Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Najwikszy hitz
Najwiksze hitz.jpg
Kompilacja albumu autorstwa
Wydany 8 listopada 2005
Nagrany 1997-2005
Gatunek muzyczny
Dugo 71 : 11
Etykieta Odwró / Geffen
Chronologia Limp Bizkit
Niekwestionowana prawda (cz 1)
(2005)
Najwikszy hitz
(2005)
Zebrane
(2008)

Greatest Hitz to pierwszy album kompilacja przez amerykaski rap rock band Limp Bizkit . Wydany w 2005 roku jest retrospektywn kompilacj materiau z albumów zespou Three Dollar Bill, Yall$ , Significant Other , Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water oraz Results May Vary .

Produkcja i tre

Premiera Greatest Hitz zostaa ogoszona ju w 2001 roku. Podczas nagrywania albumów Results May Vary i The Unquestionable Truth (cz 1) zespó kontynuowa prace nad kompilacj. Wydano take towarzyszce DVD, Greatest Videoz .

Greatest Hitz zawiera materia z albumów zespou Three Dollar Bill, Yall$ , Significant Other , Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water oraz Results May Vary , a take nowe utwory, w tym Home Sweet Home/Bittersweet Symphony , skadank Home Sweet Home Mötley Crüe i Bitter Sweet Symphony The Verve .

Muzyka i teksty

Muzyka Greatest Hitz jest okrelana gównie jako nu metal i jest znana z kinetycznej, szalonej energii. Na tej kompilacji DJ Lethal peni funkcj projektanta dwiku dla zespou, ksztatujc jego brzmienie. Wedug Lethala, Staram si wprowadza nowe dwiki, a nie tylko zwyke wierkajce, drapice dwiki. [...] To wszystko inne rzeczy, których wczeniej nie syszae. Próbuj by jak kolejny gitarzysta.

Gra na gitarze Wesa Borlanda na tej kompilacji jest eksperymentalna i nietradycyjna i znana jest z kreatywnego wykorzystania gitar szecio- i siedmiostrunowych . Piosenki z Three Dollar Bill, Yall$, przedstawiaj go grajcego bez kostki gitarowej , wystpujc na dwie rce, jedn grajc nuty melodyczne, a drug grajc progresje akordów. Jego gra na gitarze na tym albumie równie wykorzystuje ksztaty oktawy i wzburzone, ósemkowe rytmy, którym czasami towarzyszy wyciszenie struny lew rk, tworzc perkusyjny dwik. Gra na gitarze Borlanda ma równie nierównomiernie zaakcentowane, synkopowane szesnastki, które tworz dezorientujcy efekt, oraz hipnotyczne, buczce zagrywki .

Teksty Dursta s czsto bluniercze, skatologiczne lub gniewne. Wiele lirycznych inspiracji Dursta pochodzio z dorastania i jego ycia osobistego. Jego rozstanie ze swoj dziewczyn zainspiroway innych znaczcych utworów Nookie i Re-aranacja .

Przyjcie

Oceny zawodowe
Sprawd wyniki
ródo Ocena
Caa muzyka 4/5 gwiazdek
Martin Charles Strong 7/10 gwiazdek

Greatest Hitz zadebiutowa na 47 miejscu na licie Billboard 200 . Allmusic s Stephen Thomas Erlewine powiedzia:adna z [ Greatest Hitz ] ma wieku dobrze - tak jak w rzeczywistoci, to w wieku bardzo szybko, brzmice starsze ni alt-rockowych przebojów od poowy lat 90-tych - ale to prawie nic do rzeczy , poniewa to dobrze spenia swoj rol, a suchacze, którzy chc mie w swojej kolekcji troch Limp Bizkit, znajd w tym wicej tego, czego chc, ni jakikolwiek inny bizkit dizc. W The Essential Rock Discography Martin Charles Strong przyzna kompilacji ocen 7 na 10. Do 2012 roku album sprzeda si w ponad 3 500 000 egzemplarzy na caym wiecie, w tym 750 000 w USA.

Wykaz utworów

Nie. Tytu Muzyka Dugo
1. Podróbka Trzydolarowy banknot, wszyscy dolary (1997) 4:48
2. " Wiara " ( okadka George'a Michaela ) Trzydolarowy banknot, wszyscy $ 2:26
3. Nookie Znaczce inne (1999) 4:26
4. Przerwa Rzeczy Znaczce Inne 2:46
5. Ponowne rozmieszczenie Znaczce Inne 5:54
6. N 2 Gether Now (feat. Method Man ) Znaczce Inne 3:55
7. Rozejrzyj si Czekoladowa rozgwiazda i woda o smaku hot dogów (2000) / Mission: Impossible 2 (cieka dwikowa) 5:19
8. Moje pokolenie Czekoladowa Rozgwiazda i Woda o Smaku Hot Doga 3:41
9. Rollin' (pojazd nalotowy) Czekoladowa Rozgwiazda i Woda o Smaku Hot Doga 3:33
10. Moja droga Czekoladowa Rozgwiazda i Woda o Smaku Hot Doga 4:33
11. Kocio Czekoladowa Rozgwiazda i Woda o Smaku Hot Doga 5:44
12. Zjedz ci ywcem Wyniki mog si róni (2003) 3:57
13. Behind Blue Eyes ( okadka The Who ) Wyniki mog si róni 4:29
14. "Zbudowa most" Wyniki mog si róni 3:56
15. "Dlaczego" Niewydawany wczeniej 4:05
16. "Wesprzyj si na mnie" Niewydawany wczeniej 4:27
17. Home Sweet Home/Bittersweet Symphony ( okadka Mötley Crüe i The Verve ) Wczeniej niepublikowane / skadanka Home Sweet Home Mötley Crüe i Bitter Sweet Symphony The Verve 3:42
Dugo cakowita: 71:11
Dodatkowy utwór w wersji japoskiej
Nie. Tytu Muzyka Dugo
18. "Prawda" Niekwestionowana prawda (cz 1) (2005)  

Personel

Utwory 111

Utwory 1217

  • Fred Durst wokal, gitara, banjo
  • Mike Smith gitara
  • Randy Pereira gitara na Behind Blue Eyes
  • Brian Welch gitara na Build a Bridge
  • Sam Rivers gitara basowa
  • John Otto bbny, perkusja
  • DJ Lethal gramofony, klawisze, sample, programowanie, udwikowienie

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Kamil Urban

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Halina Grzyb

Artykuł o Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Bernadeta Michalski

Ten wpis o Greatest Hitz (album Limp Bizkit) Greatest Hitz (Limp Bizkit album) był właśnie tym, co chciałem znaleźć.