Urzd Tranzytowy Doliny AntylopWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Urzd Tranzytowy Doliny Antylop, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Urzd Tranzytowy Doliny Antylop, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Urzd Tranzytowy Doliny Antylop, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Urzd Tranzytowy Doliny Antylop, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Urzd Tranzytowy Doliny Antylop, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Urzd Tranzytowy Doliny Antylop. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Urzd Tranzytowy Doliny Antylop
AVTA logo.png
AVTA 4371, BYD K-9.jpg
Pierwszy cakowicie elektryczny autobus o zerowej emisji zbudowany w Lancaster w Kalifornii; postój w sier. Park pamici Steve'a Owena, 13 lipca 2017 r.
Rodzic Miasta Palmdale , Lancaster i Metro .
Zaoony 1992
Widownia Dolina Antylop
Rodzaj usugi usugi autobusowe , paratransit
Sojusz Metropolitan Transportation Authority i Metrolink hrabstwa Los Angeles (poudniowa Kalifornia)
Trasy 14
Operator Transdev
Stronie internetowej avta.com

Antelope Valley Transit Authority to agencja tranzytowa obsugujca miasta Palmdale , Lancaster i Pónocne hrabstwo Los Angeles. Antelope Valley Transit Authority jest obsugiwany na podstawie umowy z Transdev i jest powizany i oferuje usugi czenia z Metro i Metrolink .

Usugi

Od 2020 r. AVTA obsuguje flot 88 autobusów, 58 autobusów przeznaczonych do obsugi lokalnej i 30 do obsugi podmiejskiej. AVTA dziaa:

  • 15 lokalnych linii autobusowych
  • 3 Uzupeniajce trasy do szkó rednich i kolegiów spoecznych
  • Dojazd do centrum i zachodniej czci Los Angeles oraz do zachodniej doliny San Fernandodo
  • North County TRANSporter, dziaajcy midzy porannymi a wieczornymi godzinami dojazdów, kiedy na stacjach Palmdale i Lancaster Metrolink nie ma pocigów Metrolink. TRANSporter zapewnia poczenie autobusowe w tych godzinach ze stacj Newhall Metrolink w Santa Clarita , gdzie przez cay dzie kursuje pocig do iz Los Angeles Union Station .

Historia

Miasta Palmdale i Lancaster oraz Departament Robót Publicznych hrabstwa Los Angeles wspólnie utworzyy w 1992 roku Antelope Valley Transit Authority, aby sprosta rosncemu zapotrzebowaniu na transport publiczny w Antelope Valley . AVTA rozpocza lokaln usug tranzytow 1 lipca 1992 roku, z trzema rodzajami usug: Transit, Commuter i Dial-A-Ride. Czwarta usuga, Access Services, zostaa utworzona w 1996 r., aby zapewni niepenosprawnym lokaln uzupeniajc usug paratransitow zgodnie z ustaw Americans with Disabilities Act . AVTA otworzya wikszy obiekt w 2004 roku, aby zaspokoi zwikszony popyt.

17 marca 2017 r. uderzyli kierowcy AVTA. Spór toczy si midzy zwizkiem kierowców Teamsters Local 848 a operatorem systemu Transdev . Po zoeniu owiadczenia kierowcy zdecydowali si powróci do suby do 19 marca, podczas gdy negocjacje midzy stronami trway. Jednak kierowcy ponownie zastrajkowali, 3 maja by trzecim co najmniej tygodniowym strajkiem. Poniewa spór trwa, kierowcy zostali zablokowani 22 sierpnia.

W 2017 r. AVTA staa si pierwsz agencj tranzytow w Stanach Zjednoczonych, która obsugiwaa 60-metrowy przegubowy autobus elektryczny , wyprodukowany przez BYD w Lancaster.

W 2018 r. Antelope Valley Transit Authority zacz adowa swoje autobusy elektryczne na specjalnych stacjach adowania bezprzewodowego rozmieszczonych wzdu tras autobusowych.

W styczniu 2019 r. AVTA rozpocza obsug dojazdow do bazy si powietrznych Edwards. Póniej w tym samym roku AVTA witowaa dwa znaczce kamienie milowe w przejciu na flot cakowicie elektryczn, osigajc zarówno milion (maj), jak i dwa miliony (grudzie) przejechanych kilometrów bez emisji. Usuga zostaa zawieszona od pocztku pandemii.

Rabaty

Seniorzy, niepenosprawni, czynni wojskowi i weterani mog bezpatnie jedzi lokalnymi autobusami AVTA z odpowiednim dokumentem tosamoci. Maksymalnie 4 dzieci o wzrocie do 44 cali moe jedzi bezpatnie z osob doros.

Nagrody

Rada nadzorcza hrabstwa Los Angeles uznaa AVTA za efektywny system tranzytowy. California Transit Association przyznao AVTA nagrod Transit Innovation Award w 1998 r. oraz Transit Image Award w 1999 r.

Usugi podmiejskie

Commuter Services wiadczy usugi do iz gównych miejsc pracy poza Dolin Antylopy (trasy 785-787). Usuga Commuter Services dziaa tylko od poniedziaku do pitku.

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Paulina Wawrzyniak

Musiałem znaleźć coś innego na temat Urzd Tranzytowy Doliny Antylop, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Edyta Orzechowski

Informacje o zmiennej Urzd Tranzytowy Doliny Antylop są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.