Fly by Night (album)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Fly by Night (album), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Fly by Night (album), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Fly by Night (album), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Fly by Night (album), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Fly by Night (album), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Fly by Night (album). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

  (Przekierowano z Anthem (piosenka Gorczka) )

Lot noc
Spieszy lata night.jpg
Album studyjny przez
Wydany 15 lutego 1975
Nagrany stycze 1975
Studio Toronto studia nagraniowe
( Toronto , Ontario, Kanada)
Gatunek muzyczny Hard rock , heavy metal , rock progresywny
Dugo 37 : 38
Etykieta Rt
Producent
Gorczka chronologia
Szczytu
(1974)
Fly by Night
(1975)
Caress of Steel
(1975)
Singiel z Fly By Night
 1. " Fly by Night "
  Wydany: maj 1975

Fly by Night to drugi studyjny album kanadyjskiego rocka zespou Rush, wydany w lutym 1975 r Mercury Records . By to pierwszy album Gorczka, aby pokaza elementy progresywnego rocka , dla których zespó sta si znany. By to take pierwszy fabularny tekciarza i perkusista Neil Peart .

To i nagrywanie

W marcu 1974 roku line-up sekund trzcinowe, skadajcy si z gitarzysta Alex Lifeson , perkusista John Rutsey i piosenkarka i basista Geddy Lee , wyda swój debiutancki album . W nastpnych czterech miesicy, jednak Rutsey zachorowa po komplikacje z cukrzyc i musia usi z niektórych koncertów, podczas gdy grupa kontynuowaa zamiennik, Jerry Fielding. Rutsey doczy do grupy na miesic dat klubowych przed Lifeson i Lee zdecydowa, e najlepiej dla Rutsey do urlopu ze wzgldu na trudnoci w zarzdzaniu jego zdrowie w trasie i rónic muzycznych midzy nimi. Lee wspomina: Bylimy poczuciem winy na pocztku, ale zdalimy sobie spraw, e jest to po prostu tak musiao by Nie by zadowolony i nie bylimy zadowoleni..

Gorczka przesuchaniu piciu perkusistów, z których czwarta bya Neil Peart lokalnego zespou o nazwie Hush. Trzy gra wraz z Anthem, piosenki w wikszoci napisane podczas Rutsey by w grupie, która popiech póniej nagrany na Fly by Night . Lifeson i Lee byli tak pod wraeniem stylu Peart za czuli si wstydzi za pitym perkusisty, który przygotowa piszc wykresy do swoich piosenek do naladowania. Peart doczy w dniu 29 lipca 1974 roku, Lee urodziny dwa tygodnie przed pierwsza trasa zespou USA rozpocz si w dniu 14 sierpnia w Mellon Arena w Pittsburgh, Pensylwania, otworem na Uriah Heep i Manfred Mann . Pod koniec roku grupa pisa nowy materia do obserwacji albumu.

Po przerwie piciodniowym Rusha nagranego Fly by Night w styczniu 1975 roku w Toronto studia nagraniowe podczas przerwy w ich trasy w USA i Kanadzie. Lifeson powiedzia zajo okoo piciu dni do zapisu i raz mieszanie skoczy, grupa spakowali swoje sprawy i uda si do Winnipeg na koncert 15 stycznia Byo zespou pierwszy album wyprodukowany przez Terry Brown , którzy utrzyma t rol poprzez do sygnaów (1982). Lifeson by zadowolony z piosenek na pycie i czuem si jakby to by pocztek drugiej grupy. Lee przypomnia trudnoci, e zarzdzanie wytwórni miaa w zrozumieniu materiau na pycie, zwaszcza By-Tor i Snow Dog, poniewa chcia materia w stylu debiutu.

piosenki

Zespó chcia kady utwór na Fly by Night pokaza inn stron do ich pisania i grania co zaowocowao albumem rónorodnych stylów. Jak Peart by zapalonym czytelnik sta si podstawowym tekciarzem grupy, która nadaje Lifeson i Lee jako woleli pisa muzyk. Rolling Stone artyku uzasadnion Ta zmiana ról na masow rónicy midzy stylami lirycznych ich pierwszego albumu i Fly by Night , która zawiera wicej tematów literackich i odniesie. Piosenki by-Tor i Snow Dog i Rivendell to przykady wczenia fantastycznych motywów do muzyki Rush. Oryginalne teksty rcznie napisany dla Anthem i Fly By Night zawiera inne lub dodatkowe teksty nie piewane w ostatnim nagraniu, w tym prologu do tego ostatniego. Utwory Best I Can i In the End zostay napisane przed Peart doczy do zespou, i byy regularnie wykonywane podczas pierwszej trasy Rush North American.

