Hymn Pokojowej ArmiiWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Hymn Pokojowej Armii, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Hymn Pokojowej Armii, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Hymn Pokojowej Armii, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Hymn Pokojowej Armii, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Hymn Pokojowej Armii, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Hymn Pokojowej Armii. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Hymn Pokojowej Armii
GretaVanFlota HymnPokojowej Armii.jpg
Album studyjny autorstwa
Wydany 19 padziernika 2018
Nagrany 2018
Studio Blackbird Studios, Nashville, Tennessee
Gatunek muzyczny
Dugo 45 : 53
Etykieta Republika
Producent
 • Marlon Young
 • Al Sutton
 • Herschel Boone
Chronologia floty Grety Van
Z poarów
(2017)
Hymn Pokojowej Armii
(2018)
Bitwa pod Bram Ogrodu
(2021)
Single z Hymnu Pokojowej Armii
 1. Kiedy opada kurtyna
  Premiera: 17 lipca 2018 r.
 2. Jeste tym jedynym
  Wydano: 27 listopada 2018 r.
 3. Kochanka, odchodzca
  Wydano: 9 maja 2019 r.

Anthem of the Peaceful Army to pierwszy studyjny album amerykaskiejgrupy rockowej Greta Van Fleet . Album ukaza si 19 padziernika 2018 roku i jest nastpc dwóch EP- ek zespou, Black Smoke Rising i From the Fires . Pierwszy singiel When the Curtain Falls zosta wydany w lipcu 2018 roku. Drugi singiel You're the One zosta wydany mniej wicej w czasie ukazania si albumu.

Album by najlepiej sprzedajcym si albumem w swoim debiutanckim tygodniu w USA, sprzedajc 87 000 egzemplarzy. Biorc pod uwag jednostki odpowiadajce albumowi , zadebiutowa na trzecim miejscu listy Billboard 200 .

To

Zespó powsta w 2012 roku, ale zosta w duej mierze zdegradowany do lokalnych koncertów i tras koncertowych do 2017 roku, wraz z wydaniem EP - ek Black Smoke Rising i From the Fires . Zespó odniós sukces dziki wydawnictwom, a mianowicie singlom Highway Tune i Safari Song , które obydwa znalazy si na szczycie listy Billboard Mainstream Rock , odpowiednio przez pi i trzy tygodnie. Wraz z sukcesem piosenek, przenieli si, aby nagra peny album, jednoczenie aktywnie koncertujc, wspierajc EPki.

