Prasa AntarktycznaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Prasa Antarktyczna, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Prasa Antarktyczna, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Prasa Antarktyczna, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Prasa Antarktyczna, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Prasa Antarktyczna, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Prasa Antarktyczna. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Prasa antarktyczna
APLogo.jpg
Zaoony 1984  ( 1984 )
Zaoyciele Ben Dunn i Mark Ripley
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
Lokalizacja siedziby San Antonio , Teksas
Dystrybucja Dystrybutorzy Diamentowych Ksiek
Kluczowi ludzie Joe Dunn, Brian Denham
Rodzaje publikacji Komiksy , Ksiki
Gatunki fikcyjne Amerimanga , Furry , Funny Animals, Horror , Science Fiction , Steampunk , Parodie Polityczny
Nadruki Wenus Komiksy (ok. 1994-1998)
Oficjalna strona internetowa Oficjalna strona internetowa

Antarctic Press to wydawnictwo komiksowe z siedzib w San Antonio , które wydaje komiksy w stylu Amerimanga . Firma produkuje równie komiksy typu jak to zrobi i moesz, instruujc w obszarach tworzenia i rzemiosa komiksowego.

Od 1985 roku Antarctic Press opublikowao ponad 850 tytuów o cznym nakadzie ponad 5 milionów. Zgodnie z nazw firmy, samozwacz misj Antarktydy jest publikowanie najfajniejszych komiksów nalecych do twórców na Ziemi. Wydawc firmy jest brat wspózaoyciela Bena Dunna , Joe Dunn.

Wielu uznanych twórców rozpoczo swoj karier na Antarktydzie (wikszo kontynuuje z nimi publikacje), w tym Chris Bunting , Ben Dunn , nominowany przez Eisnera Rod Espinosa i Joseph Wight . Rysownik Alex Robinson zrealizowa swoj pierwsz ksik, Box Office Poison , z Antarktyd w latach 90. XX wieku.

Historia

Antarctic Press zostao zaoone przez Bena Dunna i Marca Ripleya pod koniec 1984 roku w celu opublikowania antologii Mangazine , jednej z pierwszych w Ameryce Pónocnej publikacji oryginalnej anglojzycznej mangi . Lokalni twórcy z San Antonio Fred Perry , Joseph Wight i Rod Espinosa byli pierwszymi wspópracownikami Mangazine ; póniej wszyscy mieli swoje wasne tytuy Antarctic Press. ( Mangazine ostatecznie ukaza si 120 numerów w trzech tomach w okresie 20 lat.)

Innym wczesnym tytuem by Extremely Silly Comics .

Pierwszym hitem firmy by Dunn's Amerimanga Ninja High School , który zadebiutowa jako limitowana seria z Antarktyd w 1987 roku. Pierwotnie mia by miniserialem, komiks osign taki rozkwit popularnoci, e sta si penoprawn seri, obecnie liczc ponad 160 numerów (jako a take dwie miniserie, Ninja High School V2 i Quagmire USA oraz limitowana kolorowo seria The Prom Formula ).

Wspózaoyciel Ripley opuci firm w 1989 roku, a Dunn zatrudni swojego brata Joeminga (Joe) Dunna do pomocy w zarzdzaniu firm.

Gold Digger Freda Perry'ego , który zadebiutowa w limitowanej serii w 1992 roku, wci jest publikowany przez Antarctic Press.

W 1990 roku Spóka opublikowaa równie futrzane komiksy i erotyczne komiksy - od 1994 do 1998 roku Spóka prowadzia erotyczny pitno , Venus Comics .

Jednak pod koniec 1996 roku, chcc obniy koszty i skupi si na bardziej popularnych nieruchomociach, Antarktyda zaprzestaa publikowania wszystkich przetumaczonych tytuów mangi, antropomorficznych i tylko dla dorosych. W rezultacie dwóch pracowników Antarctic Press, Elin Winkler-Suarez i Pat Duke, odeszo z firmy, tworzc Radio Comix . Furrlough i Genus , oba wieloletnie tytuy antologii, zostay przejte przez Radio Comix.

Wiele podstawowych postaci z Antarktydy, takich jak Warrior Nun Areala , Ninja High School , Gold Digger , The Courageous Princess i Dragons Arms , pojawio si w 2005 How to Break into Comics , w którym w narracji pojawili si równie ich twórcy.

W kwietniu 2006 roku popularna gra Warrior Nun Areala zostaa ponownie wydana jako Warrior Nun Lazarus i zacza zawiera kolorowanie komputerowe.

W 2007 roku limitowana seria Davida Hutchisona Final Girl daa czytelnikom wybór, które postacie yy, a które umary.

W sierpniu 2016 roku firma rozpocza publikacj Rochelle , autorstwa twórcy i pisarza Johna E. Crowthera oraz artysty Della Barrasa .

W 2018 roku Antarktyka ponad dwukrotnie zwikszya swój miesiczny harmonogram wydawniczy do 15 tytuów. Rozpocza równie dystrybucj, przejmujc komiksy maego wydawnictwa prasowego z San Antonio w kadym wieku, Guardian Knight Comics.

Wiosn 2018 roku Antarktyka ogosia, e we wrzeniu 2018 roku wyda kontrowersyjny twórca Richarda C. Meyera Jawbreakers: Lost Souls (sfinansowany spoecznociowo na Indiegogo ). nie bd ju publikowa tytuu. Meyer wytoczy pozew cywilny przeciwko innemu twórcy Markowi Waidowi za deliktow ingerencj w umowy, zniesawienie i przykadne odszkodowania za prac, aby jego ksika nie zostaa opublikowana przez Antarktyd; postpowanie sdowe nadal trwa.

Tytuy (wybrane)

Tytuy Venus Comics (wybrane)

 • Dziewczyny Barra (1996) Donna Barr
 • Bitwa Binder Plus (1995)
 • Zniewolenie z wielkimi cyckami (1997)
 • Wróki niewoli (1994)
 • Cheeta Pop, Królowa Krzyku (1994)
 • Deviant (1999) przez Robina Bougie
 • Godo (1994) autorstwa Kei Taniguchi
 • Rodzaj (19941997) dugotrwaa antologia; przejty przez Radio Comix
 • Melty Feeling (1996) przez Komashi Mamiya
 • Nie, nie UFO (1996)
 • Nosferatu: Msza mierci (1997-1998) Holden Morris
 • Anio prónoci (1994)

Twórcy zwizani z Antarctic Press

Uwagi

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Zuzanna Czarnecki

W tym poście o Prasa Antarktyczna dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Patrycja Graczyk

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Prasa Antarktyczna, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Richard Rosiński

Artykuł o Prasa Antarktyczna jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Franciszek Owczarek

Bardzo ciekawy ten post o Prasa Antarktyczna.