Antoniego PolaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Pola, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Pola, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Pola, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Pola, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Pola, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Pola. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Field
Pole w Toronto, Kanada w 2018 r.
Pole w Toronto, Kanada w 2018 r.
Informacje ogólne
Imi urodzenia Anthony Donald Joseph Field
Urodzi si ( 1963-05-08 )8 maja 1963
Kellyville, Nowa Poudniowa Walia , Australia
Gatunki
Zawody
Instrumenty
lata aktywnoci 1979-obecnie
Etykiety Muzyka ABC
Czonkiem Wiggles
Dawniej karaluchy
Stronie internetowej thewiggles .com
Nagrody: Czonek Orderu Australii
Australian Defense Medal

Anthony Donald Joseph Field , AM (ur. 8 maja 1963) to australijski muzyk, aktor, autor tekstów i producent. Najbardziej znany jest jako lider dziecicej grupy Wiggles oraz czonek popowej grupy The Cockroaches z lat 80. i 90. XX wieku . Bdc jeszcze nastolatkiem, wraz z brami Paulem i Johnem pomaga w zakadaniu karaluchów . The Cockroaches nagrali dwa albumy i odnieli umiarkowany sukces, przerwany przez sub Fielda w regularnej armii Australii , a do rozwizania w pónych latach 80-tych.

Field uczszcza na Macquarie University , aby przej szkolenie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i zaoy Wiggles z kolegami ze studiów Murrayem Cookiem , Gregiem Page i byym koleg z zespou Jeffem Fattem w 1991 roku. Pracowa jako nauczyciel przedszkolny przez dwa lata, zanim sukces Wiggles doprowadzi go do skupi si na muzyce dziecicej w penym wymiarze godzin. Pomimo silnej niechci Fielda do koncertowania, Wiggles stali si jedn z najbardziej utytuowanych i aktywnych grup w Australii. Field, którego charakterystycznym kolorem jest niebieski podczas wystpów z grup, by odpowiedzialny za aspekty produkcyjne ich programów scenicznych i telewizyjnych, albumów i DVD. Jego problemy z przewlekym bólem i depresj , które prawie wypchny go z grupy u szczytu ich sukcesu, s dobrze udokumentowane. Po odejciu Cooka, Fatta i Page'a w 2012 roku jest jedynym pozostaym oryginalnym Wiggle.

Wczesne ycie i edukacja

Field urodzi si w Kellyville w Nowej Poudniowej Walii w Australii. Jest najmodszym z siedmiorga dzieci i dorasta w pónocno-zachodnim Sydney. Pochodzi z dugiej linii muzyków, zwaszcza kobiet z jego rodziny. Jego pra-pra-ciotk bya Quenie Paul , znana z wystpów w Tivoli Theatre w Sydney, a jego babcia Kathleen towarzyszya filmom niemym w górniczym miecie Cobar. Matka Fielda, Marie, upewnia si, e wszystkie jej siedmioro dzieci nauczyo si gra na co najmniej jednym instrumencie muzycznym. Uczszcza do szkoy z internatem dla chopców St. Joseph's College , któr pomaga budowa jego pradziadek Paddy Condon, woski emigrant i mistrz kamieniarski . W 1979 roku, kiedy byli studentami w St. Joseph's, on i jego bracia Paul i John zaoyli popow grup The Cockroaches .

Zainspirowany przez swoj siostr Colleen studiowa edukacj wczesnoszkoln i przekona si, e nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym jest moim powoaniem. Pocigaa go take swoboda zawodu, artystyczny charakter i brak dyscypliny, co rónio si od jego dowiadcze w szkole z internatem. Field odoy studia, gdy karaluchy odniosy sukces, ale by niezadowolony z koncertowania i nkany przez by moe irracjonalne, ale bardzo realne poczucie nieadekwatnoci i depresji. Majc dwadziecia kilka lat zdecydowa, e nie chce ju duej koncertowa, wic zrobi sobie dwie przerwy. Jego pierwsza przerwa miaa miejsce jako onierz piechoty , strzelec , nosznik i kierowca karetki pogotowia w 5/7 Batalionu Królewskiego Puku Australijskiego , regularnej armii Australii w latach 1982-1985. Gra na dudach na paradach i misjach szkoleniowych, ale zakoczy swoj karier. odby sub wojskow w lipcu 1985 roku i w wyniku szkolenia dozna kontuzji krgosupa. Pojecha te z plecakiem do Wielkiej Brytanii, suchajc muzyki roots , muzyki dziecicej takich artystów jak Raffi , oraz nagra ksiek dla dzieci.

