Przednio wizado gowy koci strzakowejWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Przednio wizado gowy koci strzakowej, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Przednio wizado gowy koci strzakowej, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Przednio wizado gowy koci strzakowej, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Przednio wizado gowy koci strzakowej, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Przednio wizado gowy koci strzakowej, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Przednio wizado gowy koci strzakowej. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Przednio wizado gowy koci strzakowej
Gray347.png
Prawy staw kolanowy , z przodu, pokazujc wizade wntrza. (Ant. Super. Tibio-strzakowy lig. Oznakowane w centrum w lewo, w kolorze biaym).
Detale
Z fibula
Do piszczel
identyfikatory
acina wizada capitis strzaach anterius
TA A03.6.09.002
FMA 76857
terminologia anatomiczna

Przedniej wizada gowy koci strzakowej ( przedniego lepsze wizada ) skada si z dwóch lub trzech paskich i szerokich pasm, które przechodz skonie ku górze od przedniej czci gowy koci strzakowej do przedniej czci bocznej kykcia koci piszczelowej .

Ta tama wóknista przechodzi skonie od góry i od przedniej strony gowy koci strzakowej do bocznej kykcia czci koci piszczelowej . To czy si z wóknistej kapsuy bliszego stawu piszczelowo-strzakowe i ogranicza jego ruch dalej.

Referencje

Ten artyku zawiera tekst w domenie publicznej od strony 348 20. edycji Chirurdzy (1918)


Opiniones de nuestros usuarios

Michal Michalski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Izabella Drozd

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Przednio wizado gowy koci strzakowej.

Karol Czech

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Przednio wizado gowy koci strzakowej, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.