Antoniego PoindexteraWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Poindextera, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Poindextera, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Poindextera, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Poindextera, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Poindextera, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Poindextera. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Pointdexter
Anthony Poindexter.jpg
Penn State Nittany Lions
Pozycja: Koordynator wspóobrony i trener bezpieczestwa
Informacje osobiste
Urodzi si: ( 1976-07-28 )28 lipca 1976
Lynchburg, Wirginia
Wzrost: 6 stóp 0 cali (1,83 m)
Waga: 220 funtów (100 kg)
Informacje o karierze
Liceum: Forest (VA) Jefferson Forest
Szkoa Wysza: Wirginia
Projekt NFL: 1999  / Runda: 7 / Wybór: 216
Historia kariery
Jako gracz:
Jako trener:
 • Wirginia (2003)
  Absolwentka
 • Virginia (20042005)
  Trener biegania plecami
 • Virginia (20062008)
  Trener biegaczy i asystent zespoów specjalnych
 • Virginia (2009)
  Trener obrony i asystent zespoów specjalnych
 • Virginia (20102012)
  Trener bezpieczestwa i zespoy specjalne
 • Virginia (2013)
  Bezpieczestwo
 • Connecticut (2014-2016)
  Koordynator obrony i trener bezpieczestwa
 • Purdue (2017-2020)
  Koordynator wspóobrony i trener bezpieczestwa
 • Penn State (2021-obecnie)
  Koordynator wspóobrony i trener bezpieczestwa
Najwaniejsze wydarzenia i nagrody w karierze
Statystyki kariery NFL
Statystyki graczy na NFL.com

Anthony Scott Poindexter (ur. 28 lipca 1976 r.) jest trenerem futbolu amerykaskiego i byym bezpieczestwem , który jest obecnym trenerem bezpieczestwa w Penn State Nittany Lions . Gra w uniwersyteck pik non w Virignii od 1995 do 1998 roku dla gównego trenera George'a Welsha i zdoby odznaczenia All-American . Nastpnie gra w National Football League (NFL) dla Baltimore Ravens i Cleveland Browns od 1999 do 2001 roku.

Wczesne lata

Poindexter, pochodzcy z Lynchburga w stanie Wirginia, uczszcza do New London Academy, Forest Middle School i Jefferson Forest High School w Forest w stanie Wirginia . W gimnazjum gra rozgrywajcego i poprowadzi swoj druyn do niepokonanego sezonu. Podczas nauki w liceum Anthony by trzema sportowcami, którzy celowali w pice nonej, baseballu i koszykówce. Grajc jako rozgrywajcy i jako obroca, Pointdexter poprowadzi Cavaliers do mistrzostw w pice nonej 3. Dywizji, pokonujc Matoaca High School w obu finaach. Pointdexter zdoby wyrónienie pierwszego zespou we wszystkich stanach jako junior i senior i zosta wybrany jako zawodnik roku 1993 AP Group AA jako senior. Pointdexter zosta zredagowany przez Florida Marlins z Major League Baseball podczas ostatniego sezonu liceum.

Kariera uniwersytecka

Poindexter akceptowane stypendium sportowe do udziau w University of Virginia i gra bezpieczestwo trener George Welsh s pikarskiego Virginia Cavaliers zespole od 1995 do 1998 roku bya w porównaniu do graczy NFL, takich jak Ronnie Lott , za jego bezkompromisowej stylu. Jako pierwszoklasista w czerwonej koszulce w 1995 roku, Pointdexter poczy siy z innym defensywnym obroc Adrianem Burnimem w jednej z najsynniejszych gier w historii Cavalier, gdy obaj zatrzymali uciekajcego Warricka Dunna z Florydy kilka centymetrów od linii bramkowej, pokonujc drugiego w rankingu Seminoles 32-28. W 1996 ustanowi szkolny rekord z 98 odbiorami, a jako junior w 1997 ukoczy z 78. Jako junior, Poindexter mia wybór midzy zgoszeniem si do NFL Draft 1998 lub pozostaniem w college'u na ostatni rok. Eksperci od draftu przewidywali, e prawdopodobnie zostanie wybrany w pierwszej rundzie, ale Pointdexter pozosta w Wirginii przez swój ostatni sezon, ale obserwowa, jak jego akcje gwatownie spadaj, gdy kontuzje zepsuy jego sezon seniorski. Oczekiwano, e Cavaliers bd mie bardzo siln druyn i zajm miejsca w pierwszej dziesitce. W pierwszych siedmiu meczach sezonu Pointdexter wykona 73 wlizgi, dwa worki i trzy przechwyty.

W meczu z NC State w 1998 roku, Pointdexter wykona atak na skrzydowego Chrisa Colemana, ale skrci lew nog i zerwa ACL i dwa inne wizada. Jego sezon w Wirginii dobieg koca i prawdopodobnie jego kariera zawodowa; nie móg uczestniczy w NFL Scouting Combine ani Virginia Pro Day.

Koszulka Pointextera nr 3 [UVA] zostaa wycofana 10 padziernika 2009 r.

Pointdexter zosta wybrany do College Football Hall of Fame w 2020 roku.

Profesjonalna kariera

Jego szanse na powoanie byy niewielkie i zaleay od opinii lekarzy zespou. To Baltimore Ravens odwayy si zaryzykowa Pointdextera, wybierajc go w siódmej rundzie z 216. wyborem. W swoim debiutanckim sezonie zosta umieszczony na licie rezerwowych kontuzjowanych i wróci na mistrzowski sezon Kruków w 2000 roku. Zagra w 10 meczach w zespoach specjalnych, w których spowodowa jedn wymuszon pomyk. Nie zagra jednak w Super Bowl XXXV . Wkrótce po grze zosta zwolniony, ale zosta odebrany przez Cleveland Browns w czerwcu 2001 roku. Zosta ponownie zwolniony we wrzeniu tego samego roku i nigdy nie gra w inn gr NFL.

Kariera trenerska

Po zakoczeniu kariery w NFL w 2001 roku, Pointdexter powróci na swoj macierzyst uczelni jako asystent absolwentów. W kocu wspi si na coaching totem pole i by trenerem bezpieczestwa pod koniec swojej kadencji na University of Virginia.

W 2014 roku Pointdexter przyj stanowisko na University of Connecticut jako koordynator obrony / trener bezpieczestwa.

W 2017 roku Pointdexter zosta zatrudniony jako koordynator wspóobrony (wraz z Nickiem Holtem) i trener bezpieczestwa. Purdue zaliczy dwie gry w krgle podczas swojej kadencji jako koordynator defensywny.

W 2021 roku Pointdexter zosta zatrudniony jako koordynator wspóobrony i trener bezpieczestwa w Penn State.

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Boguslaw Paluch

W tym poście o Antoniego Poindextera dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Edyta Smoliński

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Antoniego Poindextera pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Antoniego Poindextera tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Katarzyna Jarosz

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antoniego Poindextera i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.