jeden bok

Anthem pochodzi od Lifeson i Lee podczas Rutsey by jeszcze w zespole i funkcje cisze brzmienia z bardziej zoonych rozwiza ni poprzednich utworów Rush. Peart nazwie utworu i jego piosenki po tej samej zatytuowany dystopii noweli przez rosyjsko-amerykaski pisarz i filozof Ayn Rand , który staby si wiksz inspiracj dla piosenki na ich póniejszego albumu 2112 (1976).

Sowa Beneath, Between a za byy pierwszymi, które Peart pisa dla Rush, dla których Lifeson i Lee napisze muzyk.

Osiem minut By-Tor i nieg Dog jest umieszczony w omiu rónych sekcjach i oznaczony kluczowy punkt w rozwoju piosenek grupy. Pierwsza cz, Na Tobes Hadesu, pozostao tajemnic lata póniej grupowych w odniesieniu do jego rozumieniu, które jest co Peart podobao torze w szczególnoci. Ale to jest co, e ojciec mojego przyjaciela mawia:«Za gortsze ni Tobes Hadesu» Jest to dobra kontra piosenki zo fantazji, które pochodzi z dwóch psów posiadanych przez Rush kierownika Ray Danniels których ich owietlenie mczyzna Howard Ungerleider nazwane biter Snow Dog. Lee powiedzia póniej: Musimy by wysoki jeden dzie, wyobraajc sobie piosenk o tych dwóch psów A potem poszed do przodu i Neil napisa., Który mia dwie postacie walcz ze niegiem pies wyania zwyciski. Póniej uznane utworów art który wymkn si spod kontroli. W oryginalnej wersji winylowej, kuranty na koniec kontynuowa w zablokowanym rowku , a wic gra na czas nieokrelony na manualnych gramofonów. Piosenka / Nekromanta / ze swojego nastpnego albumu Caress of Steel (1975) zosta opisany przez Peart jako mitologicznego sequelu na By-Tor i nieg Dog.

dwa boczne

Fly by Night jest oparty na dowiadczeniu Peart za ruchomych z Kanady do Londynu jako mody muzyk przed doczeniem Rush.

Making Memories powstaa po roku zespó wzi z drog na dysku. Lifeson przystpi napisa melodi na gitarze akustycznej i mia w peni umieszczony kawaek po czasie zespó wszed do studia, aby rekordu.

"Rivendell" jest wolniejsze ballada, nazwany po fikcyjnym rozliczenia Elven w The Lord of the Rings legendarium przez JRR Tolkiena .

Zwolnij i odbiór

oceny profesjonalne
wyniki Przegld
ródo Ocena
Caa muzyka 3/5 gwiazdek
Emisje Muzyka 4/5 gwiazdek
Rolling Stone Album Guide 2/5 gwiazdek
The Daily Vault B +

Fly by Night ukaza si w lutym 1975 roku i osign nr 9 w Kanadzie i nr 113 na US Billboard 200 . Tytuowy kawaek zosta wydany jeden w maju 1975 roku, nr 45 sigajc w Kanadzie i nr 88, w Stanach Zjednoczonych. Nastpnie Making Memories w maju 1977. W padzierniku 1975 roku, album sprzeda 110.000 egzemplarzy. Pierwotne wytoczki winylu zawiera tulej wewntrzn fotografii i tekstu odrcznego przez Peart.

Rush promowa pyt z amerykaskim i kanadyjskim tournee, które obja ponad 70 miast od lutego do czerwca 1975 roku, otwarcie na pocaunek i Aerosmith . Wykonywali swoje pierwsze powane koncerty nagówek caej Kanadzie, w tym wyprzedanym koncercie w Massey Hall w Toronto na 4000 osób.

