Antoniego PrecourtaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Precourta, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Precourta, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Precourta, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Precourta, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Precourta, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Precourta. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Precourta
Urodzi si
Jay Anthony Precourt Jr.

1969/1970 (wiek 5152)
Alma Mater Uniwersytet Pepperdine ( BA )
Dartmouth College Tuck School of Business ( MBA )
Maonkowie Agata Matosek
Dzieci 3

Jay Anthony Precourt Jr. (ur . ok. 1969-70) to amerykaski inwestor i waciciel druyny sportowej. Jest dyrektorem generalnym Two Oak Ventures (dawniej Precourt Sports Ventures), grupy, która jest wacicielem klubu Major League Soccer Austin FC, a wczeniej Columbus Crew SC , organizacji pikarskiej MLS. Jest równie partnerem zarzdzajcym Precourt Capital Management, prywatnej firmy zarzdzajcej inwestycjami z siedzib w San Francisco w Kalifornii.

Edukacja i kariera

Precourt wychowa si w Denver w stanie Kolorado i poszed do liceum w Connecticut . Ukoczy Uniwersytet Pepperdine z tytuem Bachelor of Arts w dziedzinie nauk politycznych oraz Tuck School of Business w Dartmouth College z tytuem Master of Business Administration . Precourt wszed do biznesu finansów korporacyjnych, pracujc w Merrill Lynch , Alex. Brown & Sons i WHV Investment Management . Nastpnie w 2008 roku zaoy wasn firm private equity Precourt Capital Management, koncentrujc si na sektorze energetycznym.

Wasno MLS

Precourt, który by zainteresowany pik non, utworzy Precourt Sports Ventures LLC w 2012 roku i chcia zainwestowa w Major League Soccer . Firma kupia Columbus Crew SC od Clarka Hunta za 68 milionów dolarów, a nastpnie rekord dla franczyzy MLS. Podczas pierwszego meczu ekipy, w którym uczestniczy, kilka miesicy przed sfinalizowaniem sprzeday, tablica wyników na stadionie Mapfre zapalia si i opóniaa rozpoczcie meczu o wiele godzin. Pod wasnoci Precourta, zaoga zatrudnia Gregga Berhaltera jako swojego menedera i pierwszego dyrektora sportowego; i zaprezentowali zaktualizowan tosamo marki, która zawieraa nowe logo i nazw z sufiksem SC.

17 padziernika 2017 r. firma Precourt Sports Ventures ogosia, e rozwaa przeniesienie franczyzy w 2019 r. do Austin w Teksasie . Ten ruch by zaskoczeniem dla liderów i fanów Kolumba. Po przeprosinach na Twitterze Precourt by obiektem gniewu kibiców zespou, czego kulminacj byo ustanowienie ruchu Save the Crew .

W grudniu 2018 r. Precourt Sports Ventures ogosio, e wynegocjowao umow z miastem Austin na budow stadionu o wartoci 242 mln USD na terenie publicznym przy 10414 McKalla Place, po dokonaniu oceny kilku innych nieruchomoci nalecych do miasta. Budowa rozpocza si w 2019 roku, a stadion ma by gotowy wiosn 2021 roku.

1 stycznia 2019 r. wasno Crew SC zostaa wstpnie przeniesiona z Precourt Sports Ventures do grupy skadajcej si z Dee i Jimmy'ego Haslamów oraz dr Pete Edwards, którzy zobowizali si do utrzymania Crew w Columbus i budowy nowego stadionu w centrum Columbus. Austin FC zosta oficjalnie ogoszony jako 27. franczyza MLS 15 stycznia 2019 r. i ma rozpocz gr w 2021 r. Precourt Sports Ventures zosta przemianowany na Two Oak Ventures w lipcu 2019 r., a Precourt pozosta na stanowisku dyrektora generalnego, a szeciu wacicieli z Austin zostao doda w nastpnym miesicu.

ycie osobiste

Precourt mieszka w San Francisco w Kalifornii z on Agat i trójk dzieci. Jego ojcem jest Jay Precourt, byy dyrektor naftowy. Jest take wacicielem domu w Austin w Teksasie.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Leszek Baran

Artykuł o Antoniego Precourta jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Kacper Zawada

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoniego Precourta jest tym, którego szukałem.