Przednio biay spoidoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Przednio biay spoido, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Przednio biay spoido, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Przednio biay spoido, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Przednio biay spoido, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Przednio biay spoido, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Przednio biay spoido. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Biay spoido przedniego rdzenia krgowego
Gray664.png
Rys 664. - Przekrój poprzeczny rdzeniu
SpinaliS w regionie poowy klatki piersiowej.
AlbaAnteriorMedullaeSpinalis.png
Biay spoido jest podwietlony na zielono.
Detale
identyfikatory
acina Commissura alba przednio medullae SpinaliS, alba przednio medullae SpinaliS
TA A14.1.02.305
FMA 77035
Anatomiczne warunki neuroanatomii

Przedniej biay spoido ( brzuszne biay spoido ) stanowi wizka wókien nerwowych , które przecinaj linii rodkowej rdzenia krgowego tylko na przedni pat (przed) do szarego spoida ( blaszki rexeda X). Wókna A-delta (wókna A) i wókna C niosce odczuwanie bólu w szlaku rdzeniowo przyczyni si do tego spoida, tak jak wókna z przedniej drogi korowo-rdzeniowej , które przenosz sygnay silnika z podstawowego kory ruchowej .

Dwie z piciu czuciowych sposobów , ból i temperatur, na stronach poprzecznych przedniej biaej spoida, osigajc po przeciwnej stronie o dwóch krgów poziomy rostralnej ich pochodzenia. Szlaku rdzeniowo decussates wic bardzo szybko po wejciu do rdzenia krgowego, rosnco w rdzeniu krgowym, po stronie przeciwnej do strony, z której dostarcza (ból i temperatur) informacji sensorycznej. W zwizku z tym, e to uszkodzenie ogonowej do sensorycznej decussation gdzie pozostae 3/5 sposoby krzyowy (w najwyszej rdzenia) spowoduje kontralateralne (przeciwlegych) ból i utrata temperatury (jak to ju przeszed w przedniej biaej spoida) , natomiast straty ropy dotyku, cinienia i propriocepcji bdzie po tej samej stronie (tak samo jednostronne), a te jeszcze nie przeszed.


Opiniones de nuestros usuarios

Milena Nowakowski

Ten wpis na Przednio biay spoido sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Maksymilian Rak

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Irmina Grabowski

Ten wpis na Przednio biay spoido pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Thomas Kulesza

Dzięki za ten post na Przednio biay spoido, właśnie tego potrzebowałem