Antoniego ReyesaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Reyesa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Reyesa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Reyesa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Reyesa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Reyesa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Reyesa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Reyes
DSC00562 Anthony Reyes.jpg
Reyes z kardynaami St. Louis
Dzban
Urodzony: 16 padziernika 1981 Whittier, Kalifornia( 1981-10-16 )
Batted: Prawo Rzucony: w prawo
Debiut MLB
9 sierpnia 2005, dla kardynaów St. Louis
Ostatni wystp MLB
22 maja 2009, dla Indian z Cleveland
Statystyki MLB
Rekord wygranych i przegranych 1326
rednia zdobytego biegu run 5.12
Przekrelenia 205
Druyny
Najwaniejsze wydarzenia i nagrody w karierze

Anthony Loza Reyes (ur. 16 padziernika 1981) to amerykaski byy zawodowy miotacz baseballu , który gra pi sezonów w Major League Baseball (MLB). Rozbija si gównie jako pocztkowy miotacz dla St. Louis Cardinals i Cleveland Indians . Reyes uczszcza na University of Southern California (USC), zanim Cardinals wybrali go w 15. rundzie draftu MLB z 2003 roku i zadebiutowa w lidze 9 sierpnia 2005 roku. Podczas swojej kariery Reyes rzuca i uderza praw rk. , mia 6 stóp i 2 cale (1,88 m) wysokoci i way 230 funtów (100 kg).

Pochodzcy z Whittier w Kalifornii Reyes sta si najlepszym kandydatem Cardinals w ich systemie ligowym . Jako debiutant, by czonkiem kardynaów 2006 World Series Team Championship, w tym rozpoczynajcy gr 1. Po jego gry karierze sta si straak dla stray poarnej hrabstwa Los Angeles .

Liceum

Reyes uczszcza do California High School w Whittier w Kalifornii . Kiedy uwaano go za zbyt maego, aby by miotaczem, ale udowodni, e trenerzy si mylili, gra na uniwersytecie i uda si do USC. Wraca do California High poza sezonem, aby trenowa i pozostaje w kontakcie z trenerami.

Kariera uniwersytecka

Reyes spdzi lata studiów na Uniwersytecie Poudniowej Kalifornii w latach 2000-2003 i chocia zosta wybrany przez Detroit Tigers w 13. rundzie amatorskiego draftu z 2002 roku , zdecydowa si wróci do szkoy na ostatni rok. By w kilku druynach USC z miotaczem San Diego Padres Markiem Priorem . W cigu czterech sezonów z trojanami Reyes ustanowi rekord 17-16 i trzykrotnie zdoby wyrónienie Pac-10. Zosta powoany w 15. turze przez kardynaów St. Louis w 2003 roku .

Profesjonalna kariera

Reyes zosta ostatecznie uznany za najlepszego kandydata na pitching w systemie rolniczym St. Louis. Sezon 2004 spdzi pocztkowo z Palm Beach Cardinals , gdzie ustanowi rekord 3-0 z ERA 4,66 , a póniej z Tennessee Smokies , gdzie ustanowi rekord 6-2 z ERA 2,91.

Po solidnym sezonie 2005 w Triple-A Memphis Redbirds , Reyes mia szans sprawdzi si w najwaniejszych ligach. W dniu 9 sierpnia, w Miller Park , Reyes wyrzuci 6 1 / 3 rund w swoim debiutanckim starcie przeciwko Milwaukee Brewers , zdobywajc zwycistwo i rezygnujc tylko dwa biegi na dwóch trafie . Zosta zdegradowany natychmiast po meczu, speniajc swoj rol dajc regularnej rotacji dodatkowy dzie odpoczynku przez trenera Tony'ego La Russ .

Reyes otworzy sezon 2006 z Memphis. Zosta odwoany do St. Louis 23 czerwca, kiedy Mark Mulder zosta umieszczony na licie osób niepenosprawnych . W rezultacie Reyes zosta poproszony o rozpoczcie ostatniego meczu serii trzech meczów przeciwko Chicago White Sox . W poprzednich dwóch meczach White Sox zaliczy 33 runy przeciwko Cardinals. W trzecim meczu Reyes rzuci 90, 67 boisk do strajków , mia sze strikeouts i nie idzie , i niós no-hitter w siódmej rundzie. Jedynym hitem White Sox by home run Jima Thome'a . Ofensywa kardynaów nie moga odpowiedzie w naturze i White Sox wygra, 1:0. Reyes rzuci peny mecz w omiu inningach i przyj przegran, mimo e odda tylko jedno trafienie (cho home run) Thome.

