Anthony FavellWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Favell, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Favell, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Favell, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Favell, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Favell, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Favell. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Cllr Anthony Favell
Czonek parlamentu
do Stockport
W biurze
9 czerwca 1983-16 marca 1992
Poprzedzony Nowy okrg wyborczy
zastpiony przez Ann Coffey
Dane osobowe
Urodzony ( 1939-05-29 ) 29 maja 1939
Narodowo brytyjski
Partia polityczna Konserwatywny
Rezydencja Edale , Hope Valley
Stronie internetowej Konserwatyci z Wysokiego Szczytu

Anthony Rowland "Tony" Favell MBE (ur. 29 maja 1939 r.) Jest byym brytyjskim posem konserwatystów .

Kariera parlamentarna

Favell po raz pierwszy wystpi w Parlamencie w 1979 roku w Bolsover , ale zosta pokonany przez labourzystów Dennisa Skinnera . Póniej zosta posem Stockport od 1983 do 1992 roku, kiedy zosta pokonany przez Ann Coffey of Labour.

W 1990 roku Favell zrezygnowa ze stanowiska prywatnego sekretarza parlamentarnego Johna Majora w wyniku sporu o to, czy Wielka Brytania powinna przystpi do Europejskiego Mechanizmu Kursowego .

Poniejsze ycie

Po utracie mandatu w Parlamencie Tony Favell, radca prawny, który by zaoycielem firmy Favell Smith & Lawson w Sheffield, powróci do prawa jako konsultant w kancelarii Gorvins Solicitors w Stockport i zosta prezesem Tameside Hospital w Ashton-under-Lyne. Póniej zosta sdzi Trybunau. W 1907 roku Favell zosta wybrany do Rady Gminy High Peak w okrgu Hope Valley. Nie ubiega si o reelekcj w 2015 roku. Jako radny zosta powoany na czonka Peak District National Park Authority. Zosta wybrany przewodniczcym Urzdu i zosta przewodniczcym National Parks UK. Favell otrzyma MBE w 2013 roku.

Bibliografia

Times Guide to the House of Commons 1992

Linki zewntrzne

Urzdy obywatelskie
Poprzedzony przez
Rona Priestleya
Radny okrgu Hope Valley w Radzie Gminy High Peak
20072015 .
Beneficjant
Parlament Wielkiej Brytanii
Nowy okrg wyborczy Czonek parlamentu dla Stockport
1983-1992
Nastpca
Ann Coffey


Opiniones de nuestros usuarios

Asia Jankowski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthony Favell.

Marcelina Bukowski

W tym poście o Anthony Favell dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Violetta Zych

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Favell jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Liliana Makowski

Ten wpis na Anthony Favell sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.