Antoniego RandazzoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Randazzo, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Randazzo, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Randazzo, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Randazzo, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Randazzo, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Randazzo. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .


Anthony Randazzo
Biskup z Diecezja Broken Bay
Herb Antoniego Randazzo.svg
Diecezja Zamana zatoka
Wyznaczony 7 padziernika 2019
Zainstalowane 7 padziernika 2019
Poprzednik Piotr Komensoli
Zamówienia
Wywicenie 29 listopada 1991
przez arcybiskupa Francisa Robertsa Rush
Powicenie 24 sierpnia 2016
przez arcybiskupa Anthony'ego Fishera
Dane osobowe
Imi urodzenia Anthony Randazzo
Urodzi si ( 1966-10-07 )7 padziernika 1966
Sydney , Australia
Narodowo australijski
Okrelenie rzymskokatolicki
Alma Mater Seminarium Piusa XII, Papieski Uniwersytet Gregoriaski w Banyo
Motto Fiat Voluntas Tua
(Niech si stanie Twoja)
Style
Anthony'ego Randazzo
Zwyky ukony 2.png
Styl odniesienia Najczcigodniejszy
Mówiony styl Mój Pan
Styl religijny Biskup

Anthony Randazzo (urodzony 07 padziernika 1966) to biskup z Diecezja Broken Bay . By wczeniej biskup pomocniczy z Archidiecezja Sydney . Zosta konsekrowany przez arcybiskupa Anthony'ego Fishera w katedrze w. Marii w Sydney w dniu 24 sierpnia 2016 r.

Wczesne ycie

Anthony Randazzo urodzi si 7 padziernika 1966 roku w Sydney, syn Colin Randazzo i jego ony Caterina di Losa z Lipari , Wochy . Jego rodzice pracowali jako owocnicy w swoim rodzinnym biznesie w Bankstown do czasu przeprowadzki do Coolangatta na Zotym Wybrzeu w 1967 roku. Jest trzecim z czwórki dzieci; ma trzy siostry. Randazzo ksztaci si w szkole w. Augustyna w Coolangatta, szkole Anioów Stróów w Southport i Aquinas College w Southport.

Kapastwo

W 1985 Randazzo rozpocz formacj do kapastwa w Seminarium Piusa XII w Banyo . Po posudze jako diakon w All Saints Parish Albany Creek, zosta wywicony na kapana 29 listopada 1991 r. w katedrze w. Szczepana w Brisbane z rk arcybiskupa Francisa Robertsa Rusha . W latach 1992-1994 by wikariuszem w parafii Najwitszej Marii Panny w Ipswich, a od 1995 do 1997 peni funkcj mistrza ceremonii w katedrze w Brisbane. W 1998 Randazzo zosta wysany do Rzymu, gdzie podj studia z prawa kanonicznego na Papieskim Uniwersytecie Gregoriaskim . Po powrocie do Brisbane w 2001 r. zosta mianowany proboszczem parafii Regina Caeli Coorparoo Heights, zastpc wikariusza sdowego przy Trybunale Regionalnym i dyrektorem ds. powoa w archidiecezji Brisbane .

W 2004 roku Randazzo zosta wezwany do Rzymu, gdzie przez pi lat pracowa w Kongregacji Nauki Wiary . Wróci do Australii i od 2009 do 2015 roku by rektorem Seminarium Ducha witego w Queensland. W pierwszym semestrze 2016 otrzyma urlop naukowy na studia Pisma witego w Jerozolimie.

Episkopat

Randazzo zosta powoany 24 czerwca 2016 r. wraz z Richardem Umbersem przez papiea Franciszka na nowego biskupa pomocniczego archidiecezji Sydney. Zosta konsekrowany i zainstalowany 24 sierpnia 2016 r. w katedrze w. Marii w Sydney przez arcybiskupa Anthony'ego Fishera . Zosta mianowany biskupem-elektem diecezji Broken Bay przez papiea Franciszka w poniedziaek 7 padziernika 2019 r. Jego instalacja odbya si w listopadzie 2019 r.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Sara Majewski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antoniego Randazzo.

Regina Marcinkowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antoniego Randazzo i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Kornelia Skowroński

Podane informacje o zmiennej Antoniego Randazzo są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Tom Maciejewski

To dobry artykuł dotyczący Antoniego Randazzo. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.