.

lepota i emerytura

W marcu 2017 roku, wci chcc zosta mistrzem wiata, Ogogo zosta zarejestrowany jako osoba niewidoma. Kilku okulistów poradzio mu przejcie na emerytur. Na tym etapie Ogogo przeszed dwie operacje na lewym oku. W rozmowie z Lowestoft Journal Ogogo powiedzia, e odebrano mu równie prawo jazdy, poniewa nie pozwolono mu prowadzi.

W styczniu 2019 roku Ogogo wyrazi nadziej, e po operacji oka bdzie móg wróci na ring.

11 marca 2019 r., nie walczc od padziernika 2016 r., Ogogo przeszed na emerytur w boksie w wieku 30 lat. Wyda dugie owiadczenie, dzikujc wielu nazwiskom, które pomogy mu i poprowadziy go przez ca jego karier amatorsk i zawodow, koczc owiadczenie sowami: Ja Duo przeszam w swojej karierze. Przeszam 17 operacji i cierpiaam na kady ból, jaki mona sobie wyobrazi. Wygraem, przegraem, pakaem i zraniem. Ale jeli bym mnie zapyta, czy zrobibym to ponownie W mgnieniu oka. Kocham t gr." Odszed na emerytur z rekordem 11 zwycistw i 1 jedynej poraki, podczas swojej krótkiej 4-letniej kariery zawodowej.

Profesjonalna kariera zapanicza

Niezaleny obwód (2019)

Po przejciu na emerytur z boksu Ogogo rozpocz karier w profesjonalnym zapasach . 23 lutego 2019 zadebiutowa w zapasach w swoim rodzinnym miecie dla World Association of Wrestling (WAW).

All Elite Wrestling (2019-obecnie)

W kwietniu 2019 roku Ogogo pojawi si w serialu Cody 's Nightmare Family na YouTube, The Road to Double or Nothing . 26 padziernika 2019 r. ogoszono, e podpisa kontrakt z promocj Cody's All Elite Wrestling (AEW). Ogogo jest pierwszym rozwojowym zapanikiem AEW , szkolonym przez Dustina Rhodesa i QT Marshalla . W dniu 27 padziernika 2020 Ogogo zaczy pojawia si jako komentator na AEW ciemnociach .

31 marca 2021 roku Ogogo zadebiutowa w AEW Dynamite , atakujc Cody'ego Rhodesa i sprzymierzajc si z QT Marshallem, Nickiem Comoroto i Aaronem Solowem , ustanawiajc si jako heel .

Inne przedsiwzicia

3 stycznia 2008 roku Ogogo wszed do programu Big Brother: Celebrity Hijack na Channel 4 , zajmujc czwarte miejsce. Anthony mia nag sesj zdjciow dla magazynu Attitude i nadal pracuje jako póprofesjonalny model za porednictwem swojej oficjalnej strony internetowej. Pojawi si take w reklamie sieci sklepów z kanapkami, Subway, obok lekkoatlety Holly Bleasdale, a póniej gimnastyczki Louisa Smitha . W 2013 roku wystpi w trzecim biegu programu nurkowego ITV Splash! , awansujc do pófinau w nastpnym tygodniu. Jednak w pófinale Anthony musia si wycofa z powodu kontuzji, której dozna podczas nurkowania w poprzednim tygodniu. 21 sierpnia 2015 roku ogoszono, e Ogogo bdzie konkurowa na Strictly Come Dancing razem z Oti Mabuse . Zostali wyeliminowani na drugim miejscu; w trzecim tygodniu zawodów. W lutym 2018 roku wzi udzia w Celebrity Haunted Mansion na W . Pojawi si take na Bear Grylls ' Wyspie .

Profesjonalny rekord boksu

Profesjonalne podsumowanie rekordu
12 walk 11 zwycistw 1 strata
Przez nokaut 7 1
Decyzj 4 0
Nie. Wynik Nagrywa Przeciwnik Rodzaj Runda, czas Data Lokalizacja Uwagi
12 Strata 111 Zjednoczone Królestwo Craig Cunningham TKO 8 (10), 1:27 22 pa 2016 Zjednoczone Królestwo Barclaycard Arena , Birmingham , Anglia Dla wolnych WBC Midzynarodowego wagi redniej tytu
11 Wygra 110 Republika Czeska Bronisaw Kubin TKO 2 (8), 2:38 23 lipca 2016 Niemcy Max Schmeling Halle, Berlin , Niemcy
10 Wygra 100 Chorwacja Frane Radni BRT 1 (6), 3:00 25 cze 2016 Zjednoczone Królestwo O2 Arena , Londyn, Anglia
9 Wygra 90 Zjednoczone Królestwo Gary Cooper TKO 3 (6), 1:26 28 maja 2016 Zjednoczone Królestwo SSE Hydro , Glasgow, Szkocja
8 Wygra 80 Ukraina Rusan Szelew UD 6 18 lip 2015 Niemcy Gerry Weber Stadion , Halle , Niemcy
7 Wygra 70 Zjednoczone Królestwo Wayne Reed TKO 5 (6), 1:06 12 lip 2014 Zjednoczone Królestwo Echo Arena , Liverpool , Anglia
6 Wygra 60 Portoryko Jonel Tapia TKO 3 (8), 0:46 3 maja 2014 Stany Zjednoczone MGM Grand Garden Arena , Paradise, Nevada , USA
5 Wygra 50 Zjednoczone Królestwo Greg O'Neill PTS 6 1 marca 2014 r. Zjednoczone Królestwo Szkockie Centrum Wystawowe , Glasgow , Szkocja
4 Wygra 40 Zjednoczone Królestwo Dan Blackwell PTS 6 14 grudnia 2013 r. Zjednoczone Królestwo ExCel Arena , Londyn , Anglia
3 Wygra 30 Zjednoczone Królestwo Gary Boulden TKO 5 (6), 0:33 13 lipca 2013 r. Zjednoczone Królestwo Craven Park , Hull , Anglia
2 Wygra 20 Portoryko Edgar Perez UD 6 18 maja 2013 Stany Zjednoczone Boardwalk Hall , Atlantic City, New Jersey , USA
1 Wygra 10 Zjednoczone Królestwo Kieron Szary TKO 2 (6), 2:00 27 kwi 2013 Zjednoczone Królestwo Motorpoint Arena , Sheffield , Anglia

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Malgorzata Sobczak

Artykuł o Antoniego Ogogo jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Natalia Pluta

Musiałem znaleźć coś innego na temat Antoniego Ogogo, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Tadeusz Zieliński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Halina Marcinkowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antoniego Ogogo i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.