Antoniego StajenniWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Stajenni, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Stajenni, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Stajenni, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Stajenni, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Stajenni, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Stajenni. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Grooms , pochodzcy z Louisy w stanie Wirginia , napisa kilka dzie literackich i zdoby wiele nagród za swoje pisma. Grooms jest obecnie profesorem na Uniwersytecie Stanowym Kennesaw w pobliu Atlanty w stanie Georgia i prowadzi zajcia z kreatywnego pisania oraz inne kursy jzyka angielskiego.

Biografia

Anthony Tony Grooms urodzi si 15 stycznia 1955 roku i dorasta w Louisie w stanie Wirginia . Jest najstarszym z szeciorga dzieci w swojej afroamerykaskiej rodzinie, która równie pochodzi z rdzennych Amerykanów i Europy. Jego rodzice, Robert E. Grooms i Dellaphine Scott, promowali edukacj, wic Grooms sta si czci planu Freedom of Choice . Uczszcza do biaej szkoy publicznej w 1967 roku polegajcej na czciowej integracji, a jego dowiadczenie w tym zakresie miao znaczcy wpyw na jego pisarstwo.

Po ukoczeniu w 1978 roku College of William and Mary w Williamsburgu w Wirginii , Anthony Grooms otrzyma tytu Bachelor of Arts w dziedzinie teatru i mowy. Stara si o bardziej zaawansowan edukacj iw 1984 roku ukoczy George Mason University z tytuem magistra sztuk piknych w jzyku angielskim. Wykada w wielu szkoach: Clark State University, University of Georgia , University of Cape Coast w Ghanie , Afryki Zachodniej i Kennesaw State University . Pan mody zawsze by pisarzem, ale nigdy nie uwaa si za niego a do ukoczenia szkoy. Przeniós si do Atlanty w stanie Georgia w 1988 roku, po ukoczeniu szkoy redniej, a nastpnie polubieniu Pameli B. Jackson. W Atlancie odnalaz ruch praw obywatelskich w latach 60. jako podstaw swojego pisania. Grooms jest teraz instruktorem uczcym kreatywnego pisania, wraz z innymi kursami jzyka angielskiego i literatury, na Kennesaw State University pod Atlant w stanie Georgia.

Grooms otrzyma wiele nagród za swoje pisma: nagrod Lillian Smith Prize for Fiction (dwukrotnie), Stypendium Sokoowa Konferencji Pisarzy Bread Loaf , wykady Lamara w Wesleyan College oraz stypendium Arts Administration przez National Endowment for the Arts . W 2006 roku Georgia Center of the Book wybrao dwie z opublikowanych prac pana modego, Ice Poems i Trouble No More , na 25 najlepszych ksiek, które powinni przeczyta wszyscy Gruzini.

Dziea literackie

Anthony Grooms jest autorem publikowanych pism obejmujcych róne tematy, ale jego najbardziej znana literatura, Bombingham , to powie poruszajca problemy, z jakimi boryka si ruch praw obywatelskich w latach 60. XX wieku. Inne dziea pisarskie to Ice Poems , zbiór wierszy i Trouble No More , zbiór opowiada . Jego opowiadania i wiersze ukazyway si w wiodcych czasopismach literackich, takich jak Callaloo , African American Review i Crab Orchard Review .

Pan Grooms napisa równie o swoim zwizku z Patem Conroyem w wiat jest szerszy ni woda, który trzyma, s. 248252, Nasz ksi skrybów, pod redakcj Nicole Seitz i Jonathana Haupta, University of Georgia Press, 2018.

Bibliografia

  1. ^ B c d e f g "Anthony Fornalów (b. 1955)," The New Encyclopedia Georgia.
  2. ^ a b c "Kopia archiwalna" . Zarchiwizowane od oryginau w dniu 2010-01-31 . ródo 2009-09-15 .CS1 maint: zarchiwizowana kopia jako tytu ( link )
  3. ^ B c d e "Wiadomoci dla 21232 | Doane University" .
  4. ^ http://romegeorgia.org/WhatToDo/GeorgiaLiteraryFestival/tabid/200/Default.aspx

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Milena Panek

Ten wpis na Antoniego Stajenni sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Maksymilian Tomaszewski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Zenon Drozd

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Antoniego Stajenni

Patrick Grzelak

Artykuł o Antoniego Stajenni jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Monika Domański

Podane informacje o zmiennej Antoniego Stajenni są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.