Belinda MontgomeryWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Belinda Montgomery, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Belinda Montgomery, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Belinda Montgomery, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Belinda Montgomery, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Belinda Montgomery, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Belinda Montgomery. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Belinda J. Montgomery
Zadanie Wiede 1972.JPG
Montgomery w odcinku The Men: Assignment Vienna z 1972 roku
Urodzony
Belinda Montgomery

( 1950-07-23 )23 lipca 1950
Winnipeg , Manitoba , Kanada
Zawód Aktorka, malarka
Maonkowie Jeffrey Stillman
Stronie internetowej belindamontgomery .com

Belinda Montgomery (ur. 23 lipca 1950) to kanadyjsko-amerykaska aktorka, pisarka i malarka. Pocztkowo zwrócia uwag na swoj gówn rol w serialu science-fiction Czowiek z Atlantydy z lat 70. jako dr Elizabeth Merrill oraz powracajc rol Caroline Crockett/Ballard w serialu o policjantach z lat 80. Miami Vice . Jednak jest prawdopodobnie najbardziej znana z roli Katherine Howser, matki Doogie, w komediodramie medycznym Doogie Howser, MD .

ycie i kariera

Montgomery urodzi si w Winnipeg w Manitobie. Jej rodzestwo to aktor Lee Harcourt Montgomery i aktorka Tannis G. Montgomery.

Montgomery, który czasami dodawa pocztkowe J. do jej aktorskiego nazwiska, wystpia w ponad 80 gocinnych wystpach w telewizji, w tym w serialach Ironside , TJ Hooker , Dynasty , LA Law , JAG , Mannix , Magnum , PI , Szósty zmys , Wirginia i Ghost Whisperer .

Zanim rozpocza karier aktorsk, bya malark akwareli . Sprzedaa swoje pierwsze dzieo sztuki w wieku 10 lat. Nadal maluje razem z aktorstwem. Wiele jej dzie sztuki znajduje si na jej oficjalnej stronie internetowej.

W marcu 2013 roku, piszc pod pseudonimem B. Montgomery, Belinda zgosia opowiadanie w. Patryk z ananasa do Midlife Collage, internetowego konkursu pisarskiego. Historia Montgomery'ego zaja pierwsze miejsce w konkursie.

Role aktorskie

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Irena Skrzypczak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Belinda Montgomery.

Martin Przybylski

Ładny artykuł z _zmienna.

Ernest Malinowski

Ten artykuł o zmiennej Belinda Montgomery przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Daria Jakubowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Belinda Montgomery jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Elena Zawadzki

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Belinda Montgomery i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.