Antoniego OnahWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Onah, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Onah, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Onah, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Onah, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Onah, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Onah. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Onah
AO 14.jpg
Ona w 2014 roku
Urodzi si ( 1983-02-10 )10 lutego 1983
Alma Mater Harvard University ( AB )
UCLA Film School ( MSZ )
Zawód reyser filmowy , scenarzysta , producent
lata aktywnoci 2015 - obecnie

Anthony Onah (ur. 10 lutego 1983) to amerykaski reyser, scenarzysta i producent. Najbardziej znany jest ze swojego debiutanckiego filmu The Price (2017), którego premiera odbya si na festiwalu South by Southwest Film Festival 2017 , gdzie by nominowany do nagrody Grand Jury Award. Film by take nominowany do nagrody FIPRESCI w konkursie New American Cinema Competition na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Seattle w 2017 roku , a Onah zdoby nagrod Craig Brewer Emerging Filmmaker Award za film na festiwalu Indie Memphis w 2017 roku .

Latem 2015 roku znalaz si na licie 25 nowych twarzy kina niezalenego magazynu Filmmaker Magazine .

Wczesne ycie i edukacja

Onah urodzi si w Benue pastwa , Nigerii . Dorasta poruszajc si ze swoim ojcem ambasadorem, Adog Onah . Po tym, jak mieszka na Filipinach , Wielkiej Brytanii , Nigerii i Togo , jego rodzina osiedlia si w Arlington w stanie Wirginia i Waszyngtonie. Uczszcza do St. John's College High School w DC, a nastpnie ukoczy International Baccalaureate Program w Washington-Liberty High Szkoa w Arlington.

Onah studiowa jako licencjat na Uniwersytecie Harvarda . Na studiach kierowa kampusowym rozdziaem Habitat for Humanity i pisa recenzje filmowe dla Harvard Crimson . Onah uzyska stopie naukowy w dziedzinie nauk biochemicznych, otrzymujc stypendium Fundacji Pechet przyznawane modszym specjalistom z biochemii oraz Nagrod Thomasa T. Hoopesa za wybitn prac naukow.

Przyjta na Cambridge University na studia, Onah odrzuci przyjcie, zamiast pracowa jako naukowiec w czasie których zosta opublikowany w The Journal of Neuroscience , a nastpnie zdecydowa si wzi udzia w programie MFA Reyserii na University of California, Los Angeles , gdzie zosta przyjty ze stypendium uniwersyteckim. Otrzyma nagrod Hollywood Foreign Press Award oraz stypendium Edie i Lew Wassermanów. Zosta równie umieszczony na licie 10 ekscytujcych nowych gosów Indiewire . W 2011 roku Onah zosta wybrany na reysera przez Film Independent , a w 2012 roku jako talent reyserski w berliskim kampusie talentów .

Jego brat bliniak Julius Onah jest równie reyserem, a jego drugi film fabularny Paradoks Cloverfield zosta wydany w 2018 roku.

Filmy

Filmy Onah to The Cure , który zosta doceniony przez mtvU , zdoby nagrod Directors Guild of America w 2008 roku i zosta pokazany w The Los Angeles Times . Jego kolejny film True Colors mia wiatow premier na Festiwalu Filmowym Woodstock w 2011 roku . Onah nastpnie zakoczone Historia przemocy ze sawy psycholog poznawczy Steven Pinker i Dara Ju , który zdoby mu drug studenckie Directors Guild of America Award w roku 2012. Z Dara Ju, Onah zdoby take pierwsze Afrinolly Konkursie Filmów Krótkometraowych, najbardziej prestiowy Short Film Afryki Konkurs z nagrod pienin w wysokoci 25 000 USD.

Jego debiut fabularny The Price mia premier w South by Southwest w marcu 2017 roku. Film otrzyma wsparcie Sundance Institute , IFP , Ford Foundation i Film Independent .

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Czeslaw Kaczmarczyk

Dzięki za ten post na Antoniego Onah, właśnie tego potrzebowałem

Lena Nowakowski

Świetny post o Antoniego Onah.

Tadeusz Witek

To dobry artykuł dotyczący Antoniego Onah. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.