Antoniego PrioraWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Priora, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Priora, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Priora, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Priora, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Priora, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Priora. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Prior
nr 37, 40, 25
Pozycja: Obronne plecy
Informacje osobiste
Urodzi si: ( 1970-03-27 )27 marca 1970
Lowell, Massachusetts
Wzrost: 5 stóp 11 cali (1,80 m)
Waga: 185 funtów (84 kg)
Informacje o karierze
Liceum: Riverside (Kalifornia) Rubidoux
Szkoa Wysza: stan Waszyngton
Projekt NFL: 1992  / Runda: 9 / Wybór: 238
Historia kariery
Statystyki kariery NFL
Statystyki graczy na NFL.com  ·  PFR

Anthony Eugene Prior (ur. 27 marca 1970) to byy defensywny obroca futbolu amerykaskiego, który przez sze sezonów gra w National Football League (NFL) z New York Jets , Minnesota Vikings i Oakland Raiders . Zosta wybrany przez New York Giants w dziewitej rundzie NFL Draft w 1992 roku . Gra w futbol uniwersytecki na Washington State University i uczszcza do Rubidoux High School w Riverside w Kalifornii . Prior by take czonkiem Calgary Stampeders i BC Lions z Canadian Football League .

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Marika Kurek

Dzięki za ten post na Antoniego Priora, właśnie tego potrzebowałem

Urszula Michalak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antoniego Priora jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Marika Pietrzyk

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Antoniego Priora.