Pisanie i nagrywanie

Pierwotnym planem zespou byo szybkie nagrywanie piosenek, które napisali w cigu ostatnich trzech do piciu lat, których zespó zgromadzi du liczb. Jednak po wejciu do studia, zespó zdecydowa si pisa i nagrywa gównie now muzyk, a wszystko to podczas krótkiego dwutygodniowego pobytu w studio. Póniej wyjaniono, e okoo 75% albumu powstao podczas sesji w 2018 roku. Bardziej eksperymentowali w studio z rónymi brzmieniami i instrumentami ni nagrywali EPki. W Anthem uyto stalowej gitary, a w Watching Over gitary zmodyfikowanej tak, aby brzmiaa jak sitar . Nazwa albumu pochodzi z wiersza, który Josh Kiszka napisa w autobusie wycieczkowym po tym, jak usysza sowa, gdy zasypia i wysypia si. W studiu projekt sta si, jak przyzna Sam Kiszka, albumem koncepcyjnym, który porusza kwestie ekologiczne, a take motywy nienawici, chciwoci i za. To tak jakby zanurza si w korzenie i przekonania. Myl, e zadaje do due pytania. Co robimy sobie Co robimy z naszym rodowiskiem Co robimy sobie nawzajem Dlaczego musi by nienawi I dlaczego musi istnieje chciwo i zo Myl, e to po prostu zadaje pytanie, dlaczego nie moemy wszyscy by jednoci Wszyscy jestemy ludmi. Wszyscy patrzymy w to samo niebo, oddychajc tym samym powietrzem. Wszyscy pochodzimy z tego samego miejsca . Dodatkowe piosenki zostay napisane podczas pobytu w chatce w gbi lasów Chattanooga w stanie Tennessee. Wedug Jake'a Kiszki siedzia do pónych godzin nocnych, montujc i miksujc, i bardzo wyranie sysza za sob kroki, które ucichy dopiero, gdy im nakaza. Danny Wagner poinformowa równie, e usysza miech maej dziewczynki, gdy by sam w kabinie. Jake powiedzia, e te incydenty wpyny na niektóre utwory. W wywiadzie dla Rolling Stone Josh powiedzia: Jeli jest nawiedzony, pieprzony domek, to byby ten. To byo nie lada przeycie. Ustawilimy bbny w tym duym pokoju przed kominkiem. dzikiej przyrody, bo tam wszystko staje si jasne. Jake upija si i rozmawia z duchami. Wychodziem na balkon i spogldaem w dó, a on po prostu by pijany i gada w kosmos jak nic istnia." Sam powiedzia równie, e ma bardzo konkretne wspomnienia z napisania i oywienia Age of Man. i zgodzi si, e uwaa, e domek by nawiedzony. Age of Man zawiera równie wers krainy lodu i niegu, prawdopodobny cytat z piosenki Led Zeppelin Immigrant Song . Zapytany, czy byo to celowe, Josh powiedzia: W pewnym sensie byo to troch mrugnicie

Wydanie i promocja

Pierwszy singiel z albumu, When the Curtain Falls , ukaza si w lipcu 2018 roku, wraz z zespoem promujcym piosenk swoim narodowym debiutem telewizyjnym na ywo w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon . W listopadzie 2018 r. singiel zaj pierwsze miejsce na licie piosenek Billboard Mainstream Rock. Tytu albumu, Anthem of the Peaceful Army , i data premiery, 19 padziernika 2018 r., zostay ogoszone na pocztku wrzenia 2018 r. May zwiastun albumu wraz z now piosenk Watching Over zosta równie wydany mniej wicej w czasie zapowied. Kolejne utwory " Lover, Leaver ", "Anthem" i "You're the One" zostay wydane przed albumem odpowiednio 21 wrzenia, 5 i 16 padziernika. Dzie przed wydaniem albumu zespó zorganizowa promocj online, która pozwalaa uytkownikom posucha piosenki Age of Man, jeli szli do lokalnego parku i otwierali cze na swoim telefonie komórkowym. Wersje cyfrowe maj nieco inn tracklist ni kopie fizyczne, ze wzgldu na alternatywn wersj "Lover Leaver".

Przyjcie

Oceny zawodowe
Zagregowane wyniki
ródo Ocena
JakakolwiekPrzyzwoitaMuzyka 4,6/10
Metacritic 53/100
Sprawd wyniki
ródo Ocena
Caa muzyka 2,5/5 gwiazdek
Chicago Tribune 2/4 gwiazdki
Klasyczny rock 3,5/5 gwiazdek
Konsekwencja dwiku C+
Tygodnik Rozrywka b
Mojo 3/5 gwiazdek
NME 3/5 gwiazdek
New York Times (mieszany)
Widy 1,6/10
Toczcy Kamie 3/5 gwiazdek