Podczas play-offu Cardinals w 2006 roku, Reyes zosta wyczony z listy National League Division Series przeciwko San Diego Padres . Jednak po awansie do National League Championship Series przeciwko New York Mets , Cardinals dodali go do skadu w miejsce pocztkowego miotacza Jasona Marquisa . Reyes rozpocz gr 4 serii i rozbi cztery rundy, nie podejmujc decyzji. Zacz pierwszy mecz w World Series 2006 z innym debiutantem Justinem Verlanderem i odniós zwycistwo, rzucajc osiem rund i wycofujc 17 kolejnych pakarzy od pierwszego do szóstego rundy; rekord World Series dla debiutanta. Reyes zrezygnowa z dwóch przejazdów i zdoby wyrónienia dla graczy. Cardinals wygrali seri, pokonujc Detroit Tigers cztery do jednego.

Po rozpoczciu sezonu 2007 0-8 z ERA 6.08 (chocia mia najgorsze wsparcie w gównych kategoriach), Cardinals wybrali go do Memphis 27 maja. Todd Wellemeyer zastpi go w pocztkowej rotacji Cardinals. Zaliczy trzy mocne starty dla Redbirds i zosta odwoany do St. Louis 16 czerwca, ale 2 lipca zosta ponownie powoany do Memphis. Reyes zosta ponownie powoany z Memphis, aby wystartowa w dwugówku przeciwko Milwaukee. Dobrze rzuci, pozwalajc na 2 przejazdy na dwa trafienia.

Reyes rozpocz sezon 2008 w Bullpen St. Louis, przechodzc 2-1 z 4,91 ERA, zanim zosta zdegradowany do Triple-A Memphis. Poszed 2-3 z 3,25 ERA w 11 startach w Memphis.

26 lipca 2008 r. Reyes zosta sprzedany Indianom z Cleveland za praworcznego Luisa Perdomo i gotówk.

8 sierpnia 2008 r. Indianie wypromowali Reyesa z Triple-A Buffalo . Tego samego dnia, zrobi swój pierwszy start w Cleveland, przechodzc 6 1 / 3 rund, dziki czemu tylko 1 bieg, i odebra wygran.

Reyes zosta zwolniony z przetargu przez Indian 12 grudnia 2009 r., Co uczynio go wolnym agentem. Zosta ponownie podpisany do pomniejszego kontraktu ligowego 13 grudnia. Podczas wiosennych treningów jego kontrakt zosta wykupiony przez Indian, kiedy to zosta umieszczony na licie 60-dniowych inwalidów, podczas rekonwalescencji po operacji Tommy'ego Johna. Po spdzeniu caego sezonu 2010 na licie osób niepenosprawnych, Reyes zosta otwarty 29 padziernika 2010 w trójce Columbus Clippers . Po wybraniu wolnej agencji, 15 listopada Reyes podpisa roczny kontrakt z Indianami. zawiera zaproszenie bez planu na wiosenny obóz treningowy Indian w 2011 roku.

Reyes spdzi sezon 2011 na rehabilitacji kontuzjowanego okcia, nigdy nie pojawiajc si w 40-osobowym skadzie. Zosta zwolniony przez Indian 5 sierpnia 2011 r. i przeszed na emerytur po sezonie w organizacji San Diego Padres .

ycie osobiste

Reyes ma modszego brata, Erika, który w 2007 roku rzuci si na Concordia University Irvine .

Reyes zosta straakiem hrabstwa Los Angeles w marcu 2017 r. i zosta zmuszony do walki z poarami w Kalifornii w tym samym roku.

Zobacz te

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Lidia Czajka

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Antoniego Reyesa.

Eliza Baranowski

Ładny artykuł z _zmienna.

Bernadeta Dobrowolski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoniego Reyesa jest tym, którego szukałem.

Sara Domański

W tym poście o Antoniego Reyesa dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Lidia Olejnik

To dobry artykuł dotyczący Antoniego Reyesa. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.