W dzisiejszym artykule szczegółowo zbadamy temat Dyskusja wikipedysty:Gedeon07, temat, który przykuł uwagę badaczy, filozofów, naukowców i ogółu społeczeństwa. Dyskusja wikipedysty:Gedeon07 jest przedmiotem debat i badań od wieków, a jego znaczenie we współczesnym społeczeństwie jest niezaprzeczalne. Od wpływu na technologię i naukę po wpływ na kulturę i sztukę, Dyskusja wikipedysty:Gedeon07 okazał się zjawiskiem wieloaspektowym, które zasługuje na naszą uwagę. W tym artykule przeanalizujemy różne aspekty Dyskusja wikipedysty:Gedeon07, badając jego pochodzenie, ewolucję w czasie i jego wpływ na współczesny świat. Przygotuj się na fascynującą podróż przez zawiłości Dyskusja wikipedysty:Gedeon07!
Starsze dyskusje: Archiwum 1, Archiwum 2, Archiwum 3, Archiwum 4, Archiwum 5
Jeśli uważasz, że artykuł w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba w tym celu zakładać konta! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł w formie przypisów (zob. szablon {{Cytuj}}). W Wikipedii trzymamy się zasady „śmiałego edytowania”, więc nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia artykułów lub poeksperymentuj na stronach testowych.
Ogłaszam długotrwały urlop od Wikipedii. :) Pozdrawiam, Gedeon07 (dyskusja) 12:43, 2 cze 2014 (CEST)
Cześć, usunąłem ze wstępu informacje o dowodzeniu w konfliktach, które miały miejsce długo po śmierci szejka. Sprawdź proszę, o co to miało chodzić. Pozdrawiam, Michał Ski (dyskusja) 09:10, 6 lip 2014 (CEST)
Długotrwały urlop od Wikipedii to b. sensowna sprawa. Nie chcę przeszkadzać ale.. Czytałem jakiś czas temu wywiad, wypowiedź p. Likiernika - i bardzo mnie zainteresował jego fragment:
"..Stanisław Likiernik jest jednym z pierwowzorów postaci "Kolumba" z głośnej powieści Romana Bratnego "Kolumbowie rocznik 20". O swojej służbie w żoliborskim oddziale warszawskiego Kedywu oraz o powstaniu warszawskim Likiernik, rocznik 1923, syn oficera Wojska Polskiego, opowiada bez patosu, otwarcie i czasami brutalnie szczerze. Brał udział w akcjach dywersyjnych, a także w likwidacji zdrajców i Niemców. ..." i 2) "... Marat i Wójcik pytają Likiernika o antysemityzm w szeregach AK. - Nigdy w życiu tego nie widziałem ani nie słyszałem. Rybicki (dowódca warszawskiego Kedywu) przyjął Aronsona, gdy ten uciekł z transportu do Treblinki. Nie było w Kedywie żadnego problemu na punkcie pochodzeniowym. O mnie Rybicki też wiedział. Moim zdaniem to absolutne bzdury o tym antysemityzmie w AK. Na pewno jakiś facet, jeden czy drugi, w AK był prywatnie antysemitą, ale że AK była antysemicka to bzdura - mówi powstaniec.
