Dziennik AntarktykiWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Dziennik Antarktyki, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Dziennik Antarktyki, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Dziennik Antarktyki, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Dziennik Antarktyki, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Dziennik Antarktyki, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Dziennik Antarktyki. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Dziennik Antarktyczny
Dziennik Antarktyki.jpg
Koreaski plakat z premier kinow
Hangul
Hanja
Poprawiona latynizacja Namgeukilgi
McCune-Reischauer Namgkilgi
W reyserii Yim Pil-sung
Scenariusz Yim Pil-sung
Bong Joon-ho
Lee Hae-jun
Wyprodukowany przez Cha Seung-jae
Noh Jong-yun
Chae Hoe-seung
W roli gównej Song Kang-ho
Yoo Ji-tae
Kinematografia Chung Chung-hoon
Edytowany przez Kim Sun-min
Muzyka stworzona przez Kenji Kawai
Dystrybuowane przez Showbox Rozrywka
Data wydania
  • 19 maja 2005 ( 2005-05-19 )
Czas trwania
114 minut
Kraj Korea Poudniowa
Jzyk koreaski
Budet 6 500 000 USD
Kasa biletowa 5 568 811 USD

Antarctic Journal to poudniowokoreaski film z 2005 roku. Jest to debiut fabularny reysera Yima Pil-sunga . Film czy w sobie elementy psychologicznego thrillera i klasycznego horroru , ukazujc trudy, jakie napotkaa wspóczesna koreaskaekspedycja antarktyczna, próbujca dotrze do bieguna niedostpnoci . Film wywoa sporo szumu przed premier ze wzgldu na duy budet (ponad 6,5 miliona dolarów ) i znaczc obsad, ale nie by przebojem kasowym.

Dziaka

Podczas podróy na Biegun Niedostpnoci (POI), najodleglejszy punkt Antarktyki, szecioosobowa ekspedycja pod dowództwem kapitana Choi Do-hyunga odkrywa dziennik pozostawiony przez brytyjsk ekspedycj 80 lat wczeniej. Dziennik zosta doskonale zachowany w pudle w niegu, a Kim Min-jae, inny czonek ekspedycji, dostaje zadanie zbadania go. Okazuje si, e obie ekspedycje miay ten sam cel i wkrótce zaczynaj si midzy nimi pojawia inne dziwne podobiestwa. Czy dotr do celu przed zachodem soca na antarktyczn zim

Rzuca

Przyjcie

Derek Elley z Variety napisa: Niesamowita, szerokoekranowa soczewka, w której Nowa Zelandia w przekonujcy sposób odbija polarne pustkowia, nie moe zrekompensowa dramatycznej pustki Antarctic Journal , w której scenariusz ginie wraz z odkrywcami.

Zobacz te

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Damian Tomczak

Artykuł o Dziennik Antarktyki jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Eliza Sobczak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Dziennik Antarktyki.

Mariola Pietrzak

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Grzegorz Krawiec

W tym poście o Dziennik Antarktyki dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.