Jaskinia AntylopWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Jaskinia Antylop, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Jaskinia Antylop, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Jaskinia Antylop, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Jaskinia Antylop, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Jaskinia Antylop, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Jaskinia Antylop. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Jaskinia Antylop
SW-Antelope-2319-bw.jpg
najblisze miasto w pobliu Colorado City, Arizona
Powierzchnia mniej ni jeden akr
Nr referencyjny NRHP  75000351
Dodano do NRHP 10 padziernika 1975 r.

Antelope Cave pobliu Colorado City, Arizona jest archeologicznych , które zostay wymienione w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym w roku 1975. Byo to miejsce prehistorycznej aktywnoci.

Jaskinia zostaa ponownie odkryta w czasach nowoytnych przez Winferda Gublera . Jaskinia jest zamknita i zaryglowana i niedostpna dla zwiedzajcych. Antelope Cave znajduje si w hrabstwie Mohave w Arizonie na poudniowy zachód od Colorado City i Hildale w stanie Utah oraz na poudniowy wschód od huraganu w stanie Utah . Jest blisko duej linii przesyowej energii.

Nie jest zwizany z Kanionem Antylopy w hrabstwie Coconino w Arizonie .

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Hania Brzozowski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Jaskinia Antylop, daje dużo pewności.

Franciszek Czech

Dzięki za ten post na Jaskinia Antylop, właśnie tego potrzebowałem

Albert Przybylski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.