Stanisław Likiernik wywodzi się z rodziny o korzeniach żydowskich, czuje się Polakiem. - Powiedzenie "z pochodzenia Żyd" ma sens, ale mówienie o katoliku, którym był mój ojciec i którym ja jestem "polski Żyd", jest bez sensu i skandaliczne". Likiernik wskazuje, że przecież jego koledzy: Strasburger, Mueller, Breitkopf nigdy nie byli nazywani "polskimi Niemcami". - Ludzie mają prawo do wyboru narodu, do którego chcą należeć - twierdzi Stanisław Likiernik. http://historia.wp.pl/title,Bohater-powstania-warszawskiego-Stanislaw-Likiernik-zabilem-go-to-bylo-jak-pstrykniecie-palcem,wid,16719663,wiadomosc.html?ticaid=113092
Ten wywiad można znaleźć na każdym większym portalu - wystarczy wpisać "Likiernik". Tu: z wp.pl Życzę mimo wszystko spokojnego i długiego urlopu od wp - pozdrawiam M.Tomma (dyskusja) 19:02, 6 lip 2014 (CEST)
Cześć, czytałeś ten tekst przed oznaczeniem? Przecież to jakiś bełkot z autotranslatora. Litości! Michał Ski (dyskusja) 15:59, 22 lip 2014 (CEST)
Andrzei111 (dyskusja) 00:33, 18 wrz 2014 (CEST)
Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże ! 16:10, 20 wrz 2014 (CEST)
Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże ! 19:46, 21 wrz 2014 (CEST)
Khan Tengri (dyskusja) 16:30, 18 paź 2014 (CEST)
Jest dobrze :) Khan Tengri (dyskusja) 10:46, 24 paź 2014 (CEST)
Harel. APostrof w traskrypcji stawiamy tylko w pozycji między samogłoskami. Poza tym dałem cudzysłów, bo nazwy jednostek militarnych, w których występuje rzeczownik powinno się zapisywać właśnie w cudzysłowach, jak np. Batalion „Parasol” czy Armia „Modlin”. Khan Tengri (dyskusja) 13:32, 24 paź 2014 (CEST)
Nie ma chyba co kombinować i najlepiej dać Operacja „Jewusi” i Brygada „Ecjoni”. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 18:01, 2 lis 2014 (CET)
Bet ha-Arawa. Khan Tengri (dyskusja) 20:52, 3 lis 2014 (CET)
Powinno być Brygada „Karmeli”, Brygada „Aleksandroni”, Brygada „Giwati”, Brygada „Kirjati”, reszta jest OK. Nie wiem tylko czy powinno być Brygada „Negew” czy raczej Brygada „Ha-Negew”. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 13:05, 7 lis 2014 (CET)
Dziękujemy i prosimy o więcej, D kuba (dyskusja) 15:58, 14 lis 2014 (CET)
Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże ! 19:52, 22 lis 2014 (CET)
Cofnąłeś moją edycję w powyższym artykule, polegającą na usunięciu wyrazu "rok" w różnych mutacjach. Nie masz racji. Zasadą edycyjną jest nie wprowadzanie tego wyrazu. To nie mój wymysł. Montignac (dyskusja) 22:22, 23 lis 2014 (CET)
Przepraszam, ale widzę, że to Ty wkleiłeś infobox itd do hasła o Kafarnaum. Wkleję więc ten tekst, który dałem w dyskusji hasła: Cała sekcja o parku narodowym i samo nazywanie Kafarnaum parkiem narodowym (patrz infobox) to propaganda. Teren jest własnością Kustodii Ziemi Świętej. Parkiem może są jakieś chaszcze kilka kilometrów dalej, bo pola z mango są z kolei własnością Patriarchatu Łacińskiego, który oddał ziemię w dzierżawę żydowskim i arabskim rolnikom. Synagoga nie jest w parku! Teren grecki też jest własnością Patriarchatu Greckiego w Jerozolimie. To gdzie ten park? Nawet kupując bilety do synagogi pieniążki zostają w klasztorze Kustodii. Gdzie ten park? Może strony internetowe Parków Narodowych w Izraelu sobie przyjmują Kafarnaum za część ich sieci, ale to jest nadużycie, bo faktycznie to park archeologiczny z zabudową bizantyjską, Domem Piotra i sama synagoga to własność Kościoła katolickiego. O żadnym parku narodowym nie może być mowy. Abraham (dyskusja) 01:59, 12 gru 2014 (CET)
W pełni popieram przedpiścę. Synagoga i dom św. Piotra nie mają nic wspólnego z izraelskim parkiem narodowym Tele2001 (dyskusja) 13:15, 12 gru 2014 (CET)
Cześć. Celowo usunąłem dane informacje na temat drogi 90 i 92, bo w artykule nie ma na nie źródła. Teraz wygląda jakby wynikało to ze strony Kustodii. Znajdziesz coś na ten temat? Dobrze byłoby przypilnować źródeł, to może wyszlifujemy na DA? Jacek555 ✉ 18:57, 24 gru 2014 (CET)
Cześć. Artykuł o Kafarnaum jest zbyt mały by go rozbijać na drobne elementy. Gdyby to był art o Jerozolimie, to być może warto byłoby pomyśleć, by poszczególne elementy opisać osobno. Ale tutaj nie ma takiej potrzeby. Zresztą IMO zbyt mało jest materiałów by robić osobne artykuły o synagodze, czy o Domu św. Piotra. Jeśli chodzi o zdjęcia, to myślę, że lepiej umieszczać poszczególne ilustracje przy pasujących do nich sekcjach. Wtedy pełnią swoją funkcję. Przy okazji nawiążę do powyższej wypowiedzi Abrahama. No cóż, faktycznie ma rację. Źródła źródłami, ale poza przystanią i małą promenadą obsadzoną roślinnością nic specjalnego tam nie ma. Na przestrzeni roku byłem tam dwukrotnie i nie widać by coś miało się zmieniać. Ślad w artykule można zostawić, ale raczej info trzeba stonować.Jacek555 ✉ 18:15, 26 gru 2014 (CET)
