Hymny dla Welkina o zmierzchuWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Hymny dla Welkina o zmierzchu, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Hymny dla Welkina o zmierzchu, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Hymny dla Welkina o zmierzchu, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Hymny dla Welkina o zmierzchu, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Hymny dla Welkina o zmierzchu, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Hymny dla Welkina o zmierzchu. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Hymny Welkina o zmierzchu
AnthemsToTheWelkinAtDusk.jpg
Album studyjny autorstwa
Wydany 8 lipca 1997 r
Nagrany padziernik-grudzie 1996
Studio Grieg Hall ( Bergen , Norwegia )
Gatunek muzyczny Symfoniczny black metal
Dugo 43 : 55
Etykieta Blask wiec , wiekowa czer
Producent Eirik Hundvin , Ihsahn i Samoth
Chronologia cesarza
W nocnym zamieniu
(1994)
Hymny dla Welkina o zmierzchu
(1997)
IX Równowaga
(1999)

Anthems to the Welkin at Dusk to drugi studyjny album norweskiego black metalowego zespou Emperor . Zosta wydany 8 lipca 1997 roku przez Candlelight Records i Century Black .

To

Album zosta nagrany w Grieg Hall w Bergen w Norwegii.

Otwierajcy gitarowy riff do Ye Entrancemperium pochodzi z nienazwanej piosenki Mayhem . Jako taki, gitarzysta Mayhem, Euronymous, jest wymieniony we wkadce do albumu, mimo e zosta zamordowany trzy lata przed napisaniem i nagraniem albumu. Nagranie tego niedokoczonego utworu mona znale na bootlegu Mayhem Ha Elm Zalag .

Uwolnienie

W 1996 roku ukazaa si EP Reverence , na której znalaz si utwór The Loss and Curse of Reverence, jako zapowied albumu. Anthems to the Welkin at Dusk zostao wydane 8 lipca 1997 roku nakadem Candlelight Records . W momencie wydania osign 28 miejsce na fiskich listach przebojów.

W przeciwiestwie do poprzedniego albumu zespou, In the Nightside Eclipse , Anthems prezentuje szybsze, bardziej oparte na gitarze wykonanie z mniejszym uyciem klawiszy i bardziej czystym piewem i perkusj w stylu blast-beat. Muzyczne podejcie do albumu jest wyjanione na tylnej okadce, z cytatem, który brzmi "Emperor wykonuje wycznie Sophisticated Black Metal Art". Co wicej, liryczne motywy albumu zaczy odchodzi od natury i elementów satanistycznych i zaczy zawiera bardziej mistyczne motywy.

W 1998 roku album zosta zremasterowany i ponownie wydany wraz z trzema niealbumowymi utworami z Reverence . Zespó zrealizowa promocyjny teledysk do "The Loss and Curse of Reverence".

Przyjcie

Oceny zawodowe
Sprawd wyniki
ródo Ocena
Caa muzyka 4,5/5 gwiazdek
Kroniki Chaosu 8,5/10
Sputnikmusic 9/10

Wedug Steve'a Hueya z AllMusic , album jest wspaniale zaprojektowanym i wykonanym dzieem, które spenia wszystkie obietnice i ambicje Emperora. znacznie atwiej.

Doda, e jest wicej klasycznych zawijasów, wiksza rónorodno w wokalu Ihsahna, bardziej syszalne wzajemne oddziaywanie gitary midzy Ihsahnem i Samothem oraz bardziej zoona i melodyjna gra klawiszy. Zdecydowanie opiera si na podstawach stworzonych przez pionierów ekstremalnego metalu Celtic Frost i Bathory : pierwszy z niespokojnym eksperymentalizmem, a drugi z determinacj, aby stworzy co w stylu skandynawskim.

Na koniec podsumowa: Anthems to the Welkin at Dusk ugruntowao reputacj Emperora jako najwikszego zespou black metalu, a Ihsahna jako jego czoowego muzycznego wizjonera; ugruntowao równie pozycj black metalu jako formy sztuki, która nie zniknie w najbliszym czasie. otworzyo szeroki wachlarz moliwoci twórczych dla bardziej progresywnego, ekscentrycznego skrzyda gatunku.W Nightside Eclipse moe uosabia black metal lepiej ni jakikolwiek inny album, ale oderwany od kontekstu zewntrznego, Anthems to the Welkin at Dusk jest najwikszym wyrónieniem black metalu. - samotne osignicie twórcze."

W czerwcu 2016 r Anthems to the Welkin at Dusk zosta wprowadzony do Decibel Magazine " Hall of Fame s, stajc si drugim Emperor album zosta wykorzystany w Decibel Hall of Fame, z których pierwszym jest poprzednikiem W nocnej Eclipse .

W 2017 roku Rolling Stone umieci Anthems to the Welkin at Dusk na 57 miejscu na swojej licie 100 najlepszych albumów metalowych wszechczasów. W 2018 roku Loudwire uzna go za najlepszy black metalowy album wszech czasów. W 2020 roku Metal Hammer umieci go na swojej licie 10 najlepszych albumów 1997 roku.

Wykaz utworów

Nie. Tytu Pisarze Dugo
1. Alsvartr (Przysiga) Ihsah 4:18
2. Wy Entranceperium Ihsahn, Samoth , Euronymous 5:14
3. Tak powiedzia Nightspirit Ihsah 4:30
4. Zaczarowany przez Chaos Ihsahn, Samoth 6:39
5. Utrata i przeklestwo czci Ihsahn, Samoth 6:09
6. Aklamacja wizi Ihsahn, Samoth 5:54
7. Z si pon Ihsahn, Samoth 8:17
8. "Wdrowiec" Samoth 2:54
Dugo cakowita: 43:55
Ponowne wydanie utworów
Nie. Tytu Dugo
9. W duchu tsknoty 5:55
10. Opus a Satana (orkiestrowa wersja Inno a Satana ) 4:18
11. Utrata i przeklestwo czci na ywo 6:24
Dugo cakowita: 60:32

Kredyty

cesarz

Dodatkowy personel

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Violetta Gajda

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Elzbieta Gruszka

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Margaret Cybulski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Hymny dla Welkina o zmierzchu pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Hymny dla Welkina o zmierzchu tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Izabella Czajkowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Hymny dla Welkina o zmierzchu.