Pałac w Kochlicach

W dzisiejszym świecie Pałac w Kochlicach odgrywa fundamentalną rolę w różnych obszarach społeczeństwa. Niezależnie od tego, czy na poziomie osobistym, zawodowym czy społecznym, Pałac w Kochlicach z biegiem czasu staje się coraz bardziej istotny. Jego wpływ obecny jest w podejmowaniu decyzji, rozwoju nowych technologii, poszerzaniu wiedzy i tworzeniu możliwości. W tym artykule zbadamy znaczenie Pałac w Kochlicach i jego wpływ na różne aspekty współczesnego życia, analizując jego skutki i możliwe implikacje na przyszłość. Podobnie rozważymy wiele perspektyw, które istnieją wokół Pałac w Kochlicach, potwierdzając jego złożoność i znaczenie w stale zmieniającym się świecie.

Pałac w Kochlicach
Zabytek: nr rej. pałac 213 z 31.05.1950 (nie istnieje), park, nr rej.: A/3516/180 z 31.05.1950, pawilon ogrodowy A/3617/472/L z 22.09.1976
Ilustracja
Państwo

 Polska

Województwo

 dolnośląskie

Miejscowość

Kochlice

Typ budynku

pałac

Ukończenie budowy

XIX w.

Położenie na mapie gminy Miłkowice
Mapa konturowa gminy Miłkowice, u góry po prawej znajduje się punkt z opisem „Pałac w Kochlicach”
Położenie na mapie Polski
Mapa konturowa Polski, po lewej nieco na dole znajduje się punkt z opisem „Pałac w Kochlicach”
Położenie na mapie województwa dolnośląskiego
Mapa konturowa województwa dolnośląskiego, blisko centrum u góry znajduje się punkt z opisem „Pałac w Kochlicach”
Położenie na mapie powiatu legnickiego
Mapa konturowa powiatu legnickiego, blisko centrum u góry znajduje się punkt z opisem „Pałac w Kochlicach”
Ziemia51°17′15″N 16°09′31″E/51,287500 16,158611

Pałac w Kochlicach zabytkowy[1] pałac w Kochlicach, wsi w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie legnickim, w gminie Miłkowice.

Historia

Obiekt wybudowany w XIX w. nie istnieje, zachowane są jedynie sklepione piwnice[2]. Jest on częścią zespołu pałacowego, w skład którego wchodzi jeszcze park, którego układ nie jest czytelny. Jedną z prowadzących przez park dróg utwardzono i połączono nią północną i południową część wsi. W parku liczne samosiewy, część starodrzewu usunięto. Zachowane są dwie groble obsadzone starodrzewem, usytuowane na wschód od całego założenia[2]; pawilon ogrodowy.

Przypisy