Antoniego RossaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Rossa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Rossa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Rossa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Rossa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Rossa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Rossa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Ross
Anthony Ross w The Telltale Clue.jpg
Anthony Ross jako porucznik Hale w The Telltale Clue
Urodzi si ( 23.02.1909 )23 lutego 1909
Nowy Jork, USA
Zmar 26 padziernika 1955 (1955.10.26)(w wieku 46)
Nowy Jork, USA
Zawód Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny
lata aktywnoci 1932-1955

Anthony Ross (ur. Rosenthal , 23 lutego 1909 26 padziernika 1955) by amerykaskim aktorem charakterystycznym, którego kariera rozszerzya si na scen Broadwayu, telewizj i film.

Urodzony w Nowym Jorku Ross by synem Charlesa M. Rosenthala i Cory S. Rosenthala; mia legalnie zmienione nazwisko. By absolwentem Brown University i mieszkajc we Francji , kontynuowa studia na Sorbonie i Uniwersytecie Nancy . By moe najlepiej jest zapamitany jako pierwszy, który zagra posta Gentleman Caller w oryginalnej produkcji Szklanej menaerii Tennessee Williamsa z 1944 roku .

Ross zadebiutowa na Broadwayu w Whistling in the Dark (1932). Pojawi si take na Broadwayu jako fabularyzowana wersja Harolda Rossa , zaoyciela The New Yorker , w komedii Wolcotta Gibbsa Sezon w socu z 1950 roku.

Ross pojawi si w filmach 20th Century Fox , w tym Kiss of Death (1947) i The Gunfighter (1950); w Warner Bros. Bostonu dramatu Idealne Strangers (1950) Jak Nicholas Ray -directed film noir , Na grzski grunt (1952), a take w popularnej szeregowej Mysterious Island (1951). Wystpi take jako producent w The Country Girl , zarówno w filmie, jak i produkcji na Broadwayu, a take jako Profesor w broadwayowskiej produkcji Bus Stop .

Wystpi w wielu produkcjach telewizyjnych, w tym w serialu CBS z 1954 roku The Telltale Clue, w którym zagra kapitana policji Richarda Hale'a.

Ross mia 46 lat, kiedy zmar na atak serca podczas snu w swoim mieszkaniu przy 506 East 89th Street na Manhattanie . Kilka godzin wczeniej gra drugoplanow rol Profesora we wtorkowym wieczornym przedstawieniu Bus Stop w Music Box Theatre . On i jego ona, Mary Jean Copeland, która bya asystentk kierownika sceny przy broadwayowskiej produkcji Szklanej menaerii , byli rodzicami syna, Stephena.

Filmografia

Rok Tytu Rola Uwagi
1944 Skrzydlaty Zwycistwo Ross Niewymieniony w czoówce
1947 Bumerang Królikarnia Niewymieniony w czoówce
1947 Pocaunek mierci Wielki Ed Williams
1949 Okno Detektyw Ross Niewymieniony w czoówce
1950 Bdne lata Inspektor policji Umberto Spezia
1950 Idealni nieznajomi Robert (Bob) Fisher
1950 Rewolwerowiec Zastpca Charliego Norrisa
1950 Kapitan zaskoczy swoj on Joe Rossini
1950 Midzy pónoc a witem Policja porucznik Masterson
1950 Latajca rakieta Admira Bradley
1951 Na niebezpiecznym gruncie Pete Santos
1953 Dziewczyny w nocy Charlie Haynes
1953 Taxi Pan Aleksander
1954 Zbuntowany policjant Ojciec Ahearn
1954 Wiejska dziewczyna Filip Kucharz (ostateczna rola filmowa)

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Zbigniew Bukowski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Antoniego Rossa, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Jozef Marczak

Ten wpis na Antoniego Rossa sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Ania Domański

Informacje o zmiennej Antoniego Rossa są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Greg Cieślak

Bardzo ciekawy ten post o Antoniego Rossa.