W przegldzie dla Statesville Record & orientacyjnego , Pam Simon myla album jest dziwny schizofreniczny album, prawie równo podzielone pomidzy drugorzdnym muzyki akustycznej i datowanego koncepcji formacie power-trio. Bya bardziej krytyczna ich kierunku cikiego metalu i pretensjonalny charakter ich piosenek i wybra By-Tor i nieg Dog jako taki przykad, który nazwaa szczególnie przeraajce. Cho Simon pochwali Lifeson zatytuowany Wicej ni waciwa praca na gitarze i perkusji Peart, ona krytykowana za gos Lee brzmice zbyt podobny do Roberta Planta . Michael Dolgy w RPM Weekly napisa, e album jest gony ale wraliwy wycieczka do kuli blaster rock / rolki. Greg Prato z Allmusic stwierdzi, e album by bardziej skomplikowany ni ich debiutanckiego albumu, a gdy to nie by jeden z ich najlepszych albumów, by to jeden z ich najwaniejszych.

Ostatecznym Rock klasyczny zawarte album na swojej licie Top 100 70. skalne Albums, pisze «Neil Peart nie tylko nowy perkusista, by iskr, która pchn je do wielkoci.»

reedycjach

Remaster zosta wydany w 1997 roku zosta ponownie zremasterowany w 2011 roku przez Andy'ego VanDette w ramach trzech tomach sektor zestawów skrzynek, które reedycji wszystkich albumów Merkury ery Rusha. Oprócz standardowej pyty audio CD, album zosta take na DVD audio w sektorze 1 zestaw, zremixowa w dwik przestrzenny 5.1.

Fly By Night zosta zremasterowany na winylu w 2015 roku przez Sean Magee w Abbey Road Studios w ramach oficjalnych 12 miesicy Rusha promocji. Mistrz high definition przygotowany dla tej wersji zosta równie udostpniony do nabycia w 24-bit / 96 kHz i 24-bit / 192 kHz formatów, w kilku wysokiej rozdzielczoci audio, sklepach muzycznych online. Mistrzowie maj znacznie mniej Kompresja zakresu dynamiki ni 1997 remasterach oraz sektor remasterach Andy'ego VanDette.

Wykaz utworów

Wszystkie teksty pisane przez Neil Peart , jeeli nie zaznaczono inaczej.

jeden bok
Nie. Tytu tekst piosenki Muzyka Dugo
1. "Hymn"   Geddy Lee , Alex Lifeson 4:26
2. "Best I Can" Zawietrzny Zawietrzny 3:24
3. "Beneath, Between & Behind"   Lifeson 3:00
4. "By-Tor & Snow Dog"
 • I. Na Tobes Hadesu
 • II. "Across the Styx"
 • III. Bitwy
  • ja. Challenge Opór
  • ii. "7/4 War Furor"
  • iii. "Nastpstwa"
  • iv. "Hymn of Triumph"
 • IV. "Epilog"
  Lee, Lifeson 8:37
dwa boczne
Nie. Tytu tekst piosenki Muzyka Dugo
1. " Fly by Night "   Zawietrzny 3:20
2. "Tworzy wspomnienia"   Lee, Lifeson 2:56
3. "Rivendell"   Zawietrzny 5:00
4. "Na kocu" Zawietrzny Lee, Lifeson 6:51

Personel

Kredyty s przystosowane od wkadce z albumu.

Wysypka

Produkcja

 • Rush - produkcja, rozmieszczenie, pojcie pokrywa
 • Terry Brown - producent, inynier, ukad
 • John Woloschuk - asystent inynier
 • Gilbert Kong - mastering w Masterdisk, New York
 • Eraldo Carugati - okadka malowanie
 • AGI Chicago - kierunek sztuki
 • Jim Ladwig - kierunek sztuki
 • Joe Kotleba - konstrukcja
 • Richard Fegley - fotografia
 • Howard "Herns" Ungerleider - By-Tor znaków inspiracji
 • Moon Records - producent wykonawczy

Wykresy

Wykres (1975) szczyt
pozycji
Kanada Top Albums / CD ( RPM ) 9
US Billboard 200 113

Certyfikaty

Region Orzecznictwo Certyfikowane szt / sprzeday
Kanada ( muzyka Kanada ) Platyna 100000 ^
Stany Zjednoczone ( RIAA ) Platyna 1000000 ^

* Dane dotyczce sprzeday w oparciu o sam certyfikat
^ przesyek dane na podstawie certyfikacji sam

Bibliografia

róda

Opiniones de nuestros usuarios

Rafal Urbański

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Fly by Night (album), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Martin Krupa

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Ryszard Zakrzewski

Artykuł o Fly by Night (album) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Antoni Markowski

Podane informacje o zmiennej Fly by Night (album) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Martin Nawrocki

Dzięki za ten post na Fly by Night (album), właśnie tego potrzebowałem