Anthony Royle, baron Fanshawe of RichmondWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Henry Fanshawe Royle, baron Fanshawe of Richmond , KCMG (27 marca 1927 - 28 grudnia 2001) by politykiem i biznesmenem brytyjskiej Partii Konserwatywnej .

Syn Sir Lancelota Royle'a , bogatego biznesmena, ksztaci si w Harrow i RMA Sandhurst . Wstpi do Stray ycia, a nastpnie do SAS . W drodze do Korei zachorowa na polio, zosta inwalid z powrotem do Wielkiej Brytanii i spdzi rok w elaznym pucu .

Po wyzdrowieniu jego ojciec zapewni mu fundusze na czonkostwo w Lloyd's of London , opierajc si na jego rozpoczciu w 1948 roku u brokera ubezpieczeniowego Sedgwick Collins .

W latach pidziesitych Royle zosta prezydentem Modych Konserwatystów Regionu Zachodniego . W wyborach powszechnych w 1955 roku bezskutecznie walczy z St Pancras North . Jako kandydat konserwatystów w wyborach uzupeniajcych w Torrington w 1958 r . Nie udao mu si utrzyma zwykle bezpiecznego miejsca .

W wyborach powszechnych w 1959 roku Royle zosta ostatecznie wybrany do Izby Gmin jako pose (pose) z okrgu Richmond w stanie Surrey . Peni t funkcj a do przejcia na emerytur w wyborach powszechnych w 1983 roku . Royle by zdecydowanie zwolennikiem czonkostwa we Wspólnocie Europejskiej .

W latach 19701974 by ministrem spraw zagranicznych i Wspólnoty Narodów . W 1974 r. Zosta mianowany Komandorem Kawalerskim Orderu w. Michaa i w. Jerzego (KCMG). Zosta zaproszony na wiceprzewodniczc Partii Konserwatywnej przez Margaret Thatcher zreformowa sposób rekrutacji kandydatów przez parti. By równie odpowiedzialny za midzynarodowe biuro partii.

W 1974 roku jego ojciec przeszed na stanowiska w zarzdzie w British Match Corporation , Brooke Bond Liebig i Wilkinson Sword . W 1980 roku ponownie nie kandydowa do parlamentu. Zosta wyniesiony do Izby Lordów w 1983 roku jako baron Fanshawe of Richmond , z South Cerney w hrabstwie Gloucestershire . By dyrektorem Westland Helicopters podczas afery Westland w 1985 roku , popierajc proeuropejskie stanowisko Michaela Heseltine'a, a nie Margaret Thatcher .

Peni rol nieformalnego cznika z Foreign and Commonwealth Office z Keenie Meenie Services, jedn z pierwszych prywatnych firm wojskowych w Wielkiej Brytanii utworzon przez byych czonków SAS.

By prezesem Sedgwick Group PLC w latach 1993-1999.

Oeni si z by modelk Vogue Shirley Worthington w 1957 roku i mia dwie córki, z których jedna, Lucinda, jest on konserwatywnego dziedzicznego rówienika, Lorda de Mauley .

Herb Anthony'ego Royle'a, barona Fanshawe of Richmond
Herb
Na chapeau Sable pojawi si Erminois, gowa smoka wymazana Albo ziejca pomieniami ognia Waciwie.
Czopek
Kwartalnie: 1. i 4. za blad Or i Sobol na szewronie na blad Sobol i Lub midzy trzema fleurs-de-lys, ile gów lampartów zostao zamienionych (Royle); 2. Lub szewron midzy trzema fleurs-de-lys Sable (Fanshawe); Trzecia kratka Azure i Argent to ogólnie krzy Gules.
Zwolennicy
Dwa smoki lub uskrzydlone sobole, z których kady oddycha pomieniami ognia Waciwy i nasycony kraciastym konierzem Argent i Gules w lazurowej oprawie.
Motto
W Duo Confide Et Persevero

Bibliografia

Parlament Wielkiej Brytanii
Poprzedzony przez
Sir George'a Harvie-Watta
Czonek parlamentu dla Richmond
1959 - 1983
Zastpiony przez
okrg wyborczy zniesiony


Opiniones de nuestros usuarios

Christopher Sobczak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Beata Wysocki

W tym poście o Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Tom Gil

Artykuł o Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Izabela Nowacki

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Royle, baron Fanshawe of Richmond i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.