AntoniuszWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniusz, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniusz, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniusz, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniusz, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniusz, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniusz. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniusz
Pe Mski
Inne nazwy
Zobacz te Ant , Anthonius , Anthony , Antoine , Antonietta , Antoinette , Antonia , Antonio , Anton , Antanas , Antony , Tony , Antun , Ante

Antonius lub Antoníus to mskie imi pochodzenia etruskiego od imienia Antnius oraz nazwiska . Antonius to duskie , holenderskie , fiskie , aciskie , norweskie i szwedzkie imi uywane w Grenlandii , Danii , Norwegii , Szwecji , Finlandii , czci Republiki Karelii , Estonii , Belgii , Holandii , Surinamie , RPA , Namibii i Indonezji , podczas gdy Antoníus to islandzkie imi uywane w Islandii .

W nomen z gens Antonia , jednej z najwaniejszych rodzin w staroytnym Rzymie , z obu patrycjuszy i plebejskich oddziaów. Jest to równie ródo angielskiego imienia Anthony , a take wielu podobnych imion w rónych jzykach europejskich.

Marek Antoniusz twierdzi, e ród wywodzi si od Antona, syna Herkulesa . Kobiety z rodziny nazyway si Antonia . Antoniowie stworzyli wielu wanych generaów i polityków, z których niektórzy s wymienieni poniej. O innych osobach o tym imieniu patrz Antonia (gens) .

Inne Antonii

Kobiety z rodu

Inni staroytni ludzie o imieniu Antonius

Zlatynizowana nazwa redniowieczna i renesansowa

Imi przyjte przez duchowiestwo rzymskokatolickie

Nowoczesne imi i nazwisko

Antonius lub Anthonius to popularne imi w Holandii; W yciu codziennym wikszo osób o tym imieniu uywa krótkich form, takich jak Antoine , Anton , Antoni(e) , Antoon , Teun , Teunis , Theunis , Theuns , Toine , Ton , Tony , Toon i Twan .

Wspóczesne nazwisko

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Marcel Rybak

Ten artykuł o zmiennej Antoniusz przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Paul Wawrzyniak

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Pawel Bednarek

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.