Antoniego PortantinoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Portantino, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Portantino, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Portantino, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Portantino, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Portantino, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Portantino. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony J. Portantino
Anthony Portantino.jpg
Czonek Senat stanu Kalifornia
z 25. dzielnicy
Objcie urzdu
5 grudnia 2016 r.
Poprzedzony Carol Liu
Czonek Zgromadzenie Stanu Kalifornii
z 44. dzielnicy
W biurze
06.12.2006 30.11.2012
Poprzedzony Carol Liu
zastpiony przez Jeff Gorell
Dane osobowe
Urodzi si ( 1961-01-29 )29 stycznia 1961
Long Branch , New Jersey , US
Narodowo amerykaski
Partia polityczna Demokratyczny
Maonkowie Ellen
Dzieci 2
Alma Mater Uczelnia Albright

Anthony J. Portantino (ur. 29 stycznia 1961) jest amerykaskim politykiem, obecnie zasiadajcym w senacie stanu Kalifornia . Demokrata , reprezentuje on 25. Senat Rejonowego , który obejmuje czci do San Fernando i San Gabriel dolin.

Przed wyborem do Senatu Stanowego Portantino suy w Zgromadzeniu Stanowym Kalifornii w latach 2006-2012, reprezentujc 44. Dystrykt Zgromadzenia . Wygra wybory do Senatu Stanowego w 2016 roku po pokonaniu republikaskiego inspektora okrgu Los Angeles Mike'a Antonovicha .

Kariera polityczna

Portantino suy przez dwie kadencje w Radzie Miejskiej La Cañada Flintridge , od 1999 do 2006 roku. Tam by mentorem Carol Liu , która popara go, aby zosta jej nastpc w Zgromadzeniu Stanowym Kalifornii .

Dowiadczenie zawodowe Portantino obejmuje prac w dziale artystycznym i jako Property Master w American Playhouse, by scenografem przy Grizzly Adams: Znak niedwiedzia i dyrektorem artystycznym przy Unsolved Mysteries.

Na prob Gildii Aktorów Filmowych w 2010 roku Portantino zaproponowa ustaw zapobiegajc amaniu si bramy, która nakazywaaby uczestnikom rozbicie si wykroczeniem , zagroonym kar do szeciu miesicy wizienia lub grzywn w wysokoci 1000 dolarów, albo obiema tymi dwoma przypadkami. Powiedzia, e rozbicie si na imprezie stanowi zagroenie dla bezpieczestwa publicznego. Wprowadzi przepisy dotyczce usuwania tatuay z ofiar przymusowej prostytucji.

Po zakoczeniu swojej kadencji w Zgromadzeniu Stanowym Kalifornii , Portantino pocztkowo owiadczy, e bdzie startowa w Kongresie przeciwko Davidowi Dreierowi , mimo e okrg nie zosta jeszcze rozlosowany. Póniej rozwaa starcie z senatorem Carol Liu w 25 stanowym okrgu senackim, ale sprzeciwi si temu, powoujc si na osobiste powody. W 2013 r. Portantino rozpocz aktywn kampani na rzecz obsadzenia stanowiska senatora Liu , który w 2016 r. zostanie zmuszony do opuszczenia stanowiska 25 Dystryktu.

Przepisy dotyczce zagospodarowania przestrzennego

W maju 2019 r. Portantino, jako przewodniczcy Senackiej Komisji ds. rodków, wykorzysta kieszonkowe weta, aby tymczasowo zablokowa SB 50 , projekt ustawy, która wprowadzaaby reformy majce na celu rozwizanie problemu niedoboru mieszka w Kalifornii poprzez ograniczenie lokalnej kontroli (takie jak umoliwienie wikszej liczby budowy mieszka w pobliu transportu publicznego i przedmiecia), od opuszczania komisji do wejcia do Senatu na debat i gosowanie. Zwolennicy ustawy oskaryli Portantino o naduycie swoich uprawnie do odmowy senackiej ustawy 50 debaty i gosowania w Senacie. The Los Angeles Times napisa, e spodziewano si sprzeciwu Portantino wobec projektu ustawy, ale zaskoczeniem byo to, e nie pozwoli, by projekt wyszed poza komisj. Ze wzgldu na dziaanie Portantino projekt ustawy zosta rozpatrzony przez Senat dopiero w 2020 roku.

W 2021 r. Portantino zabio ustaw, która pooya kres minimalnym wymogom parkowania dla niektórych nowych budynków mieszkalnych w pobliu stacji tranzytowych.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Pawel Pietrzak

Podane informacje o zmiennej Antoniego Portantino są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Lukas Kosiński

To dobry artykuł dotyczący Antoniego Portantino. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Ela Kulik

Musiałem znaleźć coś innego na temat Antoniego Portantino, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.