Hymn Czeczeskiej Republiki IczkeriiWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Joalla ya maro
Angielski: mier lub Wolno
COA Republiki Czeczeskiej Ichkeria.png
Herb Iczkerii

Hymn regionalny Czeczeskiej Republiki Iczkerii
tekst piosenki Abuzar Aydamirow, 1992
Muzyka Ali Dimaev lub Umar Beksultanov
Przyjty 1992
Poprzedzony Moja Czeczeno-Inguszetia
zastpiony przez Pie Shatlaka

mier lub Freedom ( czeczeski : , romanizowana:  Joalla ya MARSO ) by hymn z Republiki Czeczeskiej Iczkerii , byy czciowo uznanej stanie separatystów w Pónocnym Kaukazie od 1991 do 2000. Muzyk skomponowa w 1992 roku Ali Dimayev lub Umar Beksultanov , a teksty napisa Abuzar Aydamirov .

Hymn Dudajewa zastpi Moja Czeczeno-Inguszetia , hymn Czeczeno-Inguskiej Autonomicznej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej po rozpadzie Zwizku Radzieckiego . Nastpnie Joalla ya maro zastpiono Pie Shatlaka .

Bibliografia

Zewntrzne linki

Zobacz te

Opiniones de nuestros usuarios

Maja Nawrocki

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Renata Sikora

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Kamila Jarosz

To dobry artykuł dotyczący Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Diana Cieślak

Ten artykuł o zmiennej Hymn Czeczeskiej Republiki Iczkerii przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.