Krytyczne recenzje Anthem of the Peaceful Army byy mieszane, album uzyska czn ocen Metacritic 53 na 100 na podstawie trzynastu recenzji. Magazyn Classic Rock mocno pochwali album, stwierdzajc, e to jedna z najbardziej ekscytujcych pyt wydanych przez nowy zespó w ostatnich latach po czci dziki iloci pienidzy i uwagi, jak na nich powica si to pierwsza czas w latach, kiedy zespó rockowy otrzyma prawdziw szans do walki przez du wytwórni ale jest to gównie spowodowane modziecz, niemoliw do wyprodukowania radoci, która pynie z jego 10 utworów. I odwrotnie, Esquire argumentowa, e stan muzyki gitarowej w ogóle [czeka] na pojawienie si kolejnego Black Keys lub Kings of Leon, aby oywi zainteresowanie szybko starzejcym si dwikiem, wyjaniajc pochwa dla albumu, ale rzeczywista muzyka by zy i caa estetyka [zespou] wydaje si nieszczera, poniewa zostaa wydana przez wytwórni major. Jeremy D. Larson z Pitchfork mocno skrytykowa album, nazywajc go poowiczne boom fetyszyzm i nieskoczono 49 minut drag. Owiadczenia Larsona spotkay si z kontrowersj i krytyk przez niektórych, a Tyler Sharp z Loudwire zauway, e reakcja bya niezrównana pod wzgldem krytyki muzyki rockowej w 2018 roku.

Mimo mieszanego odbioru album zosta nominowany do nagrody Kerrang! Nagroda za Najlepszy Album.

Wykaz utworów

Wszystkie utwory napisali Joshua Michael Kiszka, Jacob Thomas Kiszka, Samuel Francis Kiszka i Daniel Robert Wagner.

Fizyczna lista utworów
Nie. Tytu Dugo
1. Wiek czowieka 6:06
2. Zimny wiatr 3:16
3. Kiedy opada kurtyna 3:42
4. Ogldanie 4:28
5. Kochanek, opuszczajcy (biorcy, wierzcy) 6:01
6. " Jeste tym jedynym " 4:25
7. Nowy dzie 3:44
8. Góra Soca 4:30
9. "Odwany nowy wiat" 5:00
10. "Hymn" 4:41
Dugo cakowita: 45:53

róda:

Dodatkowe utwory z japoskiej edycji
Nie. Tytu Dugo
11. Autostrada 3:01
12. Pie o safari 3:55
13. Moc kwiatów 5:13
14. Czarny dym unoszcy si 4:20
Dugo cakowita: 62:27
Cyfrowa lista utworów
Nie. Tytu Dugo
1. Wiek czowieka 6:06
2. Zimny wiatr 3:16
3. Kiedy opada kurtyna 3:42
4. Ogldanie 4:28
5. Kochanek, odchodzcy 3:35
6. Jeste tym jedynym 4:25
7. Nowy dzie 3:44
8. Góra Soca 4:30
9. "Odwany nowy wiat" 5:00
10. "Hymn" 4:45
11. Kochanek, opuszczajcy (biorcy, wierzcy) 6:01
Dugo cakowita: 49:27

Personel

Kredyty zaczerpnite z Tidala .

Greta Van Fleet

 • Joshua Kiszka wokal; gitara akustyczna (10)
 • Jacob Kiszka gitara, chórki
 • Samuel Kiszka gitara basowa, klawisze, chórki
 • Daniel Wagner perkusja, chórki

Produkcja

 • Al Sutton produkcja, realizator nagra, miksowanie
 • Marlon Young produkcja, mieszanie
 • Herschel Boone produkcja
 • Tanner Peters asystent inyniera nagra
 • Jason Mott asystent inyniera nagra
 • Ryan Smith mastering
 • Eliot Lee Hazel fotografia
 • Kyledidthis kierownictwo artystyczne i projektowanie
 • Ashley Pawlak kierownictwo artystyczne i projektowanie

Wykresy

Certyfikaty

Region Orzecznictwo Certyfikowane jednostki / sprzeda
Kanada ( Kanada muzyczna ) Zoto 40 000podwójny sztylet
Wochy ( FIMI ) Zoto 25 000podwójny sztylet
Polska ( ZPAV ) Platyna 20 000podwójny sztylet

podwójny sztylet Dane dotyczce sprzeday i przesyania strumieniowego oparte wycznie na certyfikacji.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Olga Dudek

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Zbigniew Pietrzak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.