Zawsze w niedziele

W tym artykule szczegółowo zbadamy temat Zawsze w niedziele, zajmując się jego różnymi aspektami z szerokiej i szczegółowej perspektywy. W następnych kilku linijkach szczegółowo przeanalizujemy znaczenie i znaczenie Zawsze w niedziele dzisiaj, a także jego możliwy wpływ na różne obszary codziennego życia. W tym celu przeanalizujemy różne punkty widzenia, badania i opinie ekspertów w tej dziedzinie, aby zaoferować czytelnikowi kompletną i wzbogacającą wizję na temat Zawsze w niedziele. Podczas tej podróży zanurzymy się zarówno w jego historii, jak i bieżących wydarzeniach, próbując zrozumieć jego ewolucję w czasie i jego wpływ na społeczeństwo.

Zawsze w niedziele
Gatunek

komedia

Rok produkcji

1965

Data premiery

2 marca 1966

Kraj produkcji

Polska

Język

polski

Czas trwania

85 min

Reżyseria

Ryszard Ber

Scenariusz

Ryszard Ber
dialogi:
Józef Prutkowski

Główne role

Jerzy Turek
Jolanta Bohdal
Maciej Damięcki

Muzyka

Jerzy Matuszkiewicz

Zdjęcia

Jacek Korcelli

Scenografia

Tadeusz Wybult

Kostiumy

Barbara Ptak

Montaż

Alina Faflik

Produkcja

Zespół Filmowy Studio

Zawsze w niedziele – polska komedia z 1965 roku.

Film składa się z trzech nowel o tematyce sportowej. Zdjęcie kręcono na Stadionie Ludowym w Sosnowcu.

Niedziela pierwsza

" class="mw-editsection-visualeditor">edytuj | edytuj kod]

Fabuła

Antoni Krawczyk jest bramkarzem, który ciągle grzeje ławę. Pewnego dnia jego znakomity kolega nie może zagrać z powodu choroby. Antoni zastępuje go i dostaje swoją szansę. Ale ciągle prześladuje go pech.

Obsada

Niedziela druga

" class="mw-editsection-visualeditor">edytuj | edytuj kod]

Fabuła

Hanka Morawska i Piotr Wolski są lekkoatletami, którzy zakochują się w sobie. Ale ich trenerzy są bezwzględni. Dlatego oboje są ciągle na treningach, zgrupowaniach i obozach kondycyjnych. Czy ta miłość ma jakieś szanse?

Obsada

Niedziela trzecia

" class="mw-editsection-visualeditor">edytuj | edytuj kod]

Fabuła

W małym miasteczku trwają przygotowania do przyjęcia kolarzy, którzy tutaj będą kończyć jeden z etapów wyścigu. Tak się składa, że wygrywa Adam Bobek – kolarz, którego wszyscy znają "od małego". Miejscowe władze zrobią wszystko, by uczcić zwycięstwo "swojego chłopaka". Ten, widząc co się święci, ucieka od pompatycznych przemówień, bankietów, wiwatów i odznaczeń.

Obsada

Linki zewnętrzne