Wizienie AntanimoraWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Wizienie Antanimora, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Wizienie Antanimora, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Wizienie Antanimora, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Wizienie Antanimora, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Wizienie Antanimora, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Wizienie Antanimora. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Wizienie Antanimora
Lokalizacja Antananarywa
Pojemno 800

Wizienie Antanimora , znane równie jako Centralne Wizienie Antanimory , oficjalnie Maison Centrale Antanimora - Antanarivo , to wizienie w Antanimorze, Antananarivo , stolicy Madagaskaru. Mieci maksymalnie 800 osadzonych. W 2019 roku zgoszono, e byo tam przetrzymywanych ponad 4000 zatrzymanych, wielu z nich nadal oczekuje na proces. Wizienie byo tematem kilku filmów dokumentalnych, takich jak Behind Bars: The World's Toughest Prisons . Jego brak higieny zosta skrytykowany przez organizacje midzynarodowe.

Wizienie jest podzielone na bloki i zapewnia jeden posiek dziennie tylko z gotowanej manioku . Amerykaski raport dotyczcy praw czowieka wykaza, e przewleke niedoywienie jest gówn przyczyn zgonów wród winiów na Madagaskarze i e choroba ta dotyka nawet 2/3 osadzonych. Badanie przeprowadzone w 2019 roku wykazao, e 38% winiarek w wizieniu Antanimora jest niedoywionych z powodu braku zdrowej ywnoci, niskiego spoycia kalorii i braku pomocy finansowej.

BibliografiaOpiniones de nuestros usuarios

Henryk Wilk

Ten wpis o Wizienie Antanimora był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Sara Konieczna

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Wizienie Antanimora jest tym, którego szukałem.

Karolina Kacprzak

Artykuł o Wizienie Antanimora jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Irmina Mielczarek

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Wizienie Antanimora, jest to bardzo dobra opcja.