Przednio ga nerwu zasonowegoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Przednio ga nerwu zasonowego, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Przednio ga nerwu zasonowego, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Przednio ga nerwu zasonowego, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Przednio ga nerwu zasonowego, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Przednio ga nerwu zasonowego, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Przednio ga nerwu zasonowego. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Przednio ga nerwu zasonowego
Gray827.png
Nerwy prawej nogi widziana z przodu
Detale
Z nerw zasonowy
identyfikatory
acina Ramus przednio Nervi obturatorii
TA A14.2.07.013
FMA 45306
Anatomiczne warunki neuroanatomii

Przednio ga nerwu zasonowego jest gazi nerwu zasonowego znale w miednicy i nóg.

Pozostawia miednic przed externus zasonowych i opada ku przodowi od brevis przywodziciela i tylnej do pectineus i przywodzicieli longus ; przy dolnej granicy drugiego minia komunikuje si z przednich skórnych i odpiszczelowej gazi z nerwu udowej , tworzce rodzaj splotu .

Nastpnie obnia si na ttnicy udowej , do której jest ostatecznie rozproszony. W pobliu otworu zasonowego nerw wydziela stawow ga do stawu biodrowego .

Za pectineus, rozprowadza oddziaów do longus przywodziciela i smukego i zazwyczaj do brevis przywodziciela , aw rzadkich przypadkach do pectineus; otrzyma komunikowa oddzia z akcesoriami nerw zasonowy kiedy ten nerw jest obecny.

Referencje

Ten artyku zawiera tekst w domenie publicznej od strony 954 20. edycji Chirurdzy (1918)

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Oliwia Muszyński

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Przednio ga nerwu zasonowego.

Henryk Sadowski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Przednio ga nerwu zasonowego, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.