Wizado krzyowo-biodrowego przedniegoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Wizado krzyowo-biodrowego przedniego, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Wizado krzyowo-biodrowego przedniego, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Wizado krzyowo-biodrowego przedniego, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Wizado krzyowo-biodrowego przedniego, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Wizado krzyowo-biodrowego przedniego, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Wizado krzyowo-biodrowego przedniego. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Wizado krzyowo-biodrowego przedniego
Ligamentumsacrococcygeumanterius.png
Stawów miednicy widziane od przodu
(wizado krzyowo-biodrowego przedniego oznaczony w prawym górnym rogu)
Detale
Z Przednia powierzchnia bocznej czci krzyowej
Do Uszny powierzchnia koci biodrowej i przedusznych bruzdy
identyfikatory
acina Wizada sacroiliacum anterius
TA A03.6.03.002
FMA 21464
terminologia anatomiczna

Przedniej wizado krzyowo-biodrowych skada si z wielu cienkich pasm, które cz si z przedni powierzchni bocznej czci krzyowej na marginesie usznej powierzchni koci biodrowej oraz do przedusznych bruzdy .

Zobacz te

Referencje

Ten artyku zawiera tekst w domenie publicznej od strony 307 20. edycji Chirurdzy (1918)

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Honorata Kujawa

Bardzo ciekawy ten post o Wizado krzyowo-biodrowego przedniego.

Bozena Walczak

To dobry artykuł dotyczący Wizado krzyowo-biodrowego przedniego. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Adam Zieliński

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.