Bibliografia Antoniego BurgessaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Bibliografia Antoniego Burgessa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Bibliografia Antoniego Burgessa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Bibliografia Antoniego Burgessa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Bibliografia Antoniego Burgessa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Bibliografia Antoniego Burgessa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Bibliografia Antoniego Burgessa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Oto lista prac angielskiego powieciopisarza Anthony'ego Burgessa .

Pracuje

Fakt, e tak wielu pisarzy byo przygotowanych do przyjcia pewnego rodzaju mczestwa, jest najlepszym hodem, jaki ciao moe odda ywemu duchowi czowieka, wyraon w jego literaturze. Nie mona wtpi, e mczestwo bdzie nadal chtnie przyjmowane. Dla niektórych z nas wyrywanie pikna z jzyka jest jedyn rzecz na wiecie, która ma znaczenie.

Anthony Burgess , Literatura angielska (rozdz. 21 wydania z 1974 r.)

Powieci

Poezja

Teatr

Krótkie historie

Dla dzieci

Autobiografia

Zbiory dziennikarstwa

  • Pilna kopia: literaturoznawstwo (1968)
  • Homage to Qwert Yuiop: Selected Journalism 1978-1985 (1986), równie opublikowany jako Ale czy blondynki wol dentelmenów: Hod dla Qwert Yuiop i inne pisma
  • Chór jednego czowieka: Niepobrane pisma , wyd. Bena Forknera (1998)
  • The Ink Trade: Selected Journalism 1961-1993 , wyd. Will Carr, Carcanet Press (2018), ISBN  978-1-784-10393-4

Biografie

Studia jzykoznawcze

Ksiki o muzyce

  • Ten czowiek i muzyka (1982)
  • Mozart i Wilczy Gang lub O Mozarcie: Pean dla Wolfganga, By niebiask kolokwi, Libretto opery, Scenariusz filmowy, Dialog schizofreniczny, Oszoomione rozmylanie, Transkrypcja Stendhali i Serdeczny hod na dwusetn rocznic mierci Wolfgang Amadeus Mozart (1991)

Joyce studiuje

Zajmuje si literatur

Inne literatura faktu

Redaktor

Tumaczenia

Wybrane kompozycje muzyczne

Przedmowy itp.

Opiniones de nuestros usuarios

Arkadiusz Zawada

Artykuł o Bibliografia Antoniego Burgessa jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Radek Sowiński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Edyta Michalik

Wreszcie artykuł o Bibliografia Antoniego Burgessa, który jest łatwy do przeczytania.