Kiedy karaluchy rozpady si na pocztku lat 90., Field zapisa si na Macquarie University . Podczas studiów zdecydowa si nagra album z muzyk dla dzieci, korzystajc z pomocy kolegów ze studiów i gitarzysty Murraya Cooka , byego roadie i wokalisty Cockroaches Grega Page , byego kolegi z zespou i klawiszowca Jeffa Fatta oraz instruktora i kompozytora Macquarie Phillipa Wilchera , który póniej opuci grup.

Wiggles

The Wiggles nagrali swoj pierwsz pyt w 1991 roku; sprzeda 100 000 egzemplarzy. Field pracowa jako nauczyciel przedszkolny przez dwa lata, zanim sukces Wiggles i ich obszerny harmonogram koncertowy, którego bardzo nie lubi, zmusiy go do odejcia. Po wyprodukowaniu drugiego albumu, Wiggles przyjli kolorowe koszulki do noszenia na scenie. Wedug Fielda, nosi niebieski, poniewa Cook i Fatt posiadali ju koszule w kolorach odpowiednio czerwonym i fioletowym, wic on i Page spotkali si w domu towarowym w Sydney i dosownie cigali si, aby zobaczy, kto dosta niebiesk koszul. Page w kocu mia na sobie ót koszulk, a Field pierwotnie zielon koszulk polo, ale zmieni kolor na niebieski, aby unikn starcia z Dorothy the Dinosaur .

Kady z Wiggle wypracowa schtick oparty na ich rzeczywistych zachowaniach, które przeksztaciy si w karykatury i suyy temu samemu celowi, co mundury, odróniajc ich charaktery i czynic je niezapomnianymi dla maych dzieci; Field jad. Field stworzy i zagra oryginalny Captain Feathersword ; rol przej Paul Paddick w 1996 roku. Field zagra take Wags the Dog.

W poowie lat 90., pomimo sukcesu Wiggles, Field donosi, e mia skonnoci samobójcze i czsto ogarnity niepokojem, smutkiem i negatywnoci. W poowie 2004 roku, wkrótce po lubie i urodzeniu pierwszego dziecka, powane problemy zdrowotne Fielda, pogorszone przez napity harmonogram koncertów, sprawiy, e rozwaa opuszczenie lub ponowne wynalezienie Wiggles, pomimo ich wielkiego sukcesu w Wielkiej Brytanii i na pónocy Ameryka. Po spotkaniu krgarza Jamesa Stoxena w Chicago w 2004 roku, Field poprawi swoje zdrowie do tego stopnia, e by w stanie kontynuowa. Zacz zatrudnia zespoy krgarzy dla siebie, swoich kolegów z zespou i czonków obsady w kadym miecie, w którym wystpowali, co mu przypisuje umoliwienie spenienia ich wymaga koncertowych. Na pocztku 2013 roku Field zosta jedynym oryginalnym czonkiem grupy, który pozosta po przejciu Fatta, Cooka i Page'a na emerytur. Pozosta w grupie, poniewa chcia kontynuowa edukacj dzieci i, jak stwierdzi meneder Wiggles Paul Field, aby uspokoi amerykaskich, brytyjskich i kanadyjskich partnerów biznesowych.

