Mrówkojad (gra wideo)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Mrówkojad (gra wideo), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Mrówkojad (gra wideo), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Mrówkojad (gra wideo), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Mrówkojad (gra wideo), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Mrówkojad (gra wideo), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Mrówkojad (gra wideo). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Mrówkojad
Mrówkojad cover.jpeg
Deweloper(zy) Elektronika sterna
Wydawcy Elektronika Tago
Projektanci Chris Oberth
Platformy Arkada
Uwolnienie 1982
Gatunki Labirynt
Tryb(y) Tryb dla jednego gracza , 2 graczy naprzemiennie

Anteater ( The Anteater w Wielkiej Brytanii , Ameisenbär w Niemczech ) to zrcznociowa gra wideo zaprojektowana przez Chrisa Obertha i wydana w 1982 roku przez Tago Electronics. Gracz kieruje jzykiem tytuowego stwora przez labirynt, chowajc go, gdy zbliaj si niebezpieczestwa. Chocia gra zrcznociowa nie bya hitem, zrodzia wiele bezporednich klonów na komputery domowe; Oleje Sierra Well stay si bardziej znane ni orygina. Oberth napisawersj swojej wasnej gry dla Apple II dla Datamost, uywajc innego tytuu.

Rozgrywka

Gracz steruje mrówkojadem, który wydua swój jzyk przez przypominajc labirynt koloni mrówek w poszukiwaniu mrówek. Tylko czubek jzyka moe zje mrówk. Jeli mrówka dotknie innej czci jzyka, gracz traci ycie. Nacinicie drugiego przycisku szybko cofa jzyk mrówkojada.

Robaki mona je tylko od tyu. Jedzenie królowych mrówek na samym dole gniazda tymczasowo usuwa wszystkie mrówki i robaki z ekranu. Gdy soce przemierzy ekran i zapadnie noc, pojawia si pajk. Pajk schodzi po jzyku mrówkojada, odbierajc ycie, jeli dotrze do czubka.

Celem jest zjedzenie wszystkich larw przed upywem czasu i wyczyszczenie ekranu. Kada larwa jest warta 10 punktów. Kada mrówka jest warta 100 punktów, podczas gdy zjedzenie robaka jest warte 200. Królowe mrówek s warte 1000. Po utracie ycia lub ukoczeniu poziomu premia 10 punktów za kad zjedzon mrówk jest mnoona przez liczb zjedzonych robaków (np. zjedzenie 5 mrówek i 2 robaków = 50 x 2 = 100).

Muzyka

Pomidzy poziomami Mrówkojad gra W Sali Króla Gór .

Na pocztku kadego poziomu grana muzyka to krótki fragment Ranz des Vaches , trzecia cz Uwertury Williama Tella .

Porty

Gra zostaa przeniesiona na Atari 2600 przez firm Mattel w 1983 roku, ale nigdy nie zostaa opublikowana. Brak oficjalnych porty zostay wydane, ale Datamost s Ardy Mrówkojad (1983), który jest niemal identyczny, zosta napisany dla komputera Apple II przez Mrówkojady twórca Chris Obertha . Ta gra zostaa przekonwertowana do rodziny Commodore 64 i 8-bitowych Atari przez Jaya Forda.

Przyjcie

Spucizna

Domowy klon Sierry z 1983 roku, Oil's Well , zosta przerobiony na wiercenie w poszukiwaniu ropy i by mocno promowany. Stworzya wasne klony: Pipeline Run dla C64 w 1990 i Oilmania dla Atari ST w 1991. Inne klony Aardvark to Bug-Byte 's Aardvark (1986), Jack the Digger (1986) dla rodziny Atari 8-bit i niebieski tamy jest Diamond Mine (1984) i diament kopalni II (1985).

Obecn posiadaczk najlepszych wyników w automatach jest Maria Blasucci .

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Marian Ostrowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Mrówkojad (gra wideo).

Bernadeta Milewski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Mrówkojad (gra wideo).

Emilia Wawrzyniak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Tom Godlewski

Dzięki za ten post na Mrówkojad (gra wideo), właśnie tego potrzebowałem

Aleksander Wilk

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.