Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonymWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym
Gray694.png
Sekcja rdzenia przeduonego w okoo poowie oliwek. (Mediana przedni szczelina oznaczony na rodku dolnej).
Detale
identyfikatory
acina fissura mediana anterior medullae oblongatae
NeuroNames 700
TA A14.1.04.001
FMA 83734
Anatomiczne warunki neuroanatomii

Przedniej rodkowa szczelina ( brzuszne lub ventromedian szczelina ) zawiera fad opon mikk i rozciga si wzdu caej dugoci rdzenia przeduonego : To koczy si przy dolnej granicy mostu w maej rozszerzalnoci trójktnym, nazywany otworem jelita lepego .

Jego dolna cz przerywa wizki wókien, które przecinaj si ukonie z jednej strony na drug i tworz ostrosupa decussation .

Niektóre wókna okrelany przez przednie zewntrzne ukowe wókien , wyaniaj si z szczeliny powyej tej decussation i krzywej lateralward i do góry nad powierzchni rdzenia przeduonego do przyczenia si do gorszej szypuek .

Dodatkowe zdjcia

Referencje

Ten artyku zawiera tekst w domenie publicznej od strony 767 20. edycji Chirurdzy (1918)


Opiniones de nuestros usuarios

Aleksandra Stefaniak

Podane informacje o zmiennej Mediana anterior szczelina w rdzeniu przeduonym są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Rafal Krupa

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Katarzyna Zieliński

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.