Muzyczne wpywy Fielda to Lightning Hopkins , Elvis Presley i The Rolling Stones . Gra na kilku instrumentach, w tym blaszanym gwizdku, dudach, gitarze, perkusji, trbce, skrzypcach, instrumentach perkusyjnych i didgeridoo , i znany jest z tego, e piewa gbokim, bogatym gosem basowym . Field, z wkadem innych czonków, wyprodukowa wikszo muzyki Wiggles, DVD i wystpy na ywo.

ycie osobiste

W 1999 roku Field otrzyma tytu Bachelor of the Year w Cleo . W 2003 roku polubi Michael Patisteas, by tancerk, której rodzina posiadaa Griffiths Coffee w Melbourne. Maj troje dzieci, które doczyy do rodzinnego biznesu Fieldów, wystpujc w kilku programach telewizyjnych i filmach Wiggles. Od 2007 roku Field, który jest zarejestrowanym hodowc miniaturowych foksterierów , nagra gos w programie telewizyjnym RSPCA Animal Rescue dla Channel 7 w Australii.

Field, opisujc swój entuzjazm dla sportów wyczynowych, stwierdzi: Moja mio do krykieta trwa, sport, który zaszczepia we mnie t sam lojalno i pasj, co baseball w wielu w Ameryce Pónocnej. Jest fanem australijskiego klubu rugby Wests Tigers . Jest take fanem piosenkarza Julio Iglesiasa . Gdy sprawno Fielda poprawia si, do tego stopnia, e jego reim treningowy sta si porównywalny z treningiem elitarnego sportowca, zainteresowa si gimnastyk i akrobatykami .

Field upubliczni swoje dowiadczenia z depresj kliniczn w poowie 2007 roku, aby zwróci wiksz uwag na ten stan. Stwierdzi, e bycie w trasie jest niebezpieczn prac dla kogo z depresj, ale poradzi sobie z tym poprzez diet, wiczenia, rozmawianie o tym i posiadanie dobrego systemu wsparcia (w tym ojca przed mierci w 1998 roku, jego ona i jego przyjaciel Murray Cook , wród jego kolegów z zespou). Opisa swoje problemy zdrowotne i sposób, w jaki je przezwyciy w swojej ksice z 2012 roku How I Got My Wiggle Back .

Field jest pobonym katolikiem, co pomogo mu w radzeniu sobie z przewlekymi problemami zdrowotnymi i depresj, zwaszcza z duchowymi praktykami modlitwy i naboestwa do Najwitszej Maryi Panny wyraonymi przez Matk Bo z Guadalupe . Na ramionach ma dwa due tatuae: jeden to Dziewica Maryja z napisem Moje ycie jest w twoich rkach po hiszpasku; druga to serce z napisem Moja mio, moje serce po hiszpasku. Na ramionach wytatuowane s równie imiona jego ony i trójki dzieci. Przyznaje, e tatua przedstawiajcy Dziewic, który dugo ukrywa przed fanami, zrobi podczas wizyty w Meksyku podczas trasy w Ameryce Pónocnej, w trakcie walki z przewlekym bólem i problemami z zbami, jak to uj , w chwili szalestwa.

Field zosta czonkiem Zakonu Australii w dniu 26 stycznia 2010 r. za sub dla sztuki, zwaszcza rozrywki dla dzieci, oraz dla spoecznoci jako dobroczyca i zwolennik szeregu organizacji charytatywnych.

W 2018 roku Field wraz z innym czonkiem Wiggles Lachlanem Gillespie oraz czonkami zespou Oliverem Brianem i Davidem O'Reilly zaoy zespó dla dorosych fanów o nazwie Unusual Commoners, który gra mieszank tradycyjnych piosenek australijskich, irlandzkich, szkockich i ludowych. Swój pierwszy midzynarodowy wystp zagrali w St. John's w Nowej Funlandii pod koniec 2018 roku.

W lipcu 2020 roku on i inny klasyk Wiggles pojawili si w teledysku Soul Movers do Circles Baby.

Prace cytowane

  • Pole, Antoni; Truman, Greg (2012). Jak odzyskaem moje ruchy: pamitnik o uzdrowieniu . Hoboken, New Jersey : John Wiley & Sons . Numer ISBN 978-1-118-01933-7.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Wioletta Lisowski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Antoniego Pola pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Antoniego Pola tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Klaudia Zawadzki

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Wladyslaw Jasiński

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.