Zdecydowanie proszę abyś zaprzestał imputowania innym wikipedystom jakichś poglądów "anty". Zarówno Abraham, jak i Jacek555 rzeczowo i spokojnie przedstawili Ci swoją interpretację faktów. Ogranicz się więc w swoich wypowiedziach także do kwestii merytorycznych, a swoje opinie o dyskutantach (w tym wypadku zresztą moim zdaniem całkowicie niesłuszne i krzywdzące) zachowaj proszę dla siebie. Gdybyś trafił na osoby mniej opanowane i ugodowe niż Abraham i Jacek555, po Twoich wpisach na ich stronach dyskusji mogłoby dojść do gwałtownej reakcji i niepotrzebnego, trudnego do zażegnania konfliktu. No i po co to? Pozdrawiam, Michał Ski (dyskusja) 19:44, 26 gru 2014 (CET)
Cześć! Edytując artykuły o ministerstwa czeskich, zacząłem się zastanawiać, czy można by zamiast wizerunku godła wstawić wizerunek budynku ministerstwa do infoboxa. Parametr, jeśli coś takiego jest możliwe, można by przerobić w taki sposób: godło/zdjęcie. Co o tym sądzisz? Pozdrawiam, Student005 (dyskusja) 13:19, 26 gru 2014 (CET)
Abraham (dyskusja) 19:25, 26 gru 2014 (CET)
Witaj, Zgłosiłem propozycję, aby w 2015 w ramach Wikiprojektu: Tygodnie tematyczne zorganizować Tydzień Artykułu Izraelskiego II. Widzę, że publikujesz i edytujesz artykułu o Izraelu, dlatego proszę o wsparcie mojej propozycji (oczywiście jestem otwarty na uwagi), a w przyszłości zapraszam do udziału w samym Tygodniu. pozdrawiam Andrzei111 (dyskusja) 16:00, 28 gru 2014 (CET)
Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: ], używaj ] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:03, 13 sty 2015 (CET)
W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:07, 14 sty 2015 (CET)
Ciacho5 (dyskusja) 22:17, 15 sty 2015 (CET)
Witam. To będzie tak:
,Khan Tengri (dyskusja) 21:25, 16 sty 2015 (CET)
Hi Gedeon07! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (dyskusja) 14:35, 18 sty 2015 (CET)
W transkrypcji to będzie Machane Jisra’el. Khan Tengri (dyskusja) 19:58, 22 sty 2015 (CET)
Cześć! Od dawna z uznaniem obserwują Twoją pracę dotyczącą tematyki izraelskiej, ale po Twoich podziękowaniach za moje marne literówki, pomyślałem, że jesteś naprawdę facet z klasą. Pomyślałem i postanowiłem napisać... To tyle. Powodzenia i dalszej owocnej twórczości. --Kynikos (res.) 01:31, 25 sty 2015 (CET)
Nazwa Merchawja jest dobrze. קואופרציה można przetłumaczyć jako spółdzielnia albo kooperatywa, więc tu też nie ma błędu. Z drugiej strony nazwa hasła nie do końca odpowiada treści, bo przecież w definicji jest mowa o muzeum, a nie o samej spółdzielni. Chyba że הקואופרציה במרחביה to właśnie nazwa muzeum? Khan Tengri (dyskusja) 01:21, 24 lut 2015 (CET)
Witam. Pojazdy, które zostały przekazane to Oshkosh M-ATV, a nie Cougar (dwa zupełnie różne pojazdy). Swoją drogą, dzień wcześniej podobną edycję wykonał IP-ek. Zastanawia mnie z czego to wynika, bo w źródłach (zarówno tym przywołanym przez Ciebie, jak i przez IP-ka) nazwa Cougar nie pada ani razu, a M-ATV i owszem :). Pozdrawiam, Delta 51 (dyskusja) 00:26, 27 lut 2015 (CET)
Cześć, tufor z tej strony ;-) Do połowy kwietnia 2015 mają zakończyć się prace związane z unifikacją nazw użytkowników (SUL – Standard Unified Login). W związku z tym, nie będzie już kont lokalnych i wszystkie konta będą globalne. W zdecydowanej większości przypadków, nazwa użytkownika konta lokalnego zostanie przymusowo zmieniona na NazwaUżytkownika~projekt. Zauważyłem, że wciąż korzystasz z konta lokalnego (stan możesz zobaczyć na Specjalna:Zarządzanie kontem uniwersalnym). By za miesiąc uniknąć potencjalnych problemów, proszę wejdź na stronę Specjalna:Łączenie kont i postępuj według podanych tam instrukcji. Zajmie to dosłownie minutę-dwie. W ten sposób utworzysz swoje konto globalne. Konto globalne nie jest zagrożone przymusową zmianą nazwy. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o kontakt ze mną: chętnie odpowiem i pomogę; pomocny może być również polskojęzyczny steward einsbor. Serdecznie pozdrawiam, tufor (dyskusja) 20:29, 14 mar 2015 (CET)
W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:26, 17 mar 2015 (CET)
Miałem dylemat z tym Ami'el, bo teoretycznie to "m" jest podwojone, ale znalazłem w Google Street View tablicę drogową, gdzie nazwa pisana jest bez podwojenia, więc uznałem, że to prawidłwy zapis.
A nazwy do poprawy w szablonach to:
Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 14:45, 23 mar 2015 (CET)
Z tego co widzę to park nazywa się po prostu Szimron, bez Tel (z resztą podejrzanie mało inormacji o tym parku w internecie). Stanowisko chyba tak jak wzgórze, czyli Tel Szimron. Khan Tengri (dyskusja) 21:18, 26 mar 2015 (CET)
Ok. Khan Tengri (dyskusja) 19:25, 29 mar 2015 (CEST)
Powinno być Dżo’ara. Khan Tengri (dyskusja) 13:19, 4 kwi 2015 (CEST)
Powinno być Nachal Tanninim (arab. Wadi az-Zarka). Przy okazji można przenieść poprawić miejscowości w dystrykcie Hajfa: Baka-Dżatt, Arara, Binjamin-Giwat Ada, Dżisr az-Zarka, Ma’ale Iron, Pardes Channa-Karkur, Furajdis, Kirjat Tiwon, Zichron Ja’akow. Khan Tengri (dyskusja) 17:44, 7 kwi 2015 (CEST)
A jednak powrociles na lono Wikipedii.:-)Pozdro z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 22:04, 7 kwi 2015 (CEST)
Ale Wadi Ara to jest nazwa arabska. ʻĀrah może mieć kilka znaczeń, przy czym najpowszechniejsze to chyba naga, goła. Khan Tengri (dyskusja) 16:11, 8 kwi 2015 (CEST)
Hej, podaję kolejne nazwy do korekty: Samorząd Regionu Allona
Samorząd Regionu Chof ha-Karmel:
Samorząd Regionu Menasze:
Samorząd Regionu Zewulun:
--Khan Tengri (dyskusja) 17:25, 9 kwi 2015 (CEST)
Mam prośbę. Wstawiając {{ek}} mógłbyś dopisywać go do treści strony, zamiast ją zastępować? Ułatwia to trochę życie administratorom. Z góry dzięki! PG (dyskusja) 20:02, 9 kwi 2015 (CEST)
Ja bym dał nazwy hebrajskie czyli Samorząd Regionu Emek Jizre’el i Samorząd Regionu Emek ha-Majanot. Dla Samorządu Regionu Emek ha-Majanot trzeba poprawić następujące nazwy:
Dla Samorządu Regionu Gilboa trzeba poprawić następujące nazwy:
Khan Tengri (dyskusja) 00:21, 14 kwi 2015 (CEST)
Chyba Wadi Milk. Khan Tengri (dyskusja) 12:37, 19 kwi 2015 (CEST)
Gan ha-Szelosza (arab. As-Sachina) Khan Tengri (dyskusja) 15:50, 24 kwi 2015 (CEST)
Majan Charod. Khan Tengri (dyskusja) 17:46, 26 kwi 2015 (CEST)
Przecież גלבוע מזרחי to Gilboa Mizrachi. Skąd to "Noun ha-Gilboa"? Khan Tengri (dyskusja) 11:37, 14 maj 2015 (CEST)
Witaj specjalisto od Izraela! :)
Czy byłbyś może w stanie napisać coś on en:Huqoq? Bardzo ciekawe stanowisko, w ruinach tamtejszej synagogi odkryto ciekawe mozaiki o świeckiej tematyce. A hasła brak ;) Hoa binh (dyskusja) 16:08, 17 lip 2015 (CEST)
تل الأربعين to Tall al-Arba’in, chociaż wydaje mi się, że nazwa odnosi się do wzgórza, zaś miejscowość o której mowa nazywa się Kalla’at. Fajnie, jakbyś podrzucił mi tę mapkę, z której korzystasz. W przypadku وقاص masz rację, to Wakkas, natomiast القليعات to Al-Kulajat i wydaje się, że jest to oddzielna wioska. Khan Tengri (dyskusja) 17:28, 29 lip 2015 (CEST)
Cześć. Utworzyłeś ten infobox więc zwracam się z tym do Ciebie, tym bardziej że ja żadnego infoboksu jeszcze nie utworzyłem i mógłbym coś popitolić. Mam kilka propozycji edycji tego infoboksu:
Czy mógłbyś dokonać tych edycji? Jeśli tak to z góry dzięki. --Gungir1983 (dyskusja) 18:06, 4 sie 2015 (CEST)
Prawdopobnie Busajla, ale dobrze by było, jakbyś dał namiary na tę miejscowość. Khan Tengri (dyskusja) 19:42, 4 sie 2015 (CEST)
Na razie nie jestem w stanie ustalić poprawnej pisowni tych wiosek z braku rzetelnych źródeł. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 13:47, 11 sie 2015 (CEST)
W aktach ministerstwa spraw wewnętrznych występują pod nazwami חורשת זקום ,כפר רופין (Choreszat zakkum, Kefar Ruppin), חורשת זקום ,מעוז חיים (Choreszat zakkum, Ma’oz Chajjim) i chyba tak należy nazwać hasła. Natomiast odnośnie tych rezerwatów marglowych, to z tej strony inature wynika, że jeszcze nie powstały, więc chyba nie ma sensu opisywać czegoś, co nie istnieje. Khan Tengri (dyskusja) 15:49, 15 sie 2015 (CEST)
Andrzei111 (dyskusja) 22:25, 26 mar 2016 (CET)
Hej! "Obejmuje całość tematu..." – niestety, urywa się w 1967 (a konflikt jak trwał tak trwa). Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 01:36, 27 gru 2016 (CET)
Maattik (dyskusja) 21:33, 15 lut 2018 (CET)
Maattik (dyskusja) 22:26, 15 lut 2018 (CET)
Pachidensha (dyskusja) 17:23, 23 lip 2018 (CEST)
Pachidensha (dyskusja) 17:24, 23 lip 2018 (CEST)
Dziękujemy i prosimy o więcej, PawelDS (dyskusja) 16:02, 8 wrz 2019 (CEST)
W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:57, 24 wrz 2019 (CEST)
pbm (dyskusja) 11:20, 7 lut 2020 (CET)
Pozdrawiam (dyskusja) 10:40, 19 lis 2020 (CET)
Tempest (dyskusja) 12:39, 5 gru 2020 (CET)
Tempest (dyskusja) 14:42, 22 wrz 2021 (CEST)
99kerob (dyskusja) 12:33, 17 lut 2022 (CET)
Marek wwa wwa (dyskusja) 15:57, 21 sty 2023 (CET)
Marek wwa wwa (dyskusja) 16:00, 21 sty 2023 (CET)
Marek wwa wwa (dyskusja) 16:51, 21 sty 2023 (CET)
Marek wwa wwa (dyskusja) 16:51, 21 sty 2023 (CET)
Marek wwa wwa (dyskusja) 16:52, 21 sty 2023 (CET)
Marek wwa wwa (dyskusja) 16:52, 21 sty 2023 (CET)
Tempest (dyskusja) 12:53, 20 kwi 2023 (CEST)
Tempest (dyskusja) 22:25, 20 kwi 2023 (CEST)
Mathieu Mars (dyskusja) 00:06, 15 maj 2023 (CEST)
Karol Jakubiec (dyskusja) 20:18, 1 lip 2024 (CEST)
Witamy!
Fundacja Wikimedia prowadzi badanie Wikipedystów, aby lepiej zrozumieć, co skłania administratorów do zaangażowania się w tworzenie Wikipedii i jakie czynniki mają wpływ na utrzymanie ich zainteresowania. Wyniki badania pomogą nam w poprawie doświadczeń Wikipedystów oraz rozwiązaniu wspólnych problemów i potrzeb. Zidentyfikowaliśmy cię jako dobrego kandydata do udziału w tym badaniu i będziemy wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety.
Nie musisz być administratorem, aby wziąć udział.
Wypełnienie ankiety zajmuje około 10–15 minut. Więcej informacji o badaniu znajdziesz na jego stronie Meta, gdzie dostępna jest też polityka prywatności.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasze dane kontaktowe znajdziesz na stronie Meta projektu.
Z